• Český výrobce
    • Ochota
    • Kvalita
    • Spolehlivost

Reakce obchodu Hajdalánek

Děkujeme , snažíme se a jsme rádi , že se daří.

• okamzita komunikace
    • rychle dodani
    • krasne a kvalitne zpracovane
    • bezpecne

Reakce obchodu Hajdalánek

Moc děkujeme , rádi vyhovíme a vaše spokojenost je náš cíl.

• Kvalita zpracování výrobku
    • Jednoduché složení židle

Reakce obchodu Hajdalánek

Děkujeme za vaši spokojenost. Když se daří, jsme moc rádi.

• Nadprůměrně úžasná komunikace. Při objednání 2. židličky jsme byli upozornění, jestli jsme objednali správný dekor, když první jsme měli jiný...Samozřejmě jsme to popletli a ušetřili si tak práci s výměnou.
    • Kvalita..máme již 3.zidlicku a předchozí dvě, dostávají zabrat..I dospělá si na ní pohodlně sedne.
    • Krásný design

I když jsou židle relativně dráhy,od objednání první židle podražila o hodně, tak se vyplatí investovat. Židle podle mě vydrží dětem až do dospělosti, asi i déle.

Reakce obchodu Hajdalánek

Snažíme se domluvit , komplikacím předejít. Jsme rádi za každý kontakt a zpětnou vazbu, to nás posunuje dál.
    Ceny materiálů a práce bohužel i u nás dostali zabrat a netěší nás to , ale doufáme , že kvalitu a udržitelnou výdrž časem jistě oceníte. Jsme moc rádi za vaši věrnost a vážíme si dlouhodobé spokojenosti u vás v rodině. Děkujeme.