• nakoupil v obchodě HG Shop před 3 týdny

Přehledná,jasná nabídka.rychlost.

• nakoupil v obchodě HG Shop před 2 měsíci

• (Ne)komunikace...

Co říct k tomuto "obchodu"? Jsem z Pardubic, firma je z Pardubic, pobočka k vyzvednutí je z Pardubic, všechno objednané zboží skladem - proto jsem zvolil možnost osobního vyzvednutí a doufal, že bych si ho mohl vyzvednout hned druhý den. Jak to dopadlo? Objednal jsem 31. 7. 2018, dnes je 13. 8. 2018 a nemám stále nic. Za tu dobu mi přišly tři automaticky vygenerované emaily, ale žádný o tom, že už si mohu zboží vyzvednout, pouze že zboží bylo odesláno (netuším kam, asi na cestu kolem světa?). Na mé dva emailové dotazy nebylo vůbec reagováno. Takže děkuji, tady mé peníze evidentně nechtějí, proto už nikdy více :-(

• nakoupil v obchodě HG Shop před 2 měsíci

Je to výhoda,protože jsem s výrobkem velmi spokojená a jinde jsem tento výrobek nasehnala.

• nakoupil v obchodě HG Shop před 3 měsíci

Osvedcene produkty na jednom miste.

• nakoupil v obchodě HG Shop před 6 měsíci

S obchodem jsem velice spokojena. Nemáme v blízkosti bydliště žádný obchod a objednané zboží v HG Shopu bylo doručeno téměř okamžitě a bez jakýchkoli problémů.

• nakoupil v obchodě HG Shop před 6 měsíci

zboží skladem, dobrá komunikace, rychlé dodání

• nakoupil v obchodě HG Shop před 7 měsíci

• přehledné stránky
  • nakoupil v obchodě HG Shop před 7 měsíci

Skvělý servis, doporučuji.

• nakoupil v obchodě HG Shop před 8 měsíci

rychlost, spolehlivost, kvalita

• nakoupil v obchodě HG Shop před 8 měsíci

Extrémně rychlé dodání - velká spokojenost.

• nakoupil v obchodě HG Shop před 9 měsíci

Bohužel zboží ještě nedorazilo!

• nakoupil v obchodě HG Shop před 9 měsíci

Rychlé vyřízení, kvalitní produkty.

• nakoupil v obchodě HG Shop před 10 měsíci

Super cistic vodniho kamene. Nic lepsiho jsem zatim nenasla.

• nakoupil v obchodě HG Shop před 10 měsíci

• přehlednost eshopu
    • velký výběr
  • nakoupil v obchodě HG Shop před 1 rokem

Psala jsem vám info ohledně objednávky, nedostalo se mi odpovědi. Dále přišel mi dotazník, i když stále mi nepřišlo zboží...

Reakce obchodu HG Shop

Děkujeme za Vaši reakci. Vybrala jste si, že chcete zboží zaslat prostřednictvím Zásilkovny. Dle obchodních podmínek zboží Zásilkovnou zasíláme do 5-ti pracovních dnů (netýká se tedy svátků a dnů pracovního volna). V případě, že jste požadovala rychlejší doručení, lze pro příště doporučit zvolit jiný (rychlejší) druh dopravy (např. kurýrní službu PPL či Geis). Zároveň Vám byl zaslán jak e-mail o přijaté objednávce, tak i o tom, že se objednávka vyřizuje a o tom, že zboží bylo odesláno....

Za tým HG shopu, Pavlína Schafferová

• nakoupil v obchodě HG Shop před 1 rokem

• chtělo by to lepší způsob balení, čistící prostřed byl z části vyteklý

Reakce obchodu HG Shop

Děkujeme za Vaši reakci. Čistící prostředky jsou standardně zabalené v odolných plastových lahvích s potiskem a šroubovým uzávěrem. Pokud jste při převzetí zásilky nebo po rozbalení zásilky zjistila, že konkrétní čistící prostředek byl zčásti vyteklý, mohlo to vzniknout např. nešetrným zacházením při přepravě zboží k Vám, neboť každou zásilku před odesláním standardně kontrolujeme. V prvním případě lze dodání poškozené zásilky reklamovat přímo u dopravce, v druhém případě u nás jako prodejce (ideální je poškození samozřejmě zdokumnetovat). Za komplikaci se Vám omlouváme, případně nás kontaktujte.

Za tým HG shopu, Pavlína Schafferová

• nakoupil v obchodě HG Shop před 1 rokem

S obchodem jsem velmi spokojený. Dodací doba do týdne. Za sebe mohu obchod jen doporučit.