Uz neposielaju do EU.Jesto aj ine e shopy kde sa daju oblecenia od For my dogs objednat a zasielaju do celej EU.skoda ale nemozem obchod dalej odporucam ked nie su schopny zaslat do
    Cudziny aj ked z mojej strany bola ochota zaplatit aj postovne .

Reakce obchodu Hafhaf-shop.cz

Dobrý den, ano, do Německa skutečně nezasíláme (pouze na Slovensko), máme ale tuto skutečnost uvedenou všude na e-shopu, možná jste to jen přehlédla (a v objednávce zaklikla dopravu ZDARMA do ČR, ale s německou adresou).

Zasílání do Německa a dalších zemí jsme byli nuceni zrušit po velkém zdražení přepravních společností, tedy s nimi nemáme smlouvu a zásilku poslat nemůžeme, i kdybyste uhradila poštovné – toto jsme s Vámi obratem komunikovali.

Vaše hodnocení ale není úplné, domluvili jsme se s Vámi na zaslání zásilky na Slovensko a Vaše zásilka u nás stále čeká na odeslání.

Přejeme hezký den

Hafhaf-shop.cz

• komplikovaná komunikace
    • nedodržování zákonné lhůty vracení peněz
    • obtížné vyřízení reklamace

Neprofesionální a nespolehlivý přístup, obtížná komunikace, nedodržení smluvních podmínek, nerespektování zájmu zákazníka, neadekvátní výmluvy

Reakce obchodu Hafhaf-shop.cz

velmi nás mrzí vaše zavádějící a neférové hodnocení. Platba vám byla vrácena v zákonné lhůtě po obdržení vráceného zboží (spolu s ním jsme teprve obdrželi Oznámení o odstoupení od smlouvy), komunikace z naší strany – dva telefonické hovory a několik e-mailů – byla myslím dostatečná. Jak výměnu oblečků z důvodu nesprávně zvolené velikosti (což byl váš případ, stane se), tak vrácení peněz v případě odstoupení běžně provádíme obratem – viz předcházející recenze zde na Heurece i na našem e-shopu.

Skutečně nevíme, čím jsme si takovéto hodnocení zasloužili, nicméně se vám omlouváme a věříme, že příště si v jiném obchodě vyberete zboží k vaší plné spokojenosti.

Přes to všechno vám přejeme klidné a hlavně veselé a pozitivní prožití nadcházejících svátků Vánočních.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

Nebyl jsem spokojen s kvalitou objednaneho zbozi. Jelikoz jsem casove vytizen, nebudu zbozi vracet. Pokud bych zbozi videl v obchode, nikdy bych ho neporidil.

Dobrý den, paní Ivano,
    mrzí nás, že jste nebyla s nákupem spokojená – a že jste nevyužila naší telefonické nabídky na vrácení zboží. Hned po vašem negativním hodnocení jsme produkt stáhli a nadále ho nebudeme nabízet. Jen ale na vysvětlenou – vadil vám materiál, ze kterého je škrábací hračka vyrobená. V popisu výrobku však bylo výslovně uvedeno, že je z kartonového papíru – a tomu odpovídala i velmi nízká cena.

Ale jsme rádi, že se škrábadlem od ROSEWOOD ( https://www.hafhaf-shop.cz/skrabadla-pro-kocky/tarragon/ ) jste spokojená, ať vašemu kočičákovi slouží ke spokojenosti a ušetří váš gauč a koberce :)

Eva Šatníková a Váš HafHaf-shop team

• Dodané zboží ve skutečnosti neodpovídá vyobrazeni na webových stránkach,skrabadlo například obsahovalo jinou tycku s kuličkou než mělo,byla i delší a musela se zkrátit,hrací kuličky gaggle maji uplne jiné barvy i vzor,než je na fotkách,objednané zboží,které bylo uvedeno jako skladem,skladem nebylo (což ale pro me nebyl zásadní problém a obchod se za to velmi omlouval)

Dobrý den, paní Michaelo,
    moc nás mrzí, že jste s nákupem u nás nebyla zcela spokojená. Dodavatelé nám někdy poskytnou fotografie, které se méně či více liší od prodávaných výrobků.

