• nakoupil v obchodě Hafhaf-shop.cz před 1 měsícem

• Naprostá spokojenost
  • nakoupil v obchodě Hafhaf-shop.cz před 2 měsíci

• rychlost vyřízení, výběr zboží, přehlednost internetových stránek
    • Bohužel nemá pobočku v Praze. :-(

Obchod má velmi široký sortiment zboží, který jsem jinde v ČR neviděla. navíc objednávky vyřizuje okamžitě, takže zboží obdržíte do druhého dne.

• nakoupil v obchodě Hafhaf-shop.cz před 2 měsíci

V Haf Haf shopu jsem již nakoupila několikrát. Při každém nákupu se člověk může spolehnout na velkou vstřícnost děvčat na prodejně, ochotu poradit při výběru zboží. Vždy si najdou chvilku odpovědět na písemný dotaz, příp. poradit i telefonicky.

R|ychlost, vstřícné jední

• nakoupil v obchodě Hafhaf-shop.cz před 2 měsíci

Velmi vstřícné jednání , ochota poradit, kvalitní zboží , už jsem dříve u Vás objednávala - rychlé doručení , možnost rezervace , modely krásně sedí ... prostě jednička na trhu (y) :-) , děkuji Janušková

• Rychlé doručení

S obchodem jsem moc spokojená oblečky perfektně sedí

• Přehledný e-shop

Dobrý den, paní Lucie,
    moc děkujeme za Vaše hodnocení.Snažili jsme se vaše dárkové boxy pro pejsky poslat co nejdříve a jestli to bylo k narozeninám přejeme všem čtyřem psím kamarádům všechno nej :-)

Vstřícné jednání, okamžitá dodávka

Dobrý den, paní Věro,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Snažíme se vždy vyhovět a odeslat zboží co nejrychleji :-) Ať overal For My Dogs slouží ke spokojenosti.
    Eva Šatníková a Váš Hafhaf-shop team.

Výborné jednání, rychlé doručení

Dobrý den, paní Jano,
    moc děkujeme za vaše hodnocení. Pamlskovník určitě využijete při výcviku a Id známka s vyrytím jména a tel. čísla je dobrá věc. Člověk nikdy neví. :-)

Dobrý den, paní Miloslavo,
    děkujeme za vaše hodnocení a ať si pejsek kabátku užije na dlouhých procházkách :-)

• nakoupil v obchodě Hafhaf-shop.cz před 4 měsíci

Velmi ochotná dáma mi poradila s velikostí i když bylo už po pracovní době. Zboží přišlo obratem a bylo super. Vřele doporučuji

Dobrý den, paní Dagmaro,
    Moc děkujeme za Vaše hodnocení. Snažíme se zákazníkům usnadnit nákup u nás na e shopu, hlavně pokud se jedná o oblečení. Na dálku to není jednoduché :-) Jsme rádi, že vše klaplo a přejeme ještě hodně procházek v zimním overalu For My Dogs.

• Dobrá komunikace
    • Krásné zboží
    • Míry zboží odpovídají
    • Žádné nejsou

Vřele doporučuji -urcite ještě nakoupím...

• přehlednost,
    • profesionální přístup k zákazníkům
    • neznám žádnou nevýhodu

Dobrý den, paní Zdeňko,
    moc děkujeme za Vaše hezké hodnocení a přejeme příjemné procházky v overalu For My Dogs.

• nakoupil v obchodě Hafhaf-shop.cz před 5 měsíci

• Velmi rychlé a vstřícné jednání

Dobrý den, paní Martino,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že jste spokojena. Bundičky i mikina od For My Dogs , vodítko s obojkem a miska určitě poslouží jak má. Děkujeme za Váš nákup a věříme, že se k nám budete ráda vracet. :-)

• nakoupil v obchodě Hafhaf-shop.cz před 5 měsíci

Vše hodnotím jako super a vřele doporučuji.

Dobrý den, paní Libuše,
    děkujeme za Vaše milé hodnocení,
    věříme, že s overalem For My Dogs jste spokojena Vy i Vaše fenečka a jsme rádi, že i takovou šmudlinku jako je fenečka vel. 8 umíme obléknout :-).
    Eva Šatníková a Váš HafHaf-shop team .

• Krásné,kvalitní oblečky pro pejsky
    • Velký výběr
    • pří špatně zvolené velikosti a následné výměně vás obleček vyjde o další dvě poštovné dráž!

Doporučuji před výběrem velikosti, poradit se telefonicky s obchodem. Řídila jsem se hlavně délkou zad a bylo to špatně, obleček byl velký. Následovala bezproblémová výměna, ovšem vše na mé náklady...............Jinak jsou v obchodě příjemní a ochotní. Oblečky krásné(hezčí než na fotkách) a kvalitně ušité.

Dobrý den, paní Ivano,
    děkujeme za Vaše hodnocení výběru, kvality našeho zboží a obzvlášť za komunikaci s námi. Bohužel měření psa a nákup overalu na dálku je někdy oříšek :-) Každá značka má své parametry a hlavně měří každý svého pejska jinak. Nejednou se nám stalo, že jsme vyměnovali obleček o dvě velikosti. Právě proto, že nesprávně vybranou velikost měníme poměrně často, nemůžeme nést náklady poštovného za výměnu my, jako obchod. Do ceny zboží nemůžeme kalkulovat případnou výměnu. Věříme, že i přesto jste byla s našimi službami spokojena a příště už budete vědět :-)

• super rychlé doručení

Dobrý den, paní Terezo,
    jsme rádi, že jste spokojena s rychlostí doručení Vaší objednávky. Zboží se odesílá okamžitě po obdržení objednávky. Pak je vše na přepravní společnosti :-)

• nakoupil v obchodě Hafhaf-shop.cz před 6 měsíci

• Zbozi je stejne jako na fotkach,sedi velikost,kvalitni provedeni

Dobrý den, paní Kristýno,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Oblečení For My Dogs patří mezi naše nejprodávanější zboží. Kvalitu máme již léty prověřenou a fotkami a popisem se snažíme co nejvíce ulehčit nákup vám zákazníkům :-)

• Velký výběr

Velký výběr zboží

Dobrý den, pane Ivane,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Vybral jste krásný overal z nové letošní kolekce For My Dogs. Konkrétně tento model s odepínací kapucou a zipem na zádech jsme očekávali s nadšením a podle objednávek a ohlasů se vše splnilo do puntíku. Doufáme, že i Vy a Vaše fenečka jste spokojeni :-)

• nakoupil v obchodě Hafhaf-shop.cz před 6 měsíci

Rychlá dodávka a kvalitní zboží. Doporučuji!!!

Dobrý den, paní Zdeno,
    děkujeme za Vaše milé hodnocení. V našem e shopu se snažíme nabízet kvalitní zboží, které z velké části i sami dovážíme od renomovaných ověřených výrobců. Právě overaly For My Dogs patří k naší špičce. Jsme rádi, že jste spokojena a věříme, že se v budoucnu budete k nákupům vracet právě na náš e shop.