• zakoupeno v HappyPet.cz před 1 týdnem

Jeden den jsem objednala a druhý jsem měla zásilku u sebe, skvělé :-).

• zakoupeno v HappyPet.cz před 3 měsíci

• Žádné výhody neznám, jednou a naposled.
    • Nakupovala jsem poprvé, balík dorazil vykradený, obchod odmítl řešení i odpovědnost. Nákup v tomto e-shopu se stal finanční i časovou ztrátou a potíže s reklamací včetně dopisování o tom, čí je vina, opravdu nestojí za opakování. Pokud byste čekali, že obchod nabídne kompenzaci, jste na omylu. Nutno podotknout, že nákup byl v hodnotě cca 6tis a ať už jsou kladné recenze nebo nejsou, po druhé nakoupit? Určitě ne, výběr obchodů je velký. Perlička na závěr: "Přijde vykradený balík a majitel obchodu vám zavolá, aby vám řekl, že se dějí horší věci." Jistě, dějí, přidal jen další důvod, proč nákup na happypetu neopakovat.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za recenzi. K poškození zásilky došlo během přepravy u přepravní společnosti. Zásilku jsme předali přepravci kompletní podle váhy zásilky. K vyřízení reklamace u přepravce potřebujeme vaši spolupráci. Reklamace byla podána do jednoho pracovního dne od zjištění vámi i námi na základě důkazů (fotografií) ze kterých je vidět, že krabice byla poškozená a přelepena jinou páskou. Chybí pouze jedno balení za 1355 Kč nebo 1499,- Kč, ne celá objednávka. Prostě takové věci se stávají a není třeba z toho dělat paniku jako byl konec světa.
    Nic jsme neodmítli řešit, prosím nelžete v této recenzi. Určitě jsou v životě horší věci než poškozená zásilka.

• zakoupeno v HappyPet.cz před 3 měsíci

Dicky domluvimesi ale sehnala jini netu za 1438kc roaylku babi 1mesicni-4mesicu vymate moc drahe sechni roaylky viridte sefovi slevi opravi ceni steho sbohati milinoz nejde lidi nemaji penize nikomu nezajima obchodnik ma podle chovatelu persaku srovnavaji ceni nikdo neburu podivaji vyprodej skladu.sech nazor..vetrnari lekari jajich platim sluzbi zaplatim daji fakturu.domluvit.porsily cenama jste drazi taxsik..chlupovi..

Reakce obchodu HappyPet.cz

děkujeme za recenzi, ale nevíme o co vlastně jde.

• zakoupeno v HappyPet.cz před 7 měsíci

Zboží zatím nedorazilo.Nemohu hodnotit.

Reakce obchodu HappyPet.cz

zásilka byla expedována druhý den po přijetí objednávky. Pokud máte problém s doručováním zásilky, stačí nám tuto informaci sdělit a pokusíme zjistit u přepravce, kde je problém.

• zakoupeno v HappyPet.cz před 8 měsíci

• pytel s granulemi byl roztržený

Vážený zákazníku,
    když je vám doručen poškozený obal krmiva, stačí nám tuto informaci sdělit a můžeme ji řešit. Určitě nezasíláme vědomě poškozené obaly krmiv. Zajistit 100% neporušení každé zásilky je téměř nemožné.

• zakoupeno v HappyPet.cz před 2 lety

• vitamíny byly prošlé

Reakce obchodu HappyPet.cz

děkujeme za recenzi. Objednávka byla vámi stornována. Zboží nemohlo být prošlé, když jste žádné nedostal.
    S pozdravem HAPPYPET.cz

• zakoupeno v HappyPet.cz před 2 lety

• Krmyvo Royal canid s Polska

Reakce obchodu HappyPet.cz

firma Royal Canin vyrábí své krmiva ve 13 továrnách na světě. Továrna v Polsku patří k nejnovějším a nejmodernějším a kvalita krmiv z této továrny patří k těm nejlepším.

• zakoupeno v HappyPet.cz před 3 lety

Still waiting for my order

Reakce obchodu HappyPet.cz

děkujeme za vaši recenzi, ale nemůžeme za neschopnost přepravce PPL doručit zásilku. Již jsme několikrát urgovali u PPL a nemůžeme za to, že jste se s řidičem špatně pochopili. Bohužel řidiči mluví většinou jen česky.

