• slušné ceny, ale........
    • NENÍ UVEDENÝ TERMÍN DODÁNÍ, I KDYŽ NA STRÁNKÁCH JE UVEDENO DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ, BOHUŽEL SE TAK NESTALO. NA DOTAZ OBCHOD NEREAGUJE.

Objednávka zaplacená, ale stále zboží nepřišlo a na dotaz, kdy dorazí, nikdo nereaguje. Bohužel až poté jsem si přečetla recenze na obchod - i dost negativních.
    V tuto chvíli musím udělit negativní hodnocení. Pokud zboží přijde, popř. bude obchod komunikovat a nebo vrátí peníze, ráda hodnocení změním.
    Granule potřebuji a tak budu muset objednat jinde. ZDE UŽ ALE NIKDY!!!

Velice vstřícný, rychlý a milý přístup k zákazníkovi. Také profesionální odborné rady jsou velice netradiční devizou v dnešní nekonformní době.

Dobré ceny, rychlé vyřízení objednávky

Jsem spokojena.

Rychlé dodání objednávky. Dobrá komunikace při vyřízení reklamace.

plná spokojenost bez komentáře

Obchod nekomunikuje, telefóny nezvedá. Zboží mi nebylo doručené a platba odišla.

Všechno v pohodě, oceňuju i to, že na tf. dotaz před dodáním zásilky jsem dostala stručnou a jssnou odpověď proč se cena liší od původní objednávky - některé zboží nebylo, ale všechno je O.K.

• doporučuji

v pohodě, netřeba komentovat

• Dopravce napsal sms 40 min. před svým příjezdem. Zboží dorazilo v pořádku.

• Rychlé dodání, super cena, milá komunikace. Určitě e-shop znovu navštívím.

Zboží , které jsem objednala bylo vyprodáno, peníze, které jsem zaplatila předem mi byly druhý den vráceny na účet.

• Čekaní na zaplacene zboží několik tydnu
    • Neodpovídají na e-maily

Zboží jsem zaplatila hned online, před několika týdny. Doposud mi zboží nepřišlo. Na e-mail, jak to vypadá s objednávkou mi nepřišla doteď odpověď.

• Objednáno, nedodáno, obchod nekomunikuje i přes opakované dotazy kdy zboží dodají.
    • Zboží jsem objednala, zaplatila a nedorazilo. A obchod nereaguje...

Rychlost, stručné a přesné informace o stavu objednávky i zásilky.

dlouhá doba doručení -ještě nepřišlo a už chcete hodnocení ,bylo také napsané doprava zdarma a za nákup za 1600 poctivě dopravu zaplatím -pardubická eukanuba by už byla tady i s dopravou zadarmo ,ale potřebovala jsem kapičky do uší

• dlouhá objednací doba , špatná komunikace

Nereaguji na email. Objednavku jsem platil okamzite. Dodnes desaty den nic. Ani zbozi ani zadna zprava o zdrzeni nic