• Rychlé a pohodlné objednaní
    • Přehledný eshop
    • Možnost výběru zabalení balíčku
    • Krásně zabalený balíček
    • Kvalitní produkty

Úžasné jednání paní majitelky. Příjemný telefonát o domluvení jiného doručovacího místa.
    Balíček dorazil s krásným vzkazem. Vše balí s láskou.

Milá Kájo,

děkujeme za recenzi a vzkaz, moc si jich vážíme. Máme radost, že jste spokojena a těšíme se na další nákup. :)

• Rychlé doručení
    • Hezky zabaleno (zerowaste)
    • Velký výběr
    • Milý přístup

Reakce obchodu Gubo

děkujeme za recenzi. Jsme moc rádi, že jste spokojen(a).

Lilianna, Gubo.cz

• Extrémně oceňuji balení zero waste, nedává mi smysl používat nové krabice a výplň, když se dá použít od dodavatelů, takže za tento krok velký palec nahoru. V objednávce jsem taky našla velmi milý vzkaz, což mě potěšilo. :)
    • Mohl by se trochu rozšířit sortiment. :)

Krásný den,

děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že vidíte stejný přínos v zero waste balení, stejně jako my.

Sortiment postupně rozšiřujeme, ale jelikož jsme stále rodinný e-shop, jde to pomaleji než u e-shopů, které mají za sebou vyšší kapitál, popř. investory. Nicméně o to víc se snažíme mít osobní přístup k zákazníkům a věřím, že se nám to daří. :) Takže rosteme pomalu, ale jistě :))

Lilianna, Gubo.cz

• Rychlé dodání, krásně zabalené, připsáný vzkaz, který potěší.. Vše krásně do detailů.

Milá Kateřino,

děkujeme za doporučení. Velmi si toho vážím. :)

Lilianna, Gubo.cz

• jistota čistých produktů bez greenwashingu tzn. vím, že platím za skutečnou kvalitu
    • mohu se spolehnout, že produkty jsou vybrané s nejvyšší péčí a důrazem na kvalitu
    • přírodní produkty, které skutečně fungují (šampony pění, atd.)
    • nepřepálené ceny
    • osobní a vstřícný přístup, kdykoli poradí s výběrem
    • voňavé balíčky s osobním vzkazem
    • pečlivě zabalené proti vytečení
    • vzorečky na vyzkoušení nových produktů zdarma
    • výběr z různých cenových úrovní - tedy pro jakýkoli rozpočet
    • nadšení z každého produktu, které trvá až do úplného vypotřebování :)
    • nádherné vůně produktů
    • tuhá mýdla drží tvar, obaly jsou čitelné i po dopotřebování
    • používání těchto produktů z obyčejných činností dělá výjimečné okamžiky - z koupele či mytí vlasů udělá zenový zážitek a všechny jsou šetrné k pokožce
    • při používání čisticích prostředků se nemusím obávat kontaktu s kůží nebo oblečením - nezanechává skvrny, ani štiplavý zápach
    • s těmito produkty cítím bezpečnější domácnost bez zbytečné chemie
    • nemusím utrácet peníze za nefunkční produkty a jít systémem pokus omyl
    • nemusím studovat složení, kterému beztak skutečně rozumí málokdo a mám jistotu, že co produkt na stránkách gubo.cz slibuje, dodrží
    • a v neposlední řadě čistá radost z používání, kdy z koupelny není chemická laboratoř, ale domov

Krásný den,

děkujeme za detailní recenzi, moc si jí vážíme. :) Ani nevíte, jakou máme radost, že jste spokojena.