Rychlé doručení, velmi příjemná komunikace, kvalitní produkt, z kterého jsem nadšená! Rozhodně doporučuji!

Reakce obchodu HEXFIT

děkujeme za kladné hodnocení, máme radost, že jste z nového oblečení nadšená a že jste spokojená s kvalitou.

HEXFIT

Zboží mi bylo velmi rychle doručeno, v perfektním stavu, podprsenky jsou překrásné přesně takové jaké jsem hledala...pevné, sportovní přesto sexy...:)krásné barvy i materiál...moc mě potěšil lísteček s mým jménem a gumičkami ke každé podprsence...taková drobnost, ale přišla mi strašně milá :) děkuji!

Reakce obchodu HEXFIT

moc děkujeme za krásnou recenzi, velmi si jí vážíme a těší nás, že jste s podprsenkami spokojená. Jsme rádi, že Vás osobní vzkaz potěšil a že se Vám líbil dáreček v podobě gumiček do vlasů v barvách zakoupených podprsenek.

HEXFIT

Kvalitni leginy, rychle doruceni s osobnim vzkazem a balenim, jako mile prekvapeni

Reakce obchodu HEXFIT

děkujeme za kladné hodnocení, těší nás že jste spokojená s kvalitou legín a že se Vám líbilo dárkové balení a osobní vzkaz.

• Dobrá cena
    • Přítelkyně spokojená

Reakce obchodu HEXFIT

děkujeme za doporučující recenzi, jsme rádi, že je přítelkyně s barbell padem spokojená.

• ekologické papírové balení
    • přehledný web, příjemný design
    • kvalitní zboží

Žádný problém, vše proběhlo v pořádku, jsem spokojená :-)

Reakce obchodu HEXFIT

děkujeme za kladné hodnocení, jsme rádi, že se Vám dárkové ekologické balení líbilo a že jste spokojená s kvalitou zboží a přehledností webu.

• bezvadná komunikace
    • velmi rychlé odeslání
    • kvalitní zboží!
    • zboží odpovídá popisu i velikostem

Jsem moc spokojená, zaujal mě něžný design a kvalita materiálu, legíny dělají opravdu nádhernou postavu a ani necítím, že je mám na sobě :-) Určitě mohu doporučit!

Reakce obchodu HEXFIT

moc děkujeme za kladné hodnocení, máme radost, že Vám oblečení sedí a že jste spokojená s kvalitou.

HEXFIT

• Stránky jsou krásně přehledné, rychlá a milá komunikace a rychlé doručení

Legíny sedí perfektně, jsou příjemné a kvalitní. Určitě doporučuji.

Reakce obchodu HEXFIT

moc děkujeme za krásnou recenzi a pochvalu, vážíme si jí. Těší nás, že jste s legínami Duality spokojená.