• Rychlost,skvělá komunikace

• Kvalitní produkt,rychlost odeslání a dobře poradí

• žádná
    • Neférové jednání

Hodně špatné jednání při reklamaci,žádná komunikace ze strany prodejce.

Reakce obchodu www.h-sportfitness.cz

děkujeme za Vaší recenzi, ale ozval jsem se Vám.
    Přeposílám :
    Dobrý den, dnes Vám byla odeslaná reklamace, byla provedená výměna za novou, s pozdravem Hart V.
    A peníze jsem Vám také napsal že vám vrátím, přeji krásný den Hart V.

dobrá

moc Vám děkujeme za vaši recenzi, recenze nás moc potěšila!
    Snažíme se držet si široký sortiment nehtového materiálu a produktů potřebných pro kempování, sportovní potřeby, tak aby si každý zákazník vybral vše, co potřebuje. Jsme moc rádi, že jste našla, co jste potřebovala a těšíme se na Vaši další objednávku na našem obchodě!
    Můžete také nahlédnout do našeho druhého e-shopu kde nabízíme vše co se týká kosmetiky a nehtové modeláže.

rychlá dodávka, slušná cena

moc Vám děkujeme za vaši recenzi, recenze nás moc potěšila!
    Snažíme se držet si široký sortiment sportovního materiálu a produktů potřebných pro kempování, sportovní potřeby, tak aby si každý zákazník vybral vše, co potřebuje. Jsme moc rádi, že jste našla, co jste potřebovala a těšíme se na Vaši další objednávku na našem obchodě!

• Rychlost dodání,dobré ceny

Dobrý večer Elinom,
    moc Vám děkujeme za vaši recenzi, recenze nás moc potěšila!
    Snažíme se držet si široký sortiment sportovního materiálu a produktů potřebných pro kempování, sportovní potřeby, tak aby si každý zákazník vybral vše, co potřebuje. Jsme moc rádi, že jste našla(našel), co jste potřebovala(potřeboval) a těšíme se na Vaši další objednávku na našem obchodě!

• rychlá komunikace
    • kvalita

škoda, že se nedá zboží vyzvednout někde v Děčíne..na prodejně

• Ceny

Den před dodáním zboží dorazil e-mail o zrušení objednávky z důvodu, že mají 14 dovolenou a nestlihli by mi zboží dodat. Poslali odkaz na svého dodavatele, ať si objednám tam.
    Ještě, že jsem si dal platbu dobírkou. Zboží jsem nakonec objednal úplně jinde.
    Z tohoto důvodu e-shop nedoporučuji.

Reakce obchodu www.h-sportfitness.cz

omluvil jsem se, vše jsem dal vědět i odkaz na výrobce.
    Ale stát se může vždy problém, jsme jenom lidi.
    Ještě jednou se omlouvám a děkuji za Vaší recenzi Hart V.

naprostá spokojenost, skvělá a rychlá komunikace !!!!

• Rychlé vyřízení objednávky. Perfektní kontakt.

Dobré dopoledne
    moc Vám děkujeme za vaši recenzi, recenze nás moc potěšila! Snažíme se držet si široký sortiment sportovního materiálu a produktů potřebných pro zdravou a sportovní výživu, tak aby si každý zákazník vybral vše, co potřebuje. Jsme moc rádi, že jste našla, co jste potřebovala a těšíme se na Vaši další objednávku na našem obchodě!
    Můžete nahlédnout do našeho druhého e-shopu kde nabízíme vše co se týká nehtové modeláže.

Přeji hezký a pohodový den Václav Hart

• + rychlost dodání
    • + dobrá komunikace

• Super ceny i kvalita.

Vše OK

• Chybovat je lidské, vše bylo rychle napraveno k mé spokojenosti.
    • Malá komplikace s osobním odběrem.

Obchod lze doporučit. Bezproblémová komunikace s majitelem.

Dobrý večer Michale
    jsme rádi, že jste byla s nákupem z naší strany spokojena. Samozřejmě nás velmi těší, když nám zákazníci dají vědět, že byli s naším přístupem spokojeni. Budeme rádi, když se budete podílet na našem E-shopu Vašimi recenzemi, aby náš E-shop ještě více rostl z Vašich připomínek. Děkuji za naší firmu.
    Budeme velmi rádi, když se na náš opět v budoucnu obrátíte a pokud budete potřebovat doplnit cokoliv z sportovních pomůcek, či něčeho z našeho sortimentu. http://www.h-sportfitness.cz/ jsme tu pro Vás!!!
    Děkuji ještě jednou a přeji hezký zbytek večera:
    Hart Václav.

• špatná komunikace, objednávka již 14 dní, dodnes nevyřízena.

Dobré odpoledne
    psal jsem Vám že máme jen červený a černý hrnek. Děkujeme za Vaší recenzi a přeji Vám krásnou neděli Hart V.

Kvalitní zboží, dobré ceny, příjemná komunikace, rychlost dodání.
    Spolehlivý obchod, doporučuji.

Dobré odpoledne Martino
    Budeme velmi rádi, když se na náš opět v budoucnu obrátíte a pokud budete potřebovat doplnit cokoliv z sportovních pomůcek, bylinek či něčeho z našeho sortimentu. http://www.h-sportfitness.cz/ jsme tu pro Vás!!!
    Děkuji ještě jednou a přeji hezký zbytek odpoledne:
    Hart Václav.

• Manuál nemá českou verzi - to je dost problém určitě pro většinu zákazníků.

Dobrý večer,
    to nás mrzí ale dodavatel nám to takto dodává, budeme se snažit aby nám k tomu udělali český popis. Ještě jednou děkujeme a budeme se snažit to rychle opravit, děkuji a přeji hezký večer Hart Václav.

• Vstřícnost personálu

Dobrý večer Jitko