• Vše v pohodě, žádné trable.

Všem doporučuji. Vše "OK".

Nikde jinde se mi tuto hadici nepodařilo sehnat.

Při první m dodání vráceno /poškozeno při dopravě/ nová zásilka okamžitě dodána .

Děkujeme za recenci.
    Tým ATH

• Přehledné i informace o zboží nemusím z nikým mluvit
    • Vše si sám a mala lo to jak sem chtěl

Sem ukvapen blbe hadice a kvalitní prostě se mi libi
    Jak dodělám koncovky koupím jich určite vic
    Jen nerad furt někde píšu
    Melo by toto makat takhle všude do prdele

Děkujeme za recenci.
    Tým ATH

Dobrý obchod s dobrými a vstřícnými techniky.

ok

• široký sortiment
    • nevím

jediný obchod,který měl mnou hledané zboží

• Nízké ceny

• Rzsáhlý sortiment a rychlé odbavení objednávky.
    • Špatně se hledá pražská prodejna a na webu to není jednoznačně vysvětleno. Našel jsem to až pomocí městského úřadu v Počernicích. Jde ale pouze o první nákup, pak už je to legrace :-).

Doporučuji. Zakoupená hadice v americkém špičkovém vysavači plní funkci a není třeba si ji nechat posílat z Clevelandu :-)

Koupila jsem to pro fretku, jako prolejzačku a moooc se mu to líbí

Reakce obchodu ATH INTERNATIONAL

Dobrý den, děkujeme za reakci. Doufám, že se fretce bude líbit.
    ATH International

• Jednoznačně doprava TOP Trans, za jejíž kvalitu sice obchod nemůže, ale bylo by dobré ji vyměnit. Místo prvního doručení řidič zásilku předal rovnou na depo s tím, že jsem nebyl zastižen, ačkoliv jsem zásilku očekával. V telefonátu mi sice řekl, že se omlouvá, ale že jim TOP Trans neplatí telefony, aby mi v případě potíží zavolal. S ohledem na svátky jsem tedy zásilku dostal o 4 dny déle a zdrželo mě to v práci, ačkoliv obchod poslal zásilku včas. Zboží navíc došlo poškozené přepravou (hadice byla cca 1m od konce rozpletená) protože na ní nejspíš ležela další zásilka. Naštěstí jsem ji nemusel vracet, protože ji bylo možné s trochou šikovnosti až do konce rozplést a znovu sestavit.

Reakce obchodu ATH INTERNATIONAL

Dobrý den, děkujeme za reakci. Mrzí mne Vaše zkušenost z Toptransem, Nestává se nám často, že by byli problémy, ale výjimka potvrzuje pravidlo. Věřím, že Vás to neodradí od dalšího nákupu.
    ATH International

• Obsluha na prodejně při vyzvedávání zboží byla zmatená, zboží nemohla najít a moc nechápala.

Reakce obchodu ATH INTERNATIONAL

na v Praze máme pouze výdejní místo a je dobré si odběr domluvit dopředu. Pouze já jsem zodpovědný za prodej hadic a ne vždy jsem na prodejně. Pak jsou tam případně kolegové, kteří o tom nemusí mít takový přehled (jsou z jiné firmy a zboží mi pouze vydávají). Děkuji za pochopení.

• Nevhodně zabalené zboží

Reakce obchodu ATH INTERNATIONAL

zásilky hadic jsou převážně objemné balíky a bylo by velice složité balit hadice do krabic, proto hadice pouze obalujeme folií. Děkuji za pochopení.

• Příznivá cena
    • Kvalita zboží

Obchod proběhl svižně a bez překážek. Jediná věc, co mě na chvilku zarazila, byl výběr u dopravy kurýrem dle váhy zboží. Naštěstí u produktu je váha na metr uvedena, žádný větší problém tedy nevznikl.

• Velký výběr
    • Slabá informovanost,pouze že byla objednávka přijata.

Zákazníka potěší když ví kdy mu zboží dorazí.

• Spoj redukce je těsný.
    • objednaná redukce neodpovídá nákresu (není táhlý, pozvolný přechod ale prudký s možností zachycování např vláken, listů apod).
    • Pokusím se napravit kytem, můžete mi něco doporučit (odolné vodě a mrazu)?

Pokud se mnou obchod bude komunikovat o nápravě, např tím kytem (jaký?), budu spokojen.

• toptrans

• Široký sortiment

v pořádku

• cena zboží
    • u mé objednávky vznikl problém v komunikaci,ale věřím že se to zlepší a pánové si na to příště dají pozor.

doporučuji a věřím že pánové v obchodě si příště dají pozor zda jim meily odcházejí a server nezlobý