• Nabídka kvalitních nástrojů.

S tímto obchodem jsem spokojený.

• Kvalitní zboží, příjemný personál.
    • Nič

Prostě super obchod. :)

• Siroky sortiment, vyborna atmosfera a predevsim uzasna obsluha, ktera pomuze vybrat/objednat presne to, co potrebuju. Pusobi rodinne a vzdy se mi venuji s neskutecnou trpelivosti, ikdyz to treba zabere i vic casu :)

Siroky sortiment, pokud nenajdu nejakou malickost, nikdy neni problem objednat. Super trpelivy a prijemny personal!

• milí a ochotní prodejci
    • servis na jedničku

Oproti konkurenci kousek od Palmovky mnohem lepší přístup, větší odborníci a ochotnější prodejci. Doporučuji

• Vše výborné

• Navstevuji obchod pravidelne. Vždycky mi vhodne poradili a pomohli. Nástroje a příslušenství maji v ruznych relacích. Myslím, že si vybere každý

• Spolehlivý a příjemný customer service. Dobrý sortiment zboží :)

Libovka

• široká nabídka
    • profesionalita
    • dobré ceny
    • rychlost dodání

• Profesionální přístup
    • Rozumné ceny
    • Široký výběr

Vřele doporučuji všem, nejen muzikantům :-)

• Výborný obchod, vřele doporučuju :)

V tomto obchode nakupuji vzdy jen na přímou domluvu telefonem nebo osobně. Vzdy vše proběhlo na 101 procent. Tedy pRed pokládám, že i v e-shopu tomu je také tak. A jestli kdy došlo na nějaký problém? Jistě ne jejich vinou. Doporučuji ☺

Reakce obchodu Harfa.com

Děkujeme za reakci a doporučuji vyzkoušet i náš e-shop

• rychlost, spolehlivost, slušné jednání

mám skvělé zkušenosti s tímto obchodem z dřívějška

• Hodnotím tento e-shop, jako velice dobrý e-shop. Mají přívětivé ceny. Přehledné nabídky. Na výběr mají dostatek hudebních nástrojů, příslušenství, zvukové aparatury a doplňky. V obchodě mají příjemnou obsluhu. Muže, který vždy a s vším vyjde vstříc. Doporučuji tento obchod a jejich e-shop všem muzikantům. Dělají svoji práci, jak nejlépe umí. :)

Skvělý obchod. :)

• uplne skveke vse

doporucuju vse, vyborni prodejci a super vedouci

• Ceny, sortiment, eshop, možnost doručení domů
    • Jen jedna kamenná prodejna (vykompenzováno.tím, že si přes e-shop můžete objednat a nechat si dovézt)

V Harfě naleznete vcelku široký sortiment zboží týkající se hudby. Byl jsem si zde koupit jak noty, tak i větší hudební nástroje. Cena je ekvivalentní kvalitě. Doporučuji.

Doporučuji všem, neváhejte nakoupit! :)

• Super obchod ! Spoustu vybaveni a nastroju. Obsluha velmi mila ! Poradi na miru ;) E-shop prehledny :))

Nemohu nedoporucit !!!!

• Sračka obchod

Nekupovat nic od nich vše drahé

Vše OK