Dosud jsem se nesetkal s e-shopem, který zboží, v nabídce deklarované jako skladem (což, jak se v průběhu doby ukázalo, nebyla pravda), dodá za dva týdny (přepravci předáno včera, dorazilo dnes dopoledne)... :-( Internetových obchodů s pneumatikami není málo a chce-li si tato firma vybojovat či udržet svoje místo na slunci, musí na sobě ještě zapracovat. Využití služeb této společnosti spíše nedoporučuji.

• cena , kvalita

• Rychlost dodání, a velká ochota
    • Žádné

• vstřícnost
    • ochota

• Ignorace zákazníka

Obchod nebyl ani po 10 dnech od zadání objednávky vysvetlit, proč zboží nebylo odesláno. Telefonický kontakt končil vždy s tím, že objednávka již byla odeslána a pak zas, že netuší proč objednávka neodešla a že to zjistí a ozvou se, co se ani jednou nestalo. Na email odpověď žádná. Po odeslání žádosti o zrušení objednávky byla jenom rychle stornována bez vysvětlení nebo omluvy.
    Předchozí dvě zkušenosti s nákupem dobré ale po třetí už obchod nehodlám využít. Takhle komunikace se zákazníkem a ochota rěšit problém nebo informovat vypadat nemá!

• rychlost, odbornost personálu
    • nemá

vřele doporučuji

• údajně nízká cena
    • nabízené zboží není skladem

ko

• Rychlost a cena.
    • Pneumatiky jsou nové, žádné roky uleželé kusy.

Prostě obchod doporučuji, protože tam nenakupuji poprvé a určitě ne naposled.

Bez problémů

• vyborne jednani
    • nevim o nich

Jak se rika v Ostrave moc faajne

• Cena a rychlost. Telefonicky si ověřili mnou objednaný netypický rozměr pneumatik.

• zimní gumy by mohly být zabalené (v igelit. sáčku)

• Super cena

• Průběžné info o stavu objednávky
    • Podle DOT mám asi měsíc(!) ,staré´ pneu, žádný ležák
    • Do tří dnů doma
    • ???????????

Nemám důvod řešit jakoukoli reklamaci, tudíž zůstává otázkou, jestli štěstí, nebo dobrý obchod. S přihlédnutím k výše uvedenému mohu doporučit!!!

KATASTROFA

Reakce obchodu HITPNEU.cz

Vážený zákazníku,

pneumatiky jste si u nás objednal v pátek večer. Od pondělí byly připraveny k vyzvednutí, Vy jste se po vzájemné domluvě jednou nedostavil a vyzvednutí přesunul na středu cca 9.30 hodin. Bohužel náš zaměstnanec si na pět minut odskočil pro svačinu, Vy jste nepočkal, telefonicky jste nikoho nekontaktoval a odjel. Když jsme Vám následně zavolali, jako omluvu jsme Vám nabídli odvoz pneumatik přímo k Vám domů na naše náklady. Odmítl jste, a objednávku zrušil.
    Nevidíme žádné porušení z naší strany, naopak nás velmi udivilo, že jste odmítl si nechat pneumatiky přivézt domů.

S pozdravem. HITPNEU s.r.o.

Nakupujte, je na ně spolehnutí.

• kvalita za přiměřenou cenu

Doba dodání nebyla do 24 hodin od zaplacení, jinak vše OK.

• super komunikace
    • dopravili nám kola až domů :) - bezplatně