• Prodejce zaměňuje nové zboží za použité a toto řeší slevou 10% bez toho, že na toto upozorní. Arogance ....

Tento obchod nedoporučuji !

Reakce obchodu HIFIpartner.cz

Takhle reaguje zákazník, který chtěl vyšší slevu, ačkoli mu byl přístroj vyprodávaný ze studia předveden, byl seznámen se stavem, přístroj u něhož bylo napsáno, že jde o výprodej předváděcího kusu si sám vložil do košíku a objednal. Následně volal a chtěl vyšší slevu, když jsem logicky odmítl, protože vše již proběhlo na místě, píše takovéto lživé informace. Holt jsou mezi námi i tací..
    Jednalo se o produkt ADVANCE Paris BX2, ještě jeden vyprodávám, tak si můžete přečíst na webu co o tom píšu a rozhodně to nejsou nepravidvé informace. Zakládám si na férovém a rovném přístupu.

• rychlost dobrá cena
    • žádnou jsem nenašel

• Rychlé dodání. Prodejce mi sám od sebe ihned po objednávce poslal SMS s odkazem na instalaci zvedáčku na youtube. K objednávce bonusy zdarma.

• rychlé odeslání
    • ochota poradit s nákupem
    • velice vstřícné jednání pana majitele

Pan majitel mi velmi ochotně poradil s výběrem zboží a odeslal ještě týž den. Vše na výbornou, mohu tento obchod jedině doporučit.

• Výborná komunikace, ochota, domluva, zkušenosti

• komunikace
    • kvalitní zboží

Dobrý a spolehlivý obchod.

Velmi dobrá komunikace a předvedení výrobku.

• Dokázali zajistit zboží, které jsem již nějakou dobu sháněl
    • Přehledné stránky
    • Široký sortiment
    • VELIKÁ, OPRAVDU VELIKÁ OCHOTA.
    • Spolehlivost a průběžné informace o stavu objednávky, což nebývá moc běžné.

Jsem velice rád, že jsem nakoupil právě v tomto eshopu, komunikace s majitelem prostě na výbornou.

• Skvělá práce

nic

• Uvádíte dopravu zdarma - je to bohapustá lež !!!

Lživé údaje.

Reakce obchodu HIFIpartner.cz

Podobně jako konkurence - nad 2.000 Kč hodnoty objednávky - je doprava zdarma (což je na špici mezi konkurencí).