• krátká dodací lhůta
    • komunikace výborná
    • skvělé ceny nabízených produktů
    • o žádných nevím

rozhodně doporučuji

• cena dobrá
    • dodací lhúta

celkem OK, ale některé korálky byly poškozeny

Reakce obchodu Handmadeinbohemia.eu

Děkujeme za reakci. Určitě pokud bylo nějaké zboží poškozeno, tak nám dejte vědět a my vám rádi zboží vyměníme. Od toho tady je reklamace (tu jsme od vás nedostali). Chápu, že některé minerální korálky nebo skleněné se mohou cestou poškodit i když jsou balené v bublinkových obálkách. Určitě se nám ozvěte na mail nebo online chat a vyřešíme to spolu ;). Co se týká dodací lhůty, tak se snažíme odesílat zboží co nejrychleji, rychleji už to nesvedeme, protože jsme zavislí na dopravci, který nám zboží expeduje. V 99% je objednávka vyřízena v den objednání a odeslaná následující den. Za zpětnou vazbu jsme moc rádi a děkujeme.

• Ukázková komunikace se zákazníky.
    • Více způsobů dopravy.
    • Nemá.

Zboži bylo připravené k vyzvednuti obratem, komunikace s obchodem byla perfektni, na terminu převzetí jsme se dohodli, nebyla jsem vazaná termínem ani časem

Velice ochotní při dotazech, vstřícnost při zaslání peněz špatně na účet a od prodávajícího návrh zrychlení poslání zboží při již správné platbě. Opravdu výborná spolupráce jaká se často nezažije.

Vše super, rychlé dodání, rozhodně doporučuji :-).

bez problémů

Reakce obchodu Handmadeinbohemia.eu

Děkujeme za kladné hodnocení, moc nás to těší a vážíme si toho.

• - rychlost dodání
    • - komunikace
    • - méně reálné fotky produktů
    • - menší výběr

celkově mohu doporučit

Reakce obchodu Handmadeinbohemia.eu

Děkujeme za recenzi a za nákup. Snažíme se všechny naše produkty fotit co nejvěrněji. Pokud máte zkušenost, že některý porodukt neodpovídá 100% jako na obrázku, dejte nám vědět. My fotografie přefotíme. Takové informace jsou pro nás velice cenné. Děkujeme.

• poměrně velký výběr
    • kvalita zboží
    • dobrá cena
    • výborná komunikace
    • rychlé dodací lhůty
    • není

Prodejce je ochotný, výborně komunikuje se zákazníkem. Zboží vysoké kvality a rozumné ceny. Omylem se prodejci podařilo poslat špatné zboží. Reklamace proběhla velmi vstřícně + prodejce dokonce kompenzoval poštovné. Za mě výborná zkušenost a mohu jen doporučit :o) !

Reakce obchodu Handmadeinbohemia.eu

Moc děkujeme za pozitivní recenzi, snažíme se, aby byl zázazník vždy spokojený ;). I když jsme jen lidi a ti chyby dělají. Děkujeme.

• přehlednost stránky
    • pěkné zboží
    • všechno skladem
    • možnost jednotlivého výběru oproti mixu co nabízí jinde
    • nenašla jsem žádné

super

Reakce obchodu Handmadeinbohemia.eu

Moc děkujeme za krásné hodnocení, moc nás to těší.

Se vším jsem plně spokojena. Doporučuji. :-)

• mají tam co sháním
    • větší výběr

jsem velice spokojá a všem doporučit...

Reakce obchodu Handmadeinbohemia.eu

To nás velice těší ;) Spokojený zákazník je náš cíl. Děkujeme.

• okamžité dodání
    • perfektní komunikace
    • tento obchod nemá žádné slabiny

určitě zde nakupujte
    záruka kvality
    jistota spokojenosti
    rozsáhlý výběr zboží

Reakce obchodu Handmadeinbohemia.eu

Děkujeme za nákup a jsme rádi, že jste spokojena.

• Výborné ceny, kvalitní zboží, rychlé dodání.

Přístup obchodu byl perfektní, ceny mají skvělé, zboží dorazilo ve 100% stavu a dorazilo přesně to, co jsem si objednala a hlavně dodání bylo velice rychlé :-)) Jsem nadmíru spokojená :-)

Reakce obchodu Handmadeinbohemia.eu

To nás moc těší, snažíme se, aby každý zákazník byl spokojený. Jsme rychlá rota ;) Děkujeme za nákup a příště se budeme zase těšit.

• S nákupem jsem byla velmi spokojená.

líbí se mi, že je vše ručně vyráběné

Také moc děkujeme

• Maximální spokojenost