• Rychlost, snadná komunikace.

Nákup proběhl podle mých představ. Objednávka byla vyřízena rychle, bez komplikací. Dobrá cena zboží, které bylo skvěle zabalené a v pořádku dorazilo.

• Nekomunikující prodejce, relkamaci řeší již 3. měsíc, nevrátil ani zboží ani peníze a nyní ani nekomunikuje.
    • P O Z O R !!! Doporučuji přečíst si příspěvky v diskuzi a pochopíte, že jste naletěli pěkným ptáčkům.

Předáno ČOI k vyřízení reklamace. Avšak v žádný zázrak nevěřím :o(

• Dobra cena
    • Vse probehlo presne tak, jak bylo popsano
    • Zadna proti nemam

Objednal jsem si v tomto eshopu sporttester a az pote jsem se podival a negativni reakce v diskuzi. Napr. s reklamaci zkusenost nemam, ale jinak u me probehlo vse naprosto v poradku. Objednavku mi jeste druhy den telefonicky overili a tak jak napsali, tak dodali;-) Zbozi naprosto v poradku;-) Davam 90% pac si zkratka nechavam rezervu:-)

• Rychlost dodávky
    • seriozní přístup k zákazníkovi
    • Na žádnou jsem doposud nenarazil

Mám velmi dobré zkušenosti s obchodem, protože mi plně vyhověli, velice příjemně se mnou jednali a rychle došlo zboží.

• - kultivovaná komunikace, důvěryhodná
    • - nákup na doporučení přátel
    • - nevýhodný se mě zdá název, předpokládala bych, že se jedná pouze o nákup telefonů (GSM telefony)

- přátelé byli nadmíru spokojeni, doporučili
    - vastní zkušenost velmi dobrá
    - doporučila bych všem, především spolehlivost a dodržení deklarovaných služeb

• dobré ceny
    • nevím

Po obdržení objednávky z obchodu volali a ověřovali zadané údaje, vždy přišel e-mail o změně stavu objednávky, vyexpedování zboží dodávací firmě. Jsem spokojená.

• Zatím nemám zkušenost, koupil jsem jinde, odradily mne recenze.

Zatím nemám vlastní zkušenost, koupil jsem jinde, odradily mne recenze.

• Sodastream mi došel,ale baterie ve FIZZ chipu nefungovala.Po domluvě se servisním technikem jsem si zakoupila sama novou

• dobrá cena
    • o žádných nevím

cena/kvalita .. poměr je vyhovující

• Cena, ověření poptávky ze strany obchodu, dopřesnění detailů.
    • Nepřesnost v předání telefonu a tím doručeno bez domluvy, naštěstí přítomnost na místě.

• Dobré jednání.

Jsem spokojen a doporučuji i ostatním.

• Velmi přijatelné ceny, a jednání ze strany GSMTelefony.cz volají a osobně si ověřují platnost objednávky.
    • Zboží bylo expedováno ale číslo zásilky mi nebylo zasláno.

Určitě doporučuji.

Objednal jsem si u vás zboží před 10 dny. zboží jsem zatím neobdržel, a váš jediný kontaktní telefon je stále nedostupný!!!!
    Důrazně vás tedy žádám, abyste obratem zboží poslali, a začali komunikovat tak, jak je to u slušných e-shopů zvykem.

Lukeš

• žádné jsem zatím nenašla

zkuste to a uvidíte

• VYNIKAJÍCÍ CENA.
    • ŽADNÉ.

100%SPOKOJENOST.

• Nebylo to drahé
    • zatím žádné

Solidní.Některé položky nebyly na skladě,po tel.domluvě jsme se dohodli na náhradě.Prodejce sice reagoval až za den nebo dva dny telefonem a tento den označil za den objednávky,ale to mne nerozhodilo.

• - nízké ceny
    • - o žádných nevím

- nízké ceny
    - zboží přišlo v pořádku, do týdne
    - určitě bych zboží doporučila ostatním

• Aktivní komunikace se zákazníkem

Mohu doporučit, druhý den mi z obchodu hned zavolali kvůli potvrzení objednávky a čtvrtý den už jsem rozbaloval krabici, zboží bez chyby. Sice to byla první objednávka ale i tak doporučuju

• Žádné
    • Při reklamaci okrade zákazníka

Cena zboží zaujala
    Nedoporučuji !!! tento obchod

• Spolehlivost, výborná komunikace.
    • Nepátral jsem.

Hledal jsem konkrétní typ větší autochladničky s napájením 12V/220V, který jsem si vybral na Heurece podle vlastností a popisů. Zde jsem objednal kvůli nejvýhodnější ceny. Volal mi kvůli ověření objednávky (prodavač nebo majitel) a ptal se, jestli opravdu chci tento typ a upozornil mě, že je pouze na 12V což velice oceňuji a ušetřil jsem si já i on další problémy s reklamací atd. Na Heurece je chybný popis. Objednávku jsem stornoval a na jeho doporučení objednal Waeco Mobicool T32 DC/AC s napájením 12V/220V. První zkušenost s tímto obchodem velice pozitivní.