Super kvalitní, pohodlné české výrobky pro děti Skvělá komunikace s obchodem.

Reakce obchodu Hajdalánek

Těší nás vaše spokojenost s našimi výrobky. Česko dělat umí a jsme rádi za vaše ocenění. děkujeme.

• Úplně super, pan mi osobně židličky dovezl hned v den objednávky!

Reakce obchodu Hajdalánek

Rychlost je naše síla. Pokud máme výrobky skladem, snažíme se dodávat dle trendu dnešní doby - hned.
    Děkujeme.

• Rychlá reakce na objednávku i na úhradu. Zboží expedováno dříve, než jsem čekala.

Z obchodu Hajdalánek máme už čtvrtou židli Alma. Je kvalitní a bytelná. Nejstarší z nich i po pěti letech vypadá dobře, i když s ní děti nezacházejí v rukavičkách.

Reakce obchodu Hajdalánek

Děkujeme za vaši věrnost a jsme moc rádi , že oceňujete výdrž a kvalitu našich židliček.
    Vážíme si toho a budeme se snažit dál.

• Český výrobce
    • Ochota
    • Kvalita
    • Spolehlivost

Reakce obchodu Hajdalánek

Děkujeme , snažíme se a jsme rádi , že se daří.

• Mnoho variant židlí, různé varianty barev
    • Malý výběr sedáků na židle (v nabídce jen neomyvatelné)

Kvalitní zboží, velmi rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Hajdalánek

Děkujeme , ano nabídku židlí máme hodně pestrou.
    Výběr sedáků na židle a jejich možnosti právě řešíme , ale situace u textiláků není zrovna jednoduchá a momentálně je velký vzestup cen a horších podmínek. V novém roce uvidíme se sedáky , jak se situace uklidní.

• okamzita komunikace
    • rychle dodani
    • krasne a kvalitne zpracovane
    • bezpecne

Reakce obchodu Hajdalánek

Moc děkujeme , rádi vyhovíme a vaše spokojenost je náš cíl.

• Kvalita zpracování výrobku
    • Jednoduché složení židle

Reakce obchodu Hajdalánek

Děkujeme za vaši spokojenost. Když se daří, jsme moc rádi.

• Nadprůměrně úžasná komunikace. Při objednání 2. židličky jsme byli upozornění, jestli jsme objednali správný dekor, když první jsme měli jiný...Samozřejmě jsme to popletli a ušetřili si tak práci s výměnou.
    • Kvalita..máme již 3.zidlicku a předchozí dvě, dostávají zabrat..I dospělá si na ní pohodlně sedne.
    • Krásný design

I když jsou židle relativně dráhy,od objednání první židle podražila o hodně, tak se vyplatí investovat. Židle podle mě vydrží dětem až do dospělosti, asi i déle.

Reakce obchodu Hajdalánek

Snažíme se domluvit , komplikacím předejít. Jsme rádi za každý kontakt a zpětnou vazbu, to nás posunuje dál.
    Ceny materiálů a práce bohužel i u nás dostali zabrat a netěší nás to , ale doufáme , že kvalitu a udržitelnou výdrž časem jistě oceníte. Jsme moc rádi za vaši věrnost a vážíme si dlouhodobé spokojenosti u vás v rodině. Děkujeme.

• Možnost parkování
    • Ochota prodejce
    • Rychlost dodaní

Velice vstřícná komunikace při předvedení židličky na prodejně. Ochota prodejce řidličku dovést kdekoliv po Brně. Detailní vysvětlení ohledně montáže a případných problémů.

Reakce obchodu Hajdalánek

Rádi poradíme, pomůžeme a vážíme si každé komunikace , nebotˇse stále učíme .... děkujeme.

Velmi milý a vstřícný přístup, s výrobky jsme dlouhodobě spokojeni.

Reakce obchodu Hajdalánek

Děkujeme, moc si vážíme vaší spokojenosti.

• skvela komunikacia
    • rychla odpoved na dotazy
    • rychle odoslanie zbozi

Reakce obchodu Hajdalánek

Poradit , odpovědět na dotazy, odeslat objednávku , to je naše práce pro vás , baví nás a děláme ji rááádi.

Jedná se o třetí rostoucí židličku, kterou máme z obchodu objednanou, což svědčí o naší spokojenosti

Reakce obchodu Hajdalánek

Moc děkujeme za vaši stálou spokojenost a věrnost.

• Skvělé výrobky
    • Kvalita

Reakce obchodu Hajdalánek

Děkujeme za vaše hodnocení. Zakládáme si na kvalitních službách a kvalitním výrobku, což sebou nese bohužel i vyšší ceny.
    Mrzí nás to, ale snažíme se , jak jen to jde.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Vyplatilo se počkat si na kvalitní výrobek. Židličky i stoleček jsou pevné a bezpečné. Naše dvacetiměsíční vnučka ke stolečku hned běžela a včera u něj poprvé obědvala. Spokojenost na všech stranách. Jen jsem nikde nenašla nosnost židličky. Ale možná jsem to jen přehlédla.

Reakce obchodu Hajdalánek

Děkujeme za vaši trpělivost u čekání na židličku, je toho tedˇvíce a situace ve výrobě není jednoduchá.
    Nosnost židličky je zaručená a odzkoušená 120 kg. Je to uvedené v popisu židličky a na několika místech v e-shopu, stejně jako v návodu ke složení židličky, který je součástí balení. Máme velkou radost, že jste vy i vnučka spokojené a přejeme příjemné zdravé sezení.

• Kvalitní produkt

Reakce obchodu Hajdalánek

Snažíme se co nám síly stačí. Děkujeme.

• Vstricnost, aktivni pristup

Reakce obchodu Hajdalánek

Děkujeme , jsme moc rádi za vaši spokojenost. Těší nás to.

• rychlá komunikace

Reakce obchodu Hajdalánek

Děkujeme , jsme moc rádi za vaši spokojenost.

• Blesková komunikace
    • Obrovská ochota pomoct a poradit
    • Rychlost vyřízení
    • Milé a přátelské jednání

Neuvěřitelný servis a proklientský přístup. To se jen tak nevidí. Moc děkuji

Reakce obchodu Hajdalánek

Poradíme, pomůžeme , snažíme se . Děkujeme i my vám, spokojeným zákazníkům a přejeme všem slunečné dny.

velice vstřícné jednání, naprostá spokojenost

Reakce obchodu Hajdalánek

Děkujeme, jsme rádi. Vaše spokojenost - náš cíl.

• výborná a rychlá komunikace, vše dorazilo v pořádku
    • milé překvapení, když mi bylo nabídnuté levnější doručení
    • židličky máme dvě a to jednu 5 let a druhou 2 roky a jsme velice spokojení, určitě doporučuji

Reakce obchodu Hajdalánek

Děkujeme, jsme moc rádi , že jsme pomohli k vaší dlouhodobé spokojenosti i doplněním ztracených náhradních dílů.
    Pokud to jde, zařídíme se proaktivně a rádi pošleme levnější dopravou.