• zakoupeno v HappyPet.cz před 3 lety

• zakoupeno v HappyPet.cz před 4 lety

• Boužel mi zboží v určený den nebylo doručeno. Manželka vám osobně volala a reklamovala zásilku. Musel jsem si zařídit volno další den. Před vámi jsem měl stejnou zkušenost s fa Zoohit, zboží jsem obdržel, až po osobní urgenci na poště. Dle mého názoru není chyba u vás, jako spíše u přepravních firem, kteří nedodržují termíny dodávek. S pozdravem Jodas

Reakce obchodu HappyPet.cz

děkujeme za vaši recenzi, sice jsme ji nepochopili. Na základě zpoždění jednoho dne, díky chybě přepravce, jak sám uvádíte, náš eshop nedoporučujete a dáváte nám nejhorší možné hodnocení.

• zakoupeno v HappyPet.cz před 5 lety

• Pošlou vám jiné zboží než jste si objednali

Bud jsou to pitomci, nebo podvodníci

Reakce obchodu HappyPet.cz

Vážený zákazníku, pokud jste dostal jiné zboží než jste si objednal, stačí nás informovat. Dostal jste správné zboží podle objednávky. Sám jste nám to e-mailovou komunikací potvrdil.

Happypet.cz

Doporucuji tento obchod

• zakoupeno v HappyPet.cz před 6 lety

Zboží mělo dorazit do druhého/třetího dne. Oproti avizovanému dodání dorazilo téměř o týden později. Zboží bylo navíc poškozené - pytel žřádla byl proděravěný, jen proto, aby byl skladnější.

Reakce obchodu HappyPet.cz

děkujeme za recenzi. Vaše objednávka byla vytvořena 16.12.2015 23:23. Objednávka expedována v nejkratším možném termínu 17.12. a doručena 21.12. Tzn. druhý pracovní den v předvánoční době. Pokud byla zásilka poškozena, stačí nám zaslat informaci. Omlouváme se za přepravce PPL.

• velký výběr zboží
    • nízké ceny
    • nízká kvalita balení zboží

Přišlo to, co jsem si objednala, ale krabice, v níž bylo zboží zabaleno, byla měkká, neměla pevné hrany, a nejspíš se dostala mezi těžké balíky - byla pomačkaná, prasklá, konzerva uvnitř byla celá promačklá a krabičky s tabletami byly též zdeformované. Kdybych zboží nepotřebovala tak nutně, ani bych ho od dopravce nepřevzala.

Dobrý den, vážený zákazníku,
    dle našeho videozáznamu byla zásilka zabalena dostatečně. K pochybení došlo na straně přepravce. Stačilo zásilku nepřevzít a informovat nás. Zaslali bychom Vám ihned novou zásilku.
    team Happypet.cz

• zakoupeno v HappyPet.cz před 7 lety

• zboží bylo rychle doručeno v pořadku
    • mimo granul ktere měly dobrou cenu vše ostatni stare nepoužitelne pro psa

už zde nebudu nakupovat

Reakce obchodu HappyPet.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Konzervy Vámi zakoupené mají uveden datum výroby a spotřeby. Datum spotřeby byl konec roku 2015 a rok 2016. Slepičí pařáty byly čerstvě vysušené.

• zakoupeno v HappyPet.cz před 7 lety

• přišlo mi jiné zboží než jsem objednala

chybu udělá každý,ale pokud by se to stalo znovu už zde nanakoupím

• zakoupeno v HappyPet.cz před 7 lety

• zdlouhavá reklamace až k jejich dodavateli
    • jiné obchody řeší obratem a nevyužívají 30- ti denní lhůtu na reklamaci.

Nedoporučuji ,jsou e-shopy kde reklamaci vyřizují obratem a nečekají až na vyjádření výrobce produktu.Je to jen protahování reklamace.Je to pro zákazníka odrazující,komplikované a příště už nakoupím raději na ověřeném e-shopu.

Vážený zákazníku,
    reklamované krmivo jsme od Vás vyzvedli a reklamace byla uznána. Nemůžeme Vám zasílat platbu dřív, než je krmivo zpět u nás. Zatím proces reklamace trvá 4 pracovní dny. Platba Vám již byla zaslána.

Happypet.cz