Krásné a slušivé výrobky, velikosti sedí, rychlé dodání. Spokojenost

Dobrý den Petro,

Tým Himalife

• Skvělý materiál a rychlé dodání

Dobrý den Hano,

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu.
    Máme opravdu radost, že jste spokojená. Není pro nás větší odměny. Na kvalitě zboží si

• kvalita produktů vysoká

Dobrý den Štěpánko,

rychlé dodání, výborná komunikace

Dobrý den Marcelo,

děkujeme za hodnocení a recenzi našeho eshopu.
    Máme opravdu velkou radost, že jste maximálně spokojená a náš obchod doporučujete. Na kvalitě našeho oblečení si zakládáme a na výběr látek velice dbáme. Naše oblečení má duši, svou cestu, svůj vlastní příběh. Je to originál, který nikde jinde nekoupíte.

Tým Himalife

vše bylo v naprostém pořádku

Dobrý den Jaroslavo,

Tým Himalife

netradiční kvalitní výrobky za příznivé ceny

Dobrý den Tomáši,

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu.
    Máme opravdu radost, že jste spokojený. Není pro nás větší odměny. Na kvalitě zboží si

Tým Himalife

• jako vždy skvělý a rychlý dodej do zásilkovny

Pokud se rozhodnete pro Himalife, chybu neuděláte :)

Dobrý den Blanko,

• Super

Dobrý den Jano,

děkujeme za hodnocení! Těší nás, že jste spokojená. Ať se vám oblečení od nás příjemně nosí :)

• Velmi rychlé odeslání zboží

Dobrý den Šárko,

děkujeme za 100% hodnocení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste spokojená! Objednávky od nás odcházejí v co nejkratším čase, aby zákazníci na svoje balíčky nemuseli dlouho čekat :)

• Super

Dobrý den Jano,

Všeobecná spokojenost,komunikace,doprava,vše na 1*

Dobrý den Jiřino,

• široký výběr
    • originální, kvalitní a krásné zboží
    • rychlost odeslání

Dobrý den Leo,

děkujeme za 100% hodnocení našeho e-shopu. Jsme moc rádi, že jste spokojená! Na kvalitě vybíraných látek si necháváme záležet. Snažíme se, aby si u nás mohla vybrat každá žena:) Objednávky od nás odcházejí v co nejkratším čase, aby zákazníci na svoje balíčky nemuseli dlouho čekat :)

• Rychlé jednání, velikost sedí

Dobrý den Heleno,

děkujeme za 100% hodnocení našeho e-shopu. Těší nás, že jste spokojená! Každý náš produkt má svou tabulku velikostí a podlé té je potřeba se řídit, protože pro nás šije více dílniček :) Jakmile byste s něčím potřebovala pomoci, neváhejte nás kontaktovat. Jsme vám k dispozici každý všední den od 8-16 hodin.
    Ať se vám oblečení příjemně nosí!

Výborná komunikace.

Dobrý den Veroniko,

• Moc pěkná nabídka
    • Velmi rychlé doručení
    • Velikostní tabulka perfektně sedí
    • Málo zboží pro muže

Dobrý den Tamaro,

zakládáme, stejně tak, jako na komunikaci se zákazníky a rychlosti expedice.

Pánská kolekce bohužel zatím z důvodu kapacity místa v nabídce není, ale věříme, že i sortiment pro pány se v budoucnu na našem eshopu objeví. Držte nám palce!

Tým Himalife

• Zkušenost je výborná. Výrobky jsou ojedinělé.

Dobrý den Romano,

Tým Himalife

Rychlé dodání, krásné zboží.

Dobrý den Lenko,

rychlé jednání

Dobrý den Marto,

• Výborná komunikace,rychlost dodání,hezké zboží

Naprostá spokojenost

Dobrý den Marie,

Tým Himalife

• přehledný web, rychlé dodání

Dobrý den Lucie,

děkujeme za doporučení našeho e-shopu. Těší nás, že vše proběhlo v pořádku a jste spokojená! Kdybyste potřebovala do budoucna s čímkoli pomoci, jsme našim zákazníkům k dispozici každý všední den od 8-16 hodin :)