• Píší skladem ale nemají

Reakce obchodu Hitmarket.cz

Dobrý den zboží jste objednal po 15 hodině a to už bohužel nejsme schopni dopravit ze skladu k nám na prodejnu.
    Dodání následující den jste odmítl.

V tomto obchodu jsem udělal dvě objednávky, u obou kusů zboží bylo na stránkách uvedeno - SKLADEM, druhý den po odeslání mi dorazil e-mail a to v obou případech, že jsem si objednal zboží které není skladem.

obchod mi zaslal jiný typ výrobku, nebyly mi uhrazeny náklady na vrácení zboží zpět do obchodu

• špatná komunikace,sliby

Před nákupem detektoru jsem vznesl dotaz, zda se jedná o originální balení s neporušenou samolepkou výrobce, byl jsem jak písemně, tak telefonicky ubezpečen, že to tak bude. Detektor mi dorazil zabalen pouze v 1 vrstvě tenké fólie ! a originální samolepka výrobce byla poškozena.

Reakce obchodu Hitmarket.cz

Dobrý den ,
    Zboží jsme předali přepravci v neporušeném stavu.
    Pokud bylo zboží poškozené nebo nekomletní potom bych Vaše nedoporučení chápal.

Děkuji

Deklarují, že mají zboží skladem za určitou cenu, po učinění objednávky mi oznámili, že zboží mají za danou cenu vyprodané a oznámili, že bude o cca 400 Kč. dražší.

• Při objednání uváděli, že mají produkt skladem. Až po 10 dnech mně nabídli jiný produkt.

Nespolehlivý obchod, uvádí mylné informace.

• Zboží skladem při objednávce, skladem nebylo ani týden po objednávce a ani se nenašel nikdo , kdo by mi to řekl a omluvil se třeba . Bída prostě :(

• Obchod potvrdil objednávku, ale zboží nedodal, ani termín dodání.
    • Ani dál nekomunikoval

Potvrdili mi telefonicky dodání,v domnění že vše bude ok jsem ještě další zboží přiobjednal. Druhý den ovšem vše jinak,zboží dodáno nebude....Měl jsem ještě náklady na víc...tak že supeeer

• Píšou SKLADEM a nemají.
    • Doručení do 24 hodin? Ani se neozvali, že zboží nemají. Po týdnu jsem jim psal, že ruším objednávku.

Horší e-shop jsem neviděl.

• zboží jsem objednal 9.10 s tím, že je skladem, do 20.10. jsem zboží zatím neobrdžel.

Když má někdo na stránkách uvedeno, že je zboží skladem, tak předpokládám expedici následující den po obdržení platby, ne o týden později.

• když nemá k dispozici, nebo nemůže zajistit objednané zboží klidně pošle z vlastního rozhodnutí něco jiného bez tel. konzultace se zákazníkem, sice splní dohodu v rámci reklamace a dorovná cenu, ale již neuvidíte fakturu na skutečně dodané zboží

chcete-li zažít trochu dobrodružství a adrenalinu, tak zde můžete nakupovat

• Ani na požádání není prodejce ochoten zaslat fakturu v tištěné podobě.

• špatná komunikace. Jestliže zákazník napíše, že spěchá na dodávku objednaného zboží, které prodejce uvádí navíc "skladem", neobtěžují se zavolat. Až po tom, co jsme se sami ozvali začala probíhat i komunikace z druhé strany.
    • - nejde o obchod. Je to jen přeprodejce bez skladových zásob.

S průběhem nejsem a nemůžu být spokojený. Produkt nakonec nebyl obchod schopen dodat a objednávku jsme museli zrušit a narychlo řešit dodání odjinud.

Zboží jsem objednal dne 2.6.2016 s tím, že obchod uváděl, že zboží je skladem,což mělo znamenat, že bude expedováno do tří pracovních dnů. Obchod mi sdělil, že o průběhu zpracování objednávky budu brzy informován.Dalších pět dnů jsem žádnou informaci nedostal a tak jsem objednávku zrušil. Po 11 dnech mě obchod, přestože byla objednávka zrušena, poděkoval za nákup nedodaného zboží a požádal mě o zhodnocení obchodu.

• Do dnesniho dne jsem neobdrzela zpravu kdy si mam zbozi vyzvednout. Obdrzela jsem pouze e-mail, ze se objednavka vyrizuje.

• osobní odběr
    • obchod nekomunikuje

nakupujte jinde, možná se dočkáte

• nezjistil jsem
    • nekomunikuje
    • důvody nerealizace objednávky jsem se nedozvěděl

nechci komentovat