Objednávka nebyla vůbec potvrzená a ani obchod vůbec nereagoval. Absolutní zklamání, nemám zboží a žádnou informaci.

Reakce obchodu GSM-PC

děkuji za Vaše hodnocení.
    Mrzí mě, že jsme Vás nezaujali a dal nám takové hodnocení.
    Je těžké se zlepšovat a přinášet nové a lepší produkty a služby, pokud nevím co se Vám na našem obchodě nelíbilo.
    Budu rád pokud mi dáte vědět na e-mail co bychom podle Vás měli zlepšit.

Přeji pěkný den
    GSM-PC

• Nejdražší eshop co jsem poslední dobou viděl.Nechápu kde přišli na cenu nové Nokie 3310 bez jedné koruny dva tisíce.

Určitě tento eshop nevyužiji!

Dobrý den, pane Edmonde,

děkuji za Váš příspěvek. Novinku Nokia 3310 2017 jsme po dlouhém jednání získali mezi prvními prodejci v ČR. Vzhledem k tomu, že jsme nedostali tak zajímavé podmínky k oděru a exkluzivitě, kdy jsme měli přístroj skladem byla cena stanovena v dané hodnotě.

S přáním pěkného dne.
    GSM-PC

• při převzetí zboží v zásilkovně byl vydán pouze potvrzení o zaplacení dobírky, na email o zaslání daňového dokladu dosud obchod nereagoval

Reakce obchodu GSM-PC

děkuji za Vaše hodnocení. Omlouvám se za chybu, která nastala. V době Vašeho nákupu jsme zasílali daňový doklad elektronicky.

Vzhledem k občasnému přiřazení emailu jako spam a přáním zákazníků jsme přešli na zasílání faktury v balíčku se zásilkou.

S přáním pěkného dne

Dobrý výrobek, kvalitní firma

Reakce obchodu GSM-PC

Děkujeme za Vaše hodnocení!

S pozdravem Honza a tým obchodu http://www.GSM-PC.cz
    Navštívit nás můžete také na prodejně v Praze

• Rychlost,spolehlivost,doprava zdarma
    • z mé strany jsem nic nezjistil

Doporučuji.

Dobrý den.
    Děkujeme za recenzi a doporučení. Jsme rádi, že jste s námi spokojen.
    Pěkný den přeje,
    GSM-PC tým