vždy rychlé a pohodové jednání....

• seriózní přístup
    • žádná

• chtěl jsem napsat i pozitivní hodnocení,ale nemohu protože je manipulováno s obsahem Formula 1 v pixlách od výrobce Herbalife
    • tento překupník manipuluje s obsahem produktů Herbalife a zpětně zalepí originál víčko!
    • kdo ví co je do originál směsi Herbalife přimícháno!?
    • odmazané QR kódy na všech baleních Herbalife Formule 1
    • originál výrobce Herbalife Formula 1 má uvnitř pixle kód který má viditelných 15znaků, tento prodejce posledních 7číslic znečitelní - aby nikdo nedohledal jeho dodavatele. Co mi ale vadí je to, že se už někdo hrabal v tom originál balení Formule 1 a ještě přelepil zpátky to originál víčko Herbalife.
    • Bolesti břicha při požití tohoto koktejlu Herbalife Formula 1, u originálu se mi to nikdy nestalo!

Bohužel jsem využil nabídky Herbaproduktu.cz k zakoupení Formule 1 - Zravého jídla - jelikož oficiální distributor Herbalife měl skladový výpadek Formule 1 - Vanilka-smetana. Ano udělal jsem chybu, ale protože mám doma i originál pixle od Herbalife, tak dokážu porovnat a zhodnotit. Tohle je hazardování s lidským zdravím, když se prodejce vrtá v originál obsahu balení aby znečitelnil originál kódy z výroby, kvůli nedohledatelnosti!!!

Reakce obchodu Herbaprodukt.CZ

mrzí nás, že s výrobkem nejste spokojen. Popsané bolesti břicha však nemusí přímo souviset se samotným výrobkem, navíc pokud již máte dřívější pozitivní zkušenosti s užíváním tohoto výrobku. Samozřejmě máte možnost výrobek reklamovat nebo si nechat vyhotovit laboratorní test na více vzorků výrobků, které užíváte, a výsledky pak porovnat. Zákazník tak má možnost si sám ověřit, že výrobek, který mnohdy kupuje někde jinde za podstatně vyšší cenu je zcela identický s výrobkem, který zakoupí na našem internetovém obchodě.
    Jako provozovatelé potravinářského podniku musíme již téměř 30 let splňovat celou řadu podmínek souvisejících s kvalitou výrobků. Plnění těchto podmínek je ze strany SZPI kontrolováno, a to také formou průběžného odběru kontrolních vzorků.

S pozdravem Herbaprodukt.cz

• Že 2 produktů má jeden expiraci před 2 lety. Obchod upozorněn a požádán o nápravu, bez odpovědi.

Reakce obchodu Herbaprodukt.CZ

exspirace výrobku byla na webu zobrazena. I tak jsme se však rozhodli vám peníze za zakoupený výrobek vrátit.

s pozdravem

Herbaprodukt.cz

Určitě doporučuji opravdu se dobře hubne jsem spokojená s produktem

Rychlé doručení

• Přehled
    • Nelze se zaregistrovat pro výhodnější ceny

Vždy jsem zde našla,co potřebuji, ale i když zde nakupují opakovaně, nejde mi registrace pro výhodnější ceny

• rychlost dodání
    • nejvýhodnější cena na trhu

• Rychlost a cena

Rychlost

• Převážně vše v češtině

Vadí mi výrobky v polštině

Ze strany obchodu bylo vše v pořádku a rychle doručeno.

• Ochota a domluva

Rychlé dodání, vše v pořádku, nakupuji zde opakovaně.

• dobré ceny, rychlost dodání

Spokojená

Okamžitá reakce na objednávku, velmi rychlé dodání.

• Rychlý a kvalitní servis
    • žádná

Doporučuji všem, jak produkty,tak obchod.Velmi rychlé vyřízení objednávky.Děkuji.