Rychlé jednání.

Kupovala jsem Lazuru a štětec, jednání rychlé a vstřícné, osobní převzetí v Brně zdarma, velice ochotný pracovník. Děkuji

Velice vsřícní.

• rychlost, výhodná doprava

• spolehlivé dodání

vše OK

• Bezproblémový a rychlý nákup.

• pro mne osobně blízkost místa os. odběru

• Vstricne jednani, byli ochotni mi vymenit odstin, kdyz jsem potreboval.

Rychle a vše v pořádku.

• ochota

H color vyřídil objednávku promtně ale doprava proběhla špatně všechny tři obaly byly promáčknuty

Reakce obchodu H-Color

Mrzí mne a omlouvám se, že dobrou práci kolegů ve skladu následně kazí nekvalitní práce řidičů externích přepravních služeb. Z naší strany bohužel není proveditelné, aby byly plechovky zasílány v nějakých nerozbitných přepravkách. V minulosti jsme zkoušeli dopravu na malých paletkách, ale přepravci nám je nevraceli, a stejně docházelo k poškozování plechovek, neboť řidiči dodávek na ně klidně naházeli těžké zboží. Vše závisí jen a pouze na přístupu lidí. Ing.Michal Čech, jednatel H-Color s.r.o.

Velký výběr zboží, přehlednost stránek.

výborná zkušenost

• Dobré ceny,rychlé jednání.
    • Nelze platit kartou

Reakce obchodu H-Color

Dobrý den, prodejní sklad v Praze i v Brně je primárně určený pro firemní zákazníky odebírající zboží na fakturu. Drobný zákazník, pokud se chce vyhnout hotovostní platbě, může nakoupit přes e-shop, na kterém lze zboží ihned zaplatit kartou. Jinak v dosahu 200 m od pražské prodejny jsou k dispozici dva bankomaty (ČS, KB) pro případný výběr hotovosti.

jednání a rychlost doručení byly velmi slušné a rychlé, bez problému. Zboží přišlo třetí den po objednání. Kvalitu oleje nejsem schopná zatím hodnotit, protože budu natírat až na jaře.

• Rychlá reakce, zboží doručeno osobně, vynechán přepravce.

Rychlost !!!

• komunikativnost