• zboží jsem dala do košíku a zvolila platbu převodem.Ale zaplatit to nešlo. Pak mi přišlo že jsem zakoupila zboží. Několikrát jsem tam volala ale číslo měli asi vypnuté. Psala jsem jim email,že objednávku ruším,ale vrátil se mi zpátky. Nechápu proč mají vůbec stránky.

zboží jsem dala do košíku a zvolila platbu převodem.Ale zaplatit to nešlo. Pak mi přišlo že jsem zakoupila zboží. Několikrát jsem tam volala ale číslo měli asi vypnuté. Psala jsem jim email,že objednávku ruším,ale vrátil se mi zpátky. Nechápu proč mají vůbec stránky. Už je to asi 3. nedělě a do teď se mi nikdo z obchodu neozval.Rejchrtová El.

Reakce obchodu Harera Life s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za Váš komentář, kolegyně z podpory pro zákazníky, se Vám ještě dnes ozve, aby jsme přišli na chyby na které upozorňujete. Nejsme si vědomi, že by byl problém s emailovou komunikací ani s telefonem, vše je na webových stránkách uvedeno správně. Omlouváme se za komplikace a veříme, že vše vyřešíme po telefonu. S přáním pěkného dne HARERA

Vše v pohodě, rychlé dodání:))))

Byla to moje první objednávka,jsem spokojená.

• Mrtvý brouk.

Hodnocení má jen jednu chybu. Těch plusových znamének je málo!!! Nákup u vás můžu doporučit všem, kteří stojí o bezvadnou kvalitu zboží, rychlé vyřízení a dobrou cenu. Super!
    Zdena Krečmarová

rychlost a kvalita

• přehlednost e-shopu
    • ceny

• Rychlost doručení

Ačkoliv jsem objednávala zboží již po termínu, tzn. bez garance dodání do Vánoc, tak zboží bylo doručeno před Vánoci. Velmi oceňuji tuto rychlost.

• Jednoduchý nákup
    • Nízká cena
    • Doručení zasilkovnou
    • Velmi rychlé doručení

• velký výběr, rychlé dodání

Rychlé dodání, slušná cena

• 15dni od objednání...nic...ani zboži, ani email o odeslání zboží...žádná komunikace...

Reakce obchodu Harera Life s.r.o.

Dobrý den, Vaše objednávka bohužel stále čeká na zaplacení, z toho důvodu Vám nemohla být poslaná žádná informace o tom, kdy zboží bylo expedováno. S přáním pěkného dne HARERA

Nakupovala jsem poprve a byla jsem spokojená.Zboží splnilo očekávání.Doporučuji obchod.

...

Rychlé vyřízení objednávky.

Jsem spokojená.

vše ok

je to dárek

nakupovala jsem zde poprvé a jsem spokojená