• Přehled ve výběru zboží
    • nenašla jsem

Obchod doporučuji.

• doprava zdarma

• Pracovník,který smontoval rotoped je Profík po všech stránkách.
    • Trochu termín dodání,ale to bylo dáno svátky.

• vstřícnost, rychlost

• serióznost
    • komunikace
    • pomalé webové stránky

Zaplatil jsem předem a hned následující den bylo zboží expedováno. Obchod mohu s klidným svědomím doporučit.

• Kvalitní výrobky
    • Menší prodejní plocha

Snaha pomoci i v odkazu na jiné prodejce, pokud zboží nevede.

• Nefunkční platby kartou online, ikdyž na webu deklarován možný způsob této platební metody.Způsob komunikace ( = nekomunikace ) se zákazníkem. Špatný a neobchodní přístup k zákazníkovi. Špatné možnosti dopravy ( zkušenost z minulého nákupu ) - zboží záváží svou dopravou, čímž se prodlužuje doba doručení. Výmluva, že přepravci nedokáží kvalitně přepravit jejich zboži ( nesmysl, konkurence dodala zboží přepravcem bez problému a promptně )

Nekvalitní obchod, stáhne si neoprávněně peníze i po zrušení objednávky a ujištění, že objednávka byla stornována a že tak neučiní. Navíc zákázníka o tomto neinformuje, že si připsali platbu. Až po opakovaných urgencích a výmluvách byly peníze zaslány zpět. Svou neschopnost řešit technické problémy s online platbou na své straně přehrávají na zákazníka - jako to je váš problém a chyba je na vaší straně. Nedoporučuji nakupovat v tomto obchodě, je mnoho lepších obchodů s tímto sortimentem na českém trhu, kde vše funguje jak má.

• Zboží bylo nekvalůitní, prskly šrouby

• přehlednost, rychlost, osobní zájem prodejce
    • nemá slabiny

jednoznačně doporučuji, prodejce je velmi ochotný, odborník na prodávané zboží, dokáže poradit, je velmi vstřícný

vyborna komunikace s obchodem, zaujimali se o kotveni hrazdy na zed a doporucili typ uchyceni, vse funguje neni problem

• Příznivé ceny. Rychlost doručení objednaného zboží.
    • Nevím o žádných.

Spokojen

• Dodaná hrazda je velmi kvalitní
    • Design hrazdy je také velmi dobrý
    • Montáž hrazdy je plně dostačující
    • Snad design webu, ale to je věc názoru

• komunikace

Objednal jsem si zboží, při platbě online byly technické problémy s transakcí, vyžádal jsem si tedy fakturu mailem, odpovědí byl email bez jakéhokoliv oslovení, pozdravu či jiného obsahu, v příloze byl soubor, který mi nešel otevřít, požádal jsem o formát typu PDF nebo XLS, který by předpokládám účetní program měl zvládnout vyexportovat, do dnes bez odpovědi. Zboží jsem si zakoupil v jiném eshopu s mnohem lepším hodnocením a zboží jsem měl druhý den doma a o všem jsem byl přehledně informován.

• Osobní odběr
    • Bohužel až při osobním odběru jsem zjistila, že objednávka zboží přes zdejší e-shop není za výhodnější cenu. Výrobek na prodejně je za naprosto stejnou cenu! Nezvyklé !

• Dovoz a montáž zdarma.

• přehledná nabídka
    • spolehlivý personál
    • profesionalita

obchod navštěvuji nepravidelně víc jak dvacet let a nikdy jsem neodešel s nepořízenou.
    Rozhodně doporučuji všem, kdo vyžadují kvalitu.

• +kvalitní zboží
    • +rychlost dodání
    • * Obchodník je specialista s dlouho tradicí.
    • * Nabízí kvalitní zboží.
    • +kvalita zboží
    • +rychlé dodání s montáží
    • +odborné poradenství na vysoké úrovni
    • +dobrý výběr dárečků

Tento obchod velice doporučuji,příjemná a bezproblémová komunikace. :)

Vyhlednutý venkovní stůl na stolní tenis byl za stejnou cenu, jako v jiných obchodech, takže rozhodovaly nadstandardní "dárky" k nákupu (pálky, míčky, ...). Stůl dorazil prakticky ihned po objednání (dopravu totiž zajišťoval přímo výrobce stolu). Ale slibované "dárky" nemáme ani po měsíci a dvou telefonických urgencích ("už jsme to poslali", "právě to posílám", ...).

Reakce obchodu HC Compact

Dobrý den,moc se omlouvám za zpoždění v zaslání dárků,ale jsme na obchodě pouze s kolegyní a časově nestíháme.Vše se snažím napravit,bohužel i to se může stát ,jsme jenom lidi ...
    Zemanová - HC Compact

Uhradil jsem sve objednavku kartou online ale ten odchod ani za tyden rika ze tuto platbu nevidi... Jak to muze byt? ...jsme ve kterem stoleti?
    :((

Reakce obchodu HC Compact

bohužel ani robori nejsou 100% a stát se toto může,myslím ,že jsem se s Vámi několikrát spojovala a slušně jsem Vás žádala o potvrzení o platbě,které jsem obdržela až tuto sobotu.Nejsme ten typ obchodu,který by zákazníkům nedoručil požadované zboží .

Zemanová