• nakoupil v obchodě HappyLabel před 2 týdny

• Přehlednost, dobrá komunikace.
  • nakoupil v obchodě HappyLabel před 2 týdny

• nakupovala jsem tu již podruhé a opět jsem byla spokojená! :-)
    • nažehlovačky máme i na oblečení, které dáváme do sušičky, za celý rok nám upadla jen jedna a kdo ví, jak jsem jí předtím přižehlila :-) nálepky drží komplet všechny ;-)
  • nakoupil v obchodě HappyLabel před 2 týdny

• Největší plus je možnost navolit si vzhled nalepovacích štítků podle svého vkusu - člověk si může vybrat z obravdu široké palety tvarů štítků, barevných kombinací a několika stylů písma.
    • Štítky jsme zatím nalepily do dětských bot a na dno lahve na pití a zatím drží opravdu fest
  • nakoupil v obchodě HappyLabel před 2 týdny

Krásné a kvalitní nálepky na označení oblečení a věcí. Používáme již dlouho a jsme velice spokojeni.

• nakoupil v obchodě HappyLabel před 2 týdny

• super servis, parádní zboží, nálepky drží naprosto spolehlivě!!!
  • nakoupil v obchodě HappyLabel před 2 týdny

Vše v pořádku jako vždy naprostá spokojenost.

• nakoupil v obchodě HappyLabel před 2 týdny

• Neskutečně rychlé dodání, do pár dnů.
    • Vše přehledné, veliký výběr.
    • Samolepky dětské naprosto splnily očekávání. Určitě znovu objednám.

Super rychlost a kvalita

• nakoupil v obchodě HappyLabel před 3 týdny

• rychlost a kvalita zpracování
    • rychlé doručení
    • chybí možnost zpracování vlastního motivu nebo obrázku (názor vnuka :-)), i když podle mne je výběr dost bohatý

jsem spokojená již poněkolikáté

• nakoupil v obchodě HappyLabel před 3 týdny

Krásné samolepky, co vydrží x praček a sušiček oproti ‘konkurenčním’ samolepkám. Máme již 3.rokem a spokojenost.

• nakoupil v obchodě HappyLabel před 1 měsícem

Velice rychlé dodání. Velký výběr designů.

• rychle dodoani
    • Samolepky mely vyrazne tmavsi barvu nez na webovych strankach
  • nakoupil v obchodě HappyLabel před 1 měsícem

• Jsou zde uložené předešlé objednávky a lze objednat znovu a ušetřit tím čas

Po začátku školního roku měli hodně objednávek a upozorňovali na možnou delší dodací dobu. Ale rychlost byla opravdu závratná a samolepky byly "vcukuletu" u nás :-)

• nakoupil v obchodě HappyLabel před 2 měsíci

• Super produkt, šířka nabídka, přehledný obchod
    • Doprava přes českou poštu

Moc hezké štítky a vypadá to, že budou i funkční. K dokonalosti chybí už jen možnost vlastního návrhu online

• nakoupil v obchodě HappyLabel před 1 měsícem

rychle/krásně vyrobeno, velice vstřícní v rámci řešení našich požadavků...tak snad to bude i držet tak dlouho a na všem, jak se inzeruje! Každopádně nyní spokojenost!

• dobrá kvalita
  • nakoupil v obchodě HappyLabel před 1 měsícem

Schválně jsem u jednoho druhu štítků nevyplnila jméno v domnění, že přijdou prázdné. Bohužel, natiskli mi tam stejné jméno shodné se štítky jiné kategorie. Tak mám ted doma 24 štítků, které jsem nechtěla. Snad na ně časem dojde :-( Docela drahá sranda, tak doufám, že budou držet, jak slibují. Jinak vše super, propracování, barvy, tisk.....ale měla ta jedna sada zůstat nevyplněná, no.

• Rychlost a kvalita

• Velmi rychlí
  • nakoupil v obchodě HappyLabel před 2 měsíci

Jsem spokojená, štítky zde nakupuji opakovaně už několikátý rok, od nástupu dítěte do školky, jediné co mě štvě, že nedávno zrušili náš oblíbený vzor na mini štítky se sovičkou, který jsem už několik let objednávala a musela jsem si vybrat a vytvořit štítky nové ( ještě na jaře ten vzor šel objednat). Přesto, že psali, že vzhledem k enormnímu zájmu na konci prázdnin bude dodací lhůta delší, hned druhý den štítky odesílali.