Rychlost

• Spokojen

Vše rychle a v pohodě vyřízeno.

• Sortiment
    • Ceny
    • Vstricnost

Prehledny a fungujici obchod, siroky sortiment, rozumne ceny, kvalitni zbozi, ochotq a vstricnost

Dodání zboží zcela bez problémů. Objednáte, zaplatíte a za tři dny je zboží doma.

Rzchlost a flexibilita

Vše OK, doporučuji tento obchod

• velký výběr

Vše v pořádku, děkuji.

• Rychlost, spolehlivost, přehledný e-shop, velký výběr. Zboží dobře zabaleno.

cena, spolehlivost

Velky vyber uchytek. Koupila jsem si snad ty nejlevnejsi uchytky, co maji, protoze jsem jich mela hodne a byla jsem skutecne mile prekvapena jejich vysokou kvalitou a vzhledem.

• blízko mého bydliště

S obchodem jsem spokojená, škoda jen, že nemají Zásilkovnu, v dnešní době platit za malou obálku poštovné 120,- mi přijde zbytečné.

Rychle dodáno,dobrá komunikace ,výrobek ještě hezčí než na snímku.Ve všem jsem spokojená.Moc děkuji.Černíková

• Velký přehled zboží
    • Zatím žádná

Dobrá cena, velký výběr,...

• Cena .
    • Nic.

Kvalita a rychlost dodání

Malé nedorizumění. Internetový obchod potvrdil objednané množství bez upozornění, že počet není skladem. Došla fakturace na celou dodávku, a následně upozornění, že je jenom část objednaného, a další úchytky budou koncem měsíce. S PC provozem má problémy státní sektor, vláda, úřady, tak se může stát i ve firmě. frt str

• Prima ceny
    • Detailní popisky výrobků