A aby se to napříště nestávalo, zařídili jsme si fotoateliér a nově si úplně všechny produkty pro e-shop fotíme sami. Můžete se tedy spolehnout, že při vašem dalším nákupu u nás dostanete nachlup stejné zboží, jaké uvidíte.

Při počtu více jak 3.000 položek nám bude sice chvíli trvat, než nafotíme úplně vše, ale spokojenost našich zákazníků je pro nás naprostou prioritou. Vaše škrábadlo už máme nově nafocené ( https://www.hafhaf-shop.cz/skrabadla-pro-kocky/rosewood-parsley/ ), stejně jako většinu kočičích škrábadel: https://www.hafhaf-shop.cz/skrabadla-pro-kocky/

A na psy také nezapomínáme, téměř kompletně máme nafocené zboží ze sekcí:
    Oblečky pro psy: https://www.hafhaf-shop.cz/oblecky-na-psy/
    Pelíšky pro psy: https://www.hafhaf-shop.cz/pelisky-a-boudy-pro-psy/
    Tašky a batohy pro psy: https://www.hafhaf-shop.cz/tasky-a-batohy-na-psy/
    Obojky, vodítka, postroje: https://www.hafhaf-shop.cz/obojky--voditka--postroje/
    A další

Těšíme se na váš další nákup a věříme, že tentokrát už budete spokojená. A jako omluvu a poděkování za přínosné hodnocení (přestože negativní) u nás máte na příště připravený malý dárek pro vaše kočičáky.

Eva Šatníková a Váš HafHaf-shop team

• Značka For my dogs
    • Nedostatečné zásobení nejvíce odbíraných velikostí, neaktualizovaná nabídka v e-shopu

Dobrý večer, paní Lucie,
    vzhledem k tom, že jsme jediní dovozci značky ForMyDogs do České republiky Vás mohu zodpovědně informovat, že zboží, které dovážíme, se snažíme objednat ve všech velikostech a v daném sortimentu tak, abychom uspokojili všechny naše zákazníky. Pokud se stane, že nějaká velikost vypadne, není vůbec jednoduché ji doplnit. Nejvíce žádané velikosti jsou těžce vyhodnotitelné. Jeden rok jsou to fenky, příští rok psi – a jednou menší a pak větší velikosti. Věřte, že se ve vlastním zájmu snažíme o nejpřesnější vyhodnocení. U této značky nemůžeme objednávat po kusech – zima je již třeba objednána komplet – aby dorazila určitě a včas. Když se netrefíme, máme smůlu. Momentálně dorazila první várka na zimu. Sledujte náš e-shop – doplňujeme. Nabídku na e-shopu aktualizujeme podle skutečně dodaného zboží od For My Dogs. Pokud máte zájem o konkrétní overaly od FMD, podívejte se na jejich stránky www.formydogs.ru a pošlete nám link. Budeme se snažit Vámi vybrané zboží pokud to půjde doobjednat, ale do 14 dnů to určitě nebude.

// EDIT 27.9.2016: Jsme moc rádi, že i přes malé nedorozumění u nás objednáváte dál a věříme, že budete spokojena.

Eva Šatníková HafHaf-shop Varnsdorf

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Objednávka nešla upravit, komunikace s obchodem nulová, na mail neopdpověděli a zboží v jiném počtu odeslali.

Amatéři

Reakce obchodu Hafhaf-shop.cz

Pane Marek, objednávka lze v systému normálně upravovat. Jestliže ji ukončíte a chcete opravit nebo zrušit, stačí napsat do dotazů nebo do napište nám.(je u každé položky). Pokud to neuděláte je zboží obratem vyexpedováno. Pokud se neozvete, nemůžeme s Vámi komunikovat a žádný e mail jsme nedostali. Eva Šatníková HafHaf-shop