Katastrofa, vedela jsem, ze dodaci lhůta bude ca tri tydny, ale obchod neposlal ani zbozi, ale ani nekomunikuje... Stacilo napsat, ze zbozi neni mozne zajistit a ne zakaznika nechat 8 tydnu cekat. Nikdy vice...

• Kupoval jsem dřevěný stojan na vánoční stromek s průměrem 55 cm, dorazil stojan s průměrem 45 cm. Jde o podvod na zákazníky. Obchod rozhodně nedoporučuji.

• Rychlé dodání, krásné zboží.

ok

Velmi dobrý a spolehlivý obchod.Nedá se nic vytknout,naprostá spokojenost. Děkuji.

Rychlé jednání.

Super zboží dorazilo v pořádku a celkem rychle.
    Budu objednávat ještě, doporučuji všem....

• Velmi kvalitní zboží. Až jsem byl překvapený.

Rychlé doručení, výborná komunikace.

Vše proběhlo v pořádku, vřele doporučuju.

• hezká prodejna, sleva
    • dobra komunikace
    • těžší orientace a potíže s nalezením prodejny

rychlé dodání, kvalitní zboží , celková spokojenost

Není co vytknout, spokojenost.

Reakce obchodu Habitat

Děkujeme za kladnou recenzi.
    Spokojený zákazník je naším cílem.

Po potvrzení objednávky mi byl zaslán e-mail s tím, že část objednaného zboží není skladem a obchod mi nabízí větší variantu stejné hloubky podmisky za původně uhrazenou částku. S touto variantou jsem souhlasil.
    Po rozbalení zásilky jsem zjistil, že obchod namísto větší varianty podmisky zaslal podmisku plítkou o původně objednaném průměru. Ihned jsem tedy telefonicky chtěl řešit tuto situaci, protože plítká podmiska byla nevyhovující. Pracovnice obchodu na mě po telefonu “neměla čas” a oznámila mě, že odpoví e-mailem. Po té, co žádný e-mail nepřicházel jsem tedy napsat e-mail jako první, s popisem celého problému. Dočkal jsem se však odpovědi, ve které bylo popsané, že v podmiskách není žádný rozdíl a jsou naprosto stejné. Jako důkaz byly přiloženy fotografie z ptačí perspektivy. Když jsem oponoval, že z pohledu z hora jsou samozřejmě podmisky totožné, protože mají shodný průměr, ale z bočního pohledu je viditelný výškový rozdíl, tak mi bylo odpověděno, že zásoba vody v podmiskách je totožná.
    To, že mě tímto obchod namísto výhodnější nabídky zaslal o sto korun levnější podmisku než jsem zaplatil bych ještě nějak překousl, ale neustálé přesvědčování, že v naprosto odlišných výškách podmisek není žádný rozdíl mě přesvědčilo, že v tomto obchodě bych již nikdy nenakoupil a určitě bych obchod ani nikomu nedoporučul……a jak se říká: ani nepříteli bych ho nedoporučil.

Reakce obchodu Habitat

I záporná recenze je pro nás motivací, aby k takovýmto zásadním chybám nedocházelo.
    Stále naše služby zlepšujeme , ale bohužel zde došlo k lidskému pochybení a nedorozumění.
    Krásný den.

Nakupovala jsem zde poprvé a jsem velmi spokojena s výběrem netradičního zboží, kvalitou výrobku i rychlostí dodání.

Reakce obchodu Habitat

Děkujeme za kladnou recenzi, jež nás motivuje ke stálému vylepšování služeb.
    Krásný den.

zboží nedorazilo

Reakce obchodu Habitat

Jistě došlo jen k překlepu, zboží bylo odesláno a také již doručeno ihned po úhradě zálohové faktury.
    Děkujeme za kladné hodnocení.

příjemné jednání

Reakce obchodu Habitat

Děkujeme za kladnou hodnocení. Vašich 5 hvězd je pro nás motivací k ještě lepším službám v budoucnu. Krásný den.

Parádní cena, rychlé doručení

Reakce obchodu Habitat

Děkujeme za pozitivní recenzi. Vašich 5 hvězd je pro nás motivací k ještě lepším službám v budoucnu. Krásný den.

U vás jsem objevila výrobek, který jsem v běžných obchodech dlouho hledala, ale nenašla .

Reakce obchodu Habitat

Děkujeme za kladnou recenzi. Vašich 5 hvězd je pro nás motivací k ještě lepším službám v budoucnu. Krásný den.

• Okamžitá odezva, korektní jednání, informovanost.

Reakce obchodu Habitat

Velice děkujeme za pozitivní recenzi. Vašich 5 hvězd je pro nás motivací k ještě lepším službám v budoucnu. Krásný den.