• nedodání objednaného zboží, žádná zpráva či omluva

První a zdá s poslední objednávka u této firmy z mé strany.

Reakce obchodu Potřeby nejen pro cukráře

Dobrý den, paní Bradová,
    Vaše objednávka byla přijata v sobotu 9.12.2017 a hned v pondělí 11.12.2017 bylo zboží odesláno (zpráva Vám byla odeslaná na email uvedený v objednávce)
    Zásilka Vám byla dne 13.12 doručována, ale nebyla jste zřejmě doma, do 29.12. byla zásilka uložena na Vaši dodací poště a dne 2.1.2018 mi byla vrácena jako nevyzvednutá.
    Mrzí mě, že jste nedodání zásilky se mnou neřešila dříve např. emailem a po měsíci píšete nejdříve takovou recenzi.
    V každém případě je mi líto vzniklé situace, nedovolila bych si zrušit nebo neodeslat přijatou objednávku.
    Na to podnikám dost dlouho a zákazník je u mě na prvním místě.
    S přáním hezkého dne Petra Hanzelková
    PS: V emailu máte zaslanou historii zásilky.

Zboží dorazilo v pořádku a rychle, bohužel, jedna z potravinových barev byla prošlá. I přes seznam potravin a jejich data spořeby, ve kterém mnou objednané barvy vůbec nebyli.
    Nejsem tedy přímo, proti tomuto obchodu, jen si příště rozmyslím nákup potravin přes internet. Jinak vše ostatní v pořádku.

Reakce obchodu Potřeby nejen pro cukráře

děkuji za Vaše hodnocení. Colorgely nakupuji v sadách 8 druhů po 5 kusech (tedy 40 v balení). Většinou beru 2-3 balení po 40 kusech mix. Sem tam nakoupím i něco na kusy, tedy ty odstíny, které se uprodají, ale je to rychle se točící zboží.
    Nyní jsem zkontrolovala všechny data na těchto barvách od modecoru a našla jsem nejkratší 06/2015. Je to doba minim. trvanlivosti.
    Je pravdou, že zrovna u těchto barev data běžně při vychystávání objednávek nekontroluji, protože jak vím, jsou to barvy, které nakupuji často...je tedy možné, že ta oranžová zůstala z nějaké minulé dodávky (což je málo pravděpodobné).
    Spíše mi ji tedy poslali s ostatními, když dokupuji některé odstíny na kusy. Tam se vždy podívám pouze na datum u jednoho kusu u každého odstínu Věřte, že mě tato situace moc mrzí. Barvičky v seznamu uvedeny nemám...pochopte, že při množství 3900 druhů zboží na skladě (cca po 5-20 kusech), nejde vše sepisovat do seznamu a kontrolovat každý den a aktualizovat data spotřeby u každého druhu jednotlivě. Mám v seznamu především zboží, kde je doba trvanlivosti kratší. Směsi a hmoty.
    Toto nedopatření mě velmi mrzí, mohla jste mi napsat.
    Určitě bychom to vyřešily.
    Děkuji tímto za Vaše upřímné hodnocení na Heuréce. Petra H

• Příspěvek byl odstraněn na žádost zákazníka, který situaci s obchodem ke spokojenosti vyřešil.