Hokejka má 168cm namísto deklarovaných 172.

Moje reakce:
    Dobrý den, objednaná hokejka mi byla dnes doručena. Po změření délky má ale jen 168cm, namísto vámi uváděných 172.
    Můžete mi, prosím, sdělit, kde mohla nastat chyba, případně jaké navrhujete řešení?
    Děkuji

Reakce hejduksport.cz:
    omlouváme se, bohužel nemáme možnost všechny hole přeměřovat, proto jsme to brali dle katalogu a v něm to tedy mají špatně.
    Hokejku můžete poslat k nám / případně můžeme vyměnit za jinou.
    Například za Sherwood Code TMP 2, na kterou bych Vám mohl poskytnout 25% slevu v případě zájmu.

Doteď na produktu 325433 neopraveno.

• Zboží jsem si objednal v úterý,kdy byla i ten den připsána částka na účet Hejduk Sport, nyní je pátek a dodání zboží mi stále nebylo potvrzeno dodavatelem.

Myslím, že dodání zboží, které je skladem by mělo být do dvou dnů u zákazníka.

• Rychle dodání

Rozměry a funkčnost výrobku se značně liší,(nebylo v popisu uvedeno) obal jednotlivých výrobku byl potrhán .
    Jsem velmi zklamaná .

• koupil jsem si pár tyčí na které můžu rozvěsit výstroj, chybí pytel a větrák - topení...

• Jsou tam úložné kapsy
    • Nejsou kolečka

• Psali že to bude do 48 hodin a nic.

Pokaždé když něco objednávám, čekám dva týdny, než to převezou ze skladu na prodejnu. Cca 5 min. Komunikace žádná

• Obchod zrušil objednávku ačkoli přijal platbu
  • 3.6 jsem si objednal. 9.6 jeste nikdo nedokazal odnest balicek na zasilkovnu. Asi se ceka az baliclu narostou nozicky a prijde ke me sam

Až po objednání dne 10.1.jsem obdržela informaci, že do 17.1.mají zavřeno a zboží budou odesílat až od 17.1. Dnes je 24.1., zboží jsem zaplatila již 10.1.a doposud zboží nepřišlo ani se mi nikdo neozval. Budu nyní odjíždět, tak si zboží nebudu moci vyzvednout, pokud ho pošlou.

• Zboží vydávané za ribano vůbec nesplňuje požadavky. Je to s prominutím naprostá sračka, velmi slabý materiál, který rozhodně nezahřeje ani neochrání před chladem. Navíc střih je pro velmi podviživené lidi. Za mne obrovské zklamání a podvod!

• Chovani zamestnancu prodejny, nakupoval jsem naposledy

nevím proč mi byla připočtena cena na faktůře 49.- za výměnu

Vadilo mne, že byl igelitový sáček uvnitř roztržen.

Bohužel kdybych nezavolal tak mi zásilka ještě nedorazila, protože vašim lidem někam zapadla a neodeslali jí, až po mém telefonátu se o to začali zajímat. Místo 48H doručení to trvalo více než týden. Ani žádná omluva či dar nepřišla.
    Ps. Příště určitě objednám někde jinde.

Zaplatil jsem před týdnem a zboží ještě nedorazilo.

• Doslo jine zbozi. Cedulky na zbozi byly preskrtane. Dosle zbozi neodpovidalo popisu na webu (material, velikosti).

Obchod nelze doporučit, protože nedodal zboží (hokejku), které inzeroval, že má skladem.
    Má špatné skladové hospodářství, protože mu trvalo 3 dny než zjistil, že zboží skladem není. Tedy až po 3 dnech mne informoval, že zboží není a nabídl mi jako náhradu hokejku v nižší kvalitativní úrovni.
    Doporučení: Pokud v danou dobu máte rovnocennou nabídku na koupi požadovaného zboží jinde, tak kvůli jistotě nákupu volte raději koupi jinde, aby vám atraktivní nabídka neunikla.

• Objednávka zatím nedoručena, ani termín dodání.

vyhlásí akci a pak řeknou, že zboží není, přitom zboží sehnatelné bylo a to i ČR , nezájem , neochota, objednáte v pondělí a v pátek si musíte sama, aby jste se dozvěděla za 5 minut , že zboží není a nebude.... ale nevadí sehnali jsme jinde , za nás velký palec dolů