Hafhaf-shop.cz

Ověřeno zákazníky

162 recenzí z celkového počtu 388 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod Hafhaf-shop.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Hafhaf-shop.cz

Přidáno: 19. ledna 2018

• přehlednost,
  • profesionální přístup k zákazníkům
  • neznám žádnou nevýhodu

Dobrý den, paní Zdeňko,
moc děkujeme za Vaše hezké hodnocení a přejeme příjemné procházky v overalu For My Dogs.

Přidáno: 11. ledna 2018

• Velmi rychlé a vstřícné jednání

Dobrý den, paní Martino,
děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že jste spokojena. Bundičky i mikina od For My Dogs , vodítko s obojkem a miska určitě poslouží jak má. Děkujeme za Váš nákup a věříme, že se k nám budete ráda vracet. :-)

Libby

Přidáno: 29. prosince 2017

Vše hodnotím jako super a vřele doporučuji.

Dobrý den, paní Libuše,
děkujeme za Vaše milé hodnocení,
věříme, že s overalem For My Dogs jste spokojena Vy i Vaše fenečka a jsme rádi, že i takovou šmudlinku jako je fenečka vel. 8 umíme obléknout :-).
Eva Šatníková a Váš HafHaf-shop team .

Přidáno: 23. prosince 2017

• Krásné,kvalitní oblečky pro pejsky
  • Velký výběr
  • pří špatně zvolené velikosti a následné výměně vás obleček vyjde o další dvě poštovné dráž!

Doporučuji před výběrem velikosti, poradit se telefonicky s obchodem. Řídila jsem se hlavně délkou zad a bylo to špatně, obleček byl velký. Následovala bezproblémová výměna, ovšem vše na mé náklady...............Jinak jsou v obchodě příjemní a ochotní. Oblečky krásné(hezčí než na fotkách) a kvalitně ušité.

Dobrý den, paní Ivano,
děkujeme za Vaše hodnocení výběru, kvality našeho zboží a obzvlášť za komunikaci s námi. Bohužel měření psa a nákup overalu na dálku je někdy oříšek :-) Každá značka má své parametry a hlavně měří každý svého pejska jinak. Nejednou se nám stalo, že jsme vyměnovali obleček o dvě velikosti. Právě proto, že nesprávně vybranou velikost měníme poměrně často, nemůžeme nést náklady poštovného za výměnu my, jako obchod. Do ceny zboží nemůžeme kalkulovat případnou výměnu. Věříme, že i přesto jste byla s našimi službami spokojena a příště už budete vědět :-)

Přidáno: 22. prosince 2017

• super rychlé doručení

Dobrý den, paní Terezo,
jsme rádi, že jste spokojena s rychlostí doručení Vaší objednávky. Zboží se odesílá okamžitě po obdržení objednávky. Pak je vše na přepravní společnosti :-)

Přidáno: 12. prosince 2017

• Zbozi je stejne jako na fotkach,sedi velikost,kvalitni provedeni

Dobrý den, paní Kristýno,
děkujeme za Vaše hodnocení. Oblečení For My Dogs patří mezi naše nejprodávanější zboží. Kvalitu máme již léty prověřenou a fotkami a popisem se snažíme co nejvíce ulehčit nákup vám zákazníkům :-)

Navi

• Velký výběr

Velký výběr zboží

Dobrý den, pane Ivane,
děkujeme za Vaše hodnocení. Vybral jste krásný overal z nové letošní kolekce For My Dogs. Konkrétně tento model s odepínací kapucou a zipem na zádech jsme očekávali s nadšením a podle objednávek a ohlasů se vše splnilo do puntíku. Doufáme, že i Vy a Vaše fenečka jste spokojeni :-)

Zdena

Přidáno: 12. prosince 2017

Rychlá dodávka a kvalitní zboží. Doporučuji!!!

Dobrý den, paní Zdeno,
děkujeme za Vaše milé hodnocení. V našem e shopu se snažíme nabízet kvalitní zboží, které z velké části i sami dovážíme od renomovaných ověřených výrobců. Právě overaly For My Dogs patří k naší špičce. Jsme rádi, že jste spokojena a věříme, že se v budoucnu budete k nákupům vracet právě na náš e shop.

Přidáno: 11. prosince 2017

• rychlá doprava

Dobrý den, paní Jano,
děkujeme za Vaše hodnocení. Pomoc s výběrem a rychlé doručení je naší prioritou. Snažíme se odesílat okamžitě po obdržení objednávky. Doufáme, že pelíšek pro fenečku se líbí a těšíme se , že naše služby využijete i někdy příště :-)

Přidáno: 9. prosince 2017

• nákup z domova
  • nejde vidět zboží ve skutečnosti

Dobrý den, paní Marie,
děkujeme za Vaše hodnocení. Nákup přes e shop má opravdu svoje klady i zápory. Zboží si můžete vybírat v klidu, v pohodlí v jakémkoli čase z domova. Snažíme se vlastními obrázky produktů a popisem co nejvíce pomoci při výběru. Ovšem bohužel, vidět,zboží při nákupu v e shopu ve skutečnosti - to nedokážeme. Jedinou možností je, vybrat si přes e shop, zarezervovat a přijet se podívat :-) Někteří naši zákazníci to tak i dělají. Přesto věříme, že jste tašku pro mazlíka vybrala dobře ke spokojenosti
Eva Šatníková a Váš Hafhaf-shop team