• dobra cena

dobre

• Nec.

Velmi dpokojen.

Perfektní nákup doporučuji

• Výhodné ceny, příjemné jednání.
    • Nezaznamenal jsem.

Jednoznačně můžu doporučit. Jedinou výtku mám k službě Zásilkovna, která balík na výdejní místo (vzdálené 60 km) přepravovala od úterý do čtvrtka.

• Mnoho produktů za dobré ceny.
    • Zatím o žádných nevím.

Zboží bylo dodáno v pořádku, dokonce byla krabice označena štítkem "pozor křehké", což mě pobqvilo. Termín doručení, na kterém jsme byli domluveni byl dodržen, dokonce bylo zboží připraveno k vyzvednutí dopoledne.
    Za sebe mohu jen doporučit.

• Rychlost, komunikace, cena
    • Nezaznamenal jsem

Bez váhání využívat

• Nestabilní ceny
    • Zboží které mi poslali, předem neskontrolovali
    • Následně všechnu vinu házeli na dodavatele
    • Neochota kompromisu, řešit pouze jejich cestou, která mi nevyhovovala a trvala více jak 14 dní

Přišlo mi nekompletní balení (Prý chyba dodavatele) - i kdyby dodavatel dodal špatně, je chyba obchodu, že prodává bez kontroly předem rozbalené produkty.

Odmítli dát slevu v hodnotě chybějící části - posílal jsem zpět a čekal, čekal a čekal až mi došla trpělivost a zboží jsem si sehnal během 2 dnů, kompletní a levněji.

Reakce obchodu gruso.cz

Vážený zákazníku,

ceny se odvíjí podle aktuálních nákupů a kurzu eura, to opravdu ovlivnit nelze. Není v našich silách kontrolovat každý kus zboží nebo jej rozbalovat. Na zboží nebylo na první pohled patrné, že bylo rozbalené. Ihned po tom, jak jste nahlásil chybu v dodávce, tak jsme Vám nabídnuli možnost výměny. Vy jste však chtěl slevu, ta nebyla možná, zboží bylo třeba vrátit dodavateli (výrobci).

Ihned jsme zařídili odvoz nekompletního zboží (na vlastní náklady), vrátili jsme Vám celou částku na Váš účet. Domluvili jsme se, že až bude zboží opět k dispozici, dáme Vám vědět, to se stalo, ale už jste neobjednal.

Historie případu:
    9.1.2017 - jste objednal
    10.1.2017 - bylo zboží odesláno
    11.1.2017 - jste převzal a nahlásil chybu
    12.1.2017 - jste si zvolil termín odvozu na 13.1.2017
    17.1.2017 - jste měl peníze na účtu

Celkem: 7 pracovních dnů včetně dopravy (2 pracovní dny, cesta k Vám a cesta od Vás), to znamená, že jste po nahlášení chyby čekal pouze 4 pracovní dny na připsání peněz na Váš účet.

Komunikovali jsme s Vámi, co to jen šlo a snažili jsme se Vám vyjít vstříc. Rád bych sdělil, že cena za zboží byla bezkonkurenčně nejlepší v ČR. Nevím, co více jsme pro Vás mohli udělat. S pozdravem GRUSO.cz.

• perfektní komunikace
    • dobré ceny

Byla jsem s nákupