• Bez mého vědomí zrušili objednávku

Reakce obchodu HerníCentro.cz

Dobrý den přeji, nikdy není objednávka zrušena bez reakce na email který zadáváte v objednávce. Stává se často, že zákazníkům spadne do spamu, ale to my bohužel nemůžeme ovlivnit. Komunikace je pr nás zásadní a vždy dáváme vědět pokud zboží není skladem či má dlouhou objednací dobu.
    S pozdravem Hernicentro

Na stránkách měli napsáno, že mají zboží skladem, ale po zaplacení mi přišel mail, že zboží skladem není. Peníze poslali zpět bez problémů.
    Obchod proto nemůžu doporučit. Myslím, že v dnešní době najdete lepší přeprodejní eshop.

Reakce obchodu HerníCentro.cz

Dobrý den, vzhledem k kamenné prodejně a zároveň eshopu a přes 16.000 produktech na stránkách, není možné vždy zajistit aby zboží bylo skladem. Eshop se aktualizuje jednou za hodinu a proto je možné, že na Vás nezbyl prostě kus a kor v této době. Stane se to a stávat se to samozřejmě může. Jediné nedoporučení za nedodání zboží nepovažuji za kvalitní hodnocení.
    Hernicentro

• Jak mi může přijít dotaz na spokojenost s obchodem, když obchod moji objednávku zrušil??

Reakce obchodu HerníCentro.cz

Dobrý den, jelikož Heureka tento dotaz zasílá sama v jakémkoliv stavu objednávky, ať již dokončená a nebo zrušená a nemůžeme to ovlivnit, Vaši recenzi nemohu považovat za objektivní. S pozdravem Hernicentro.cz

• lživé údaje u produktů

Přepravce předčasně vrátil balík odesílateli bez jakéhokoliv upozornění či vysvětlení a odesílatel odmítl zboží poslat znovu jako kdyby to byla moje chyba. Nedoporučuji.

Dobrý den přeji,

přepravce vždy dává zákazníkovi informace o balíku, volají, zasílají sms a snaží se s klientem vždy domluvit. Pokud se nám vrátí balík jako nedoručený( nevyzvednutý), rozhodně jej nemohu bez platby předem zasílat znovu.
    Lukáš Brejcha

• Žádná
    • Hodně

Takže, jelikož obchod se rozhodl , že bude mazat negativní ale oprávněné příspěvky napíšu ho sem .
    Takže objednával jsem konzoli ps5 .
    Řekl bych , že jsem objednal tak mezi prvními 5 max.
    Obchod se nejdříve dušoval že kusy mít bude.
    Nedávám za vinu že obchod konzole nemá.
    Ale co mi vadí že nejdříve konzole slibuje . Pak řekne že konzole bude mít z německa tak chce za konzole větší částku než obvykle žádá peníze předem a nakonec konzole stejně nemá.
    Z tohoto obchodu bych si nekoupil a neobjednal ani toaletní papír i kdyby k němu dávali konzoli ps5 zdarma.

Dobrý den přeji,

nevím kde začít reagovat na Vaši "recenzi", ale za prvé - nemohu mazat recenze na Heurece, tudíž nevím kde jste vzal, že jsme recenzi smazali. Za druhé konzole byli objednány z ČESKÉHO ZASTOUPENÍ A POTVRZENY DOVOZCEM, to že konzolí přišlo na český trh přišlo tak málo, že byli pokráceny a nebyl ani jeden kus z CZ to prosím směřujte svůj hněv na firmu SONY CZ. Proto jsme se snažily objednat konzole ze zahraničí což nám taky bylo ze strany SONY přislíbeno a dostalo by se na všechny. Bohužel díky koronavirové situaci nám bylo týden před vydáním oznámeno, že konzole nejsou a nebudou. Nevím kde jste vzal, že jsme chtěli platbu předem, buď jste sám hradil předem bez našeho přičinění což je Vaše volba a právo. Platbu předem jsme chtěli řešit až v momentě kdy konzole budeme mít skladem na prodejně , tak aby vyšlo na každého zákazníka a právě se nevraceli peníze. A po Vaší recenzi bych Vám ani ten papír neprodal. :)

S pozdravem a přáním krásného dne
    Lukáš Brejcha - majitel

2krat sem objednal sedačku , dvakrát mi ju zrušíte ! Si robíte zo mna srandu jake ohodnotenie ***editováno*** !!!2krat nic ani sa neomluvali aby zavolali nebo poslali email že objednávka je zrušená na základe že dodávateľ na vás ***editováno*** !!! Nic žiadna komunikácia !!! Ja aby som vyvolaval a zháňal vubec vaši odpoved ,tak to ne , cez to vlak nejede !!! A jeste mi budete lhat že ste me kontaktovali ! Ja spím na telefóne 24 hodín denne ! Ani email a ani telefonát !!muzu Vám ukázať účty nemám problém ale keci typu jsme vás kontaktovali neberú !!! Ja sem se včera nenarodil a rikam mám svoje internetove účty pod palcem Ste onicem a na vašim miste už by sem zrušil podnik !! Veci trapas po netu sem nezažil

Reakce obchodu HerníCentro.cz

Bohužel si nejsem vědom našeho pochybení, veškerou naší komunikaci máme uloženou k nahlédnutí a jelikož jste vy přestal komunikovat první, předávám tedy celou věc na dořešení Heurece.
    S pozdravem Lukáš Brejcha

• Hodnocení bylo odstraněno – zákaznice hodnotí nákup v jiném eshopu.