• snadná objednávka

první nákup zkušenost dobrá doporučuji ostatním žádný problém

Doporučuji - maximální spokojenost!

• Hlavní výhodu obchodu vidím ve výborné komunikaci obchodu.
    • Zboží dopravuje prostřednictvím České pošty,
    • která mou zásilku ztratila. Jen díky velmi vstřícnému jednání pracovníka obchodu, jsem zásilku nakonec obdržela.

Přes potíže s dopravou, tento obchod vřele doporučuji. Snaží se vyjít zákazníkovi vstříc a vyřídit objednávku i přes potíže s dopravou, které nezapříčinil.

• Rychlá dodávka zboží.
    • Našla jsem zde (zřejmě poslední)kousek-vestičku, kterou jsem už nikde nemohla sehnat a moc jsem ji chtěla,takže max spokojenost.
    • Žádné jsem nezaznamenala.

Jeden den jsem si objednala a druhý den dopoledne jsem už měla zboží doma. Byla jsem takovou službou příjemně překvapená.

Reakce obchodu HANELI

Děkuji za milé hodnocení. Věřím, že si ve vestičce užijete hodně obdivných pohledů:-)
    Hana Kubicová

• Spolehlivost provedeného obchodu.
    • Zaujali mne obrazy a koupila jsem je jako dárek

Vše proběhlo v pořádku, jsem spokojená.

Reakce obchodu HANELI

Děkuji za vaše hodnocení a věřím, že se obrazy budou líbit. Krásné vánoce!
    Hana Kubicová

• kvalitní výrobek za dobrou cenu

• Je zde zboží,které nikde jinde jsem neviděla.

Krásné a kvalitní zboží, rychlé dodání. Jsem naprosto spokojená.

• kvalita zboží

kvalitní zboží,perfektní komunikace,rychlé dodání zboží

• Spolehlivost
    • Zaujala mě nabídka obrazů a něco takového jsem si do nového bytu představovala.

Za 48 hodin jsem měla balík u sebe na stole. Byl perfektně zabalený a přestože zboží mělo hrany, tak nic nebylo poškozeno.
    Obchod doporučuji i přestože nemám zrovna nejlepší ziušenosti s internetovými obchody, ale tento je bez problémů.

Reakce obchodu HANELI

Dobrý den, děkuji za Váš nákup i Vaše hodnocení. Přeji více pozitivních zkušeností s dobrými eshopy:-)
    Hana Kubicová - HANELI.cz

Zboží rychle připraveno k odběru. Velká ochota se domluvit a rychlost odpovědi na případné dotazy.

Reakce obchodu HANELI

Dobrý den, děkuji za Vaše hodnocení i velice příjemný obchod. Ať tulítko dlouho a dobře slouží.
    Hana Kubicová - HANELI.cz

• měli skladem zboží, které jinde v eshopech nabízeli,ale skladem nebylo.

příjemné nakupování...

Reakce obchodu HANELI

Děkuji za váš nákup i za milé hodnocení.
    Přeji krásné léto.
    Hana Kubicová - HANELI

• Stránky přehledné, zboží pěkné
    • Žádné slabiny jsem zatím nezjistila

Po doručuní zboží jsem velmi spokojena a určitě budu doporučovat tento obchod dál.Zboží i komunikace perfektní

Reakce obchodu HANELI

Děkuji za váš nákup i za vaše kladné hodnocení.
    Hana Kubicová- HANELI

Bezproblémový nákup, rychlá komunikace, ochota při vrácení zboží, rychlé vrácení peněz.

Internetové obchody používám pravidelně...to je asi vše.

Skvela komunikace a informovanost o zbozi!
    Jediny zadrhel byly pri nakupu sluzby Ceske posty, ktera nedorucila balik do ruky a jeste se zpozdenim.

Reakce obchodu HANELI

Děkuji za hodnocení. Přeji hodně zdraví do nového roku a spokojenost se zakoupeným zbožím.
    HANELI.cz

• Velmi rychlé dodání
    • Líbil se mi konkrétní výrobek

Mám zatí jednu zkušenost a ta je dobrá.
    Zboží naprosto přesně odpovídá vyobrazení
    a popisu.
    Doporučuji zkusit zde nákup.

Reakce obchodu HANELI

Děkuji za nákup v našem eshopu i za vaše kladné hodnocení. Věřím, že zboží u nás zakoupené, vám bude dobře sloužit.
    HANELI.cz

• Zboží dorazilo až po urgenci.

• komunikace
    • nepřesné údaje

Na těchto stránkách jsem si objednala budík. Myslela jsem si, že je to takový ten klasický ručičkový budík, který vám po natažení začne zvonět. Spletla jsem se. Budík měl digitální zvonění, což vůbec nebylo uvedeno v informacích u produktu a což je podle mého názoru celkem důležitá informace. Dále bylo u produktu uvedeno, že netiká. Jakožto pracující člověk jsem to shledala velice výhodným. Ale budík samozřejmě tiká a to celkem nahlas! Jsem proto nespokojená.

Reakce obchodu HANELI

velice se omlouváme za nepřesné údaje, které pocházely od dodavatele. Již je chyba u tohoto zboží napravena.
    Rádi bychom tuto nepříjemnost alespoň nějak napravili, proto vám na váš mail posíláme poukázku na uplatnění 10% slevy.
    S pozdravem Hana Kubicová - haneli.cz

• zatim jsem zbozi neobdrzela a nemohu tedy rici, zda jsem spokojena ci ne...

Reakce obchodu HANELI

Opravdu mi nedá, než reagovat. Zboží bylo poštou doručováno v den napsání tohoto negativního hodnocení zákaznicí, což zákaznice musela vědět, jelikož při odeslání zásilky obdržela odkaz na sledování zásilky. Paní si balíček během 14 dnů na poště nevyzvedla, přestože obdržela ještě navíc SMS se zprávou o uložení zásilky na své poště. Porušila tak smlouvu, kterou uzavřela s e-shopem při objednání zboží a ještě napíše negativní hodnocení. Nad tím zůstává rozum stát.

• Zboží je výborně a srozumitelně popsáno

Zboží je výborné nakupuji už delší dobu hned když se obchod otvíral,mohu napsat jen samé výborné reference.tento obchod mohu jen všem doporučit.Zboží kvalitní rychlé a vstřícné jednání