• Lévné zboží

doporučila jsem ho známým

• Při platbě přes Mpeníze je zdarma poštovné.

• Prehledny vyber, siroky sortiment,dobra komunikace se zakaznikem

• Myslím že jde o obchod, kde najdu co potřebuju za rozumnou cenu!

Supr obchod! Všem doporučuji, když nebylo požadované zboží ihned nabídli jinou alternativu, výborná komunikace!

• Rychlost, serioznost,ochota
    • Na žádné jsme nepřišli

Jsme velice spokojeni

Jeden z nejlevnějších obchodů z pohledu zboží, které jsem hledal (brankářské rukavice). Měli na skladě jiný typ a okamžitě se ozvali, zda souhlasím nebo ne - komunikace výborná. Dodání zboží druhý den - super.

• Pan Světlík je velice ochotný a komunikativní člověk, který řeší problemy operativně a tudíž velmi rychle.

Obchod je bezproblémový ...a když se problem přeci jen vyskytne, nebojte se zavolat (dohoda jistá).

Pan Světlík byl velice ochoten,tak nenáme najmenší pochybnosti i v budoucnu u něj opět nakoupit v případě potřeby.

• výborný přehled
    • dobrý výběr
    • dobrá cena

všem doporučuji,vše proběhlo bez jakýchkoliv komptlikací,rychle,levně

• Nízký cena a rychlé vyexpedování zboží.

• O žádných nevím...
    • Netušim.

No zatim mi mé zboží nedorazilo tak nevím jak bych měl hodnotit

Reakce obchodu GTX.cz

Mohu poprosit zákazníka, aby se mi ozval. Zboží odesíláme během 1 dne. A vždy zákazníka informujeme o odeslání.
    Může se jednat i o prodej na splátky, kdy se odesílání zdrží z důvodu předávání podkladů mezi námi a splátkovou společností. Děkuji Miroslav Světlík tel. 607 211 311

• Dodání bylo opravdu rychlé zboží sem měl doma dřív nž se stih vybrat peníze.
    • nekvalitní příslušenství keré bylo k prodktu zdarma.

jediné co mě trochu mrzelo tak že jsem ke skákací botům na 72kg dostal chrániče tak na 5let staré dítě a ještě tak strašně nekvalitní že se snimi pomalu nehodí vylést na ulici a navíc se po prvním pádu uplně rosipaly.

Reakce obchodu GTX.cz

Těch chráničů, jako nekvalitního příslušenství zdarma, jsme si vědomi. Přistoupili jsme k tomu po několika úrazech zákazníků, kteří chrániče neměli žádné a nechtěli do nich hned investovat. Nakoupili jsme tedy chrániče úplně nejlevnější (tak trochu naslepo) a dáváme je k botám zdarma. Zachytí alespoň první pády skokanů a nedochází k roztříštění kloubů. Dále se každý skokan rozhodne sám, jak kvalitní chrániče a za kolik si koupí. Do nabídky připravujeme kvalitní chrániče Pro-tec, které se dodávají i do US armády. Kvalitní helmy Pro-tec už máme skladem. Na dodávku profesionálních chráničů čekáme (cca 15.6.) Komplet profesionální chrániče a helmu cca v hodnotě 2.000,- si pořídí na začátek málokdo.

• Líbila se mi komunikace s panem Světlíkem,který byl ochotný a vstřícný.

Obchod má kvalitní zboží a mají zájem o zákazníky.

• Informace o skákání a výuka.
    • Nízké ceny.

Obchod bych doporučil.

• pohodlnost nákupu, jednoduché objednání zboží, rychlé dodací lhůty

Spokojenost, pokud uvažujete o koupi tohoto druhu zboží, tak rozhodně doporučuji.

• dobrá cena ,rychlost dodání a komunikace
    • žádné jsem nenašel

dobrá cena ,rychlost dodání a komunikace