Hafhaf-shop.cz

Ověřeno zákazníky

138 recenzí z celkového počtu 327 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod Hafhaf-shop.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

- nevím o ničem

Přidáno: 18. října 2017

Jste úžasní. Děkuji.

Dobrý den, paní Jano,
Vaše milé hodnocení nám udělalo radost a jsme rádi, že jste s našimi službami spokojena. Věříme, že overal For My Dogs bude sloužit ke spokojenosti :-)

Daisynka

Přidáno: 12. října 2017

• Skvělá komunikace, bezproblémová výměna nepadnoucího zboží, ochota pŕi výběru jiného zboží

Milé a vstřícné chování, rychlě dodání zboží, bezproblémová výměna nepadnoucího zboží

Dobrý večer, paní Mirjam,
děkujeme za Vaše milé hodnocení. Víme, že na dálku se objednává oblečení velmi složitě. Rádi vyměníme nepadnoucí overaly za správnou velikost. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojena.

**************************************************************************
INFO K DELŠÍ PRŮMĚRNÉ DODACÍ LHŮTĚ NA HEUREKA.CZ

Letos poprvé jsme z důvodu velkého zájmu o oblečky FMD zavedli systém předobjednávek, kdy si naši zákazníci mohli oblečky v dostatečném časovém předstihu předobjednat (se slevou). Ihned po naskladnění této nové kolekce FMD jsme oblečky rozeslali podle pořadí objednávek.
Heureka bohužel do „doby obdržení zboží“ započítává i tuto předobjednací lhůtu, která je tak nesmyslně dlouhá.
Všechno zboží, které deklarujeme SKLADEM, fyzicky skladem máme a objednávky odesíláme do 24 hodin.
Váš HafHaf-shop
**************************************************************************

Kamiška

Přidáno: 4. října 2017

• Tefonická konzultace ze strany obchodu,aby zaslané zboží odpovídalo požadavkům, rychlost zaslání,vstřícnost, prostě maximální spokojenost
  • O žádné nevim

Dobrý den, paní Kamilo,
děkujeme za milé hodnocení. Jsme rádi, že jste s postrojem Bobby spokojena a pokud budete třeba příště potřebovat s něčím poradit, neváhejte se na nás obrátit. :-)

Přidáno: 3. října 2017

obchod doporučuji, velmi vstřícné prodavačky, kvalitní zboží

Dobrý večer, paní Věro,
děkujeme Vám za Vaše hodnocení a jsme rádi, že jste s našimi službami spokojena. Oblečení For My Dogs, které u nás nakupujete je opravdu kvalitní a funkční. :-)

Přidáno: 2. října 2017

• Vše v pořádku, velká ochota pokud potřebujete poradit

Dobrý den, paní Martino,
děkujeme za Vaše hodnocení a přejeme ať mikinka slouží ke spokojenosti :-)

Uladzimir

Přidáno: 14. září 2017

• Dobra komunikace, ryche dodani a kvalita zboži

Dobrý den, pane Uladzimire,
děkujeme Vám za Vaše milé , stručné hodnocení :-) Přejeme pejskovi klidný spánek v novém pelíšku od Bobby :-)

Alena

Přidáno: 5. září 2017

Ochota ze strany obchodu, která se jen tak nevidí včetně perfektního poradentství.
Psí oblečky jsou z nádherného materálu, zpracování úžasné. Určitě budu v brzké době objednávat další zboží.

Dobrý den, paní Aleno,
moc děkujeme za Vaše milá slova a chválu. Oblečení pro psy - For My Dogs je opravdu kvalitní značka. Jsme rádi, že jste spokojena a opakovaně u nás nakupujete.

Přidáno: 3. září 2017

Přestože ještě žádné zboží nemám, objednávala jsem si ho v ,,přeprodeji", komunikace s obchodem je naprosto luxusní. Několikrát jsem řešila změnu původní objednávky (špatně jsem zadala velikost a pak si nevšimla, že obleček pro fenu jsem si objednala jako pro pejska) ...z obchodu mi několikrát volali a trpělivě je mnou vše doladili. Tak snad i zboží přijde pěkné a bude fence sedět :-)

Dobrý večer, paní Edito,
děkujeme Vám za Vaše hodnocení a pochvalu za naší komunikaci se zákazníkem. Vždy voláme pokud se objeví nějaká nesrovnalost v objednávce.
Vysvětlení, proč nabízíme zboží, které ještě fyzicky nemáme.
Overaly For My Dogs jsou velmi žádané a protože jsme v České republice jediné oficiální zastoupení této značky, a sami zboží objednáváme - víme dopředu jaké modely nám dorazí. Máme již svou síť zákazníků, kteří objednávají pravidelně a sledují nové kolekce. Oblečení FMD se rychle vyprodává a výrobce při dalších objednávkách již negarantuje výběr ze všech velikostí. Proto jsme letos poprvé zařadili tzv. předprodej, aby si každý mohl předobjednat svou požadovanou velikost. Za delší dodací lhůtu máte i slevu. Až bude zboží opravdu fyzicky u nás, sleva skončí. Vy jste objednávala For My Dogs poprvé, proto to vysvětlení.
Všechno ostatní zboží na našem e shopu označené SKLADEM máme opravdu SKLADEM.
Děkujeme za Vaši objednávku a uvidíte sama, že overaly FMD jsou opravdu kvalitní a skvěle padnou.

Přidáno: 30. srpna 2017

Dobrý večer, paní Hano,
děkujeme za vaše kladné hodnocení. U rytí ID známek může dojít k malinko delší lhůtě dodání. Je třeba čas na rytí. Jsme rádi, že hodnotíte naši rychlost kladně. A ať známka slouží ke spokojenosti.