• Skvele ceny
    • Krasny obchod
    • Mila obsluha

Doporucuji a rad se sem vracim

• lživé údaje u produktů

Velká spokojenost

Rychlé vyřízení objednávky a expedice ze strany obchodu, jen Česká pošta vezla následně balík Na Poštu 4 dny...

• Velmi kvalitní obchod
    • Vždy jsem byl spokojen

• Super obchod
    • skvělá komunikace

Rychlé dodání, dobře zabaleno, zboží nepoškozeno, super :-)

Reakce obchodu HerníCentro.cz

Děkujeme moc za hodnocení.

Lukáš Brejcha

• Oproti jinym e-shopům delší doba dodání

Reakce obchodu HerníCentro.cz

Dobrý den přeji, děkujeme za hodnocení, bohužel ně vše je skladem na prodejně a někdy dodání trvá od dovozců delší dobu, proto je možné zdržení. S pozdravem Lukáš Brejcha

Přepravce předčasně vrátil balík odesílateli bez jakéhokoliv upozornění či vysvětlení a odesílatel odmítl zboží poslat znovu jako kdyby to byla moje chyba. Nedoporučuji.

Dobrý den přeji,

přepravce vždy dává zákazníkovi informace o balíku, volají, zasílají sms a snaží se s klientem vždy domluvit. Pokud se nám vrátí balík jako nedoručený( nevyzvednutý), rozhodně jej nemohu bez platby předem zasílat znovu.

Reakce obchodu HerníCentro.cz

Děkujeme moc za Vaše hodnocení a těšíme se na příští nákupy.

Rychlost. Cena

• rychlost dodání

Děkujeme za hodnocení :)
    Team Hernicentro.cz

Bezva. Zboží bylo rychle vyskladněno. Vázlo jenom doručování poštou.

Reakce obchodu HerníCentro.cz

Děkujeme za recenzi a Vaši spokojenost.

Hernicentro.cz

Reakce obchodu HerníCentro.cz

Děkujeme moc za Vaše hodnocení :)
    S pozdravem Martina Studená

• Komunikace obchodu
    • Žádná

Reakce obchodu HerníCentro.cz

Děkujeme moc za vše hodnocení, vážíme si toho.

Děkujeme za recenzi :) Těšíme se na Váš příští nákup. S pozdravem Lukáš Brejcha

Nadstandardní komunikace s obchodem. Zboží by nestihlo přijít do Vánoc, takže jsme s obchodem vyřešili objednávku jinak. K mé spokojenosti.

Reakce obchodu HerníCentro.cz

Děkujeme moc za Vaše hodnocení a Vážíme si toho :) Snažíme se odvádět co nejlepší službu pro naše zákazníky.

• Žádná
    • Hodně

Takže, jelikož obchod se rozhodl , že bude mazat negativní ale oprávněné příspěvky napíšu ho sem .
    Takže objednával jsem konzoli ps5 .
    Řekl bych , že jsem objednal tak mezi prvními 5 max.
    Obchod se nejdříve dušoval že kusy mít bude.
    Nedávám za vinu že obchod konzole nemá.
    Ale co mi vadí že nejdříve konzole slibuje . Pak řekne že konzole bude mít z německa tak chce za konzole větší částku než obvykle žádá peníze předem a nakonec konzole stejně nemá.
    Z tohoto obchodu bych si nekoupil a neobjednal ani toaletní papír i kdyby k němu dávali konzoli ps5 zdarma.

Dobrý den přeji,

nevím kde začít reagovat na Vaši "recenzi", ale za prvé - nemohu mazat recenze na Heurece, tudíž nevím kde jste vzal, že jsme recenzi smazali. Za druhé konzole byli objednány z ČESKÉHO ZASTOUPENÍ A POTVRZENY DOVOZCEM, to že konzolí přišlo na český trh přišlo tak málo, že byli pokráceny a nebyl ani jeden kus z CZ to prosím směřujte svůj hněv na firmu SONY CZ. Proto jsme se snažily objednat konzole ze zahraničí což nám taky bylo ze strany SONY přislíbeno a dostalo by se na všechny. Bohužel díky koronavirové situaci nám bylo týden před vydáním oznámeno, že konzole nejsou a nebudou. Nevím kde jste vzal, že jsme chtěli platbu předem, buď jste sám hradil předem bez našeho přičinění což je Vaše volba a právo. Platbu předem jsme chtěli řešit až v momentě kdy konzole budeme mít skladem na prodejně , tak aby vyšlo na každého zákazníka a právě se nevraceli peníze. A po Vaší recenzi bych Vám ani ten papír neprodal. :)

S pozdravem a přáním krásného dne
    Lukáš Brejcha - majitel

• Velmi dobrá komunikace.
    • Rychlé dodání zboží.

Reakce obchodu HerníCentro.cz

Děkujeme moc za Vaše hodnocení.Jsme rádi, že nákup proběhl dle Vaší spokojenosti .

Hernicentro.cz

Velmi vstřícný přístup

Reakce obchodu HerníCentro.cz

Děkujeme za hodnocení, jsme rádi, že vše proběhlo k Vaší plné spokojenosti. S pozdravem Hernicentro.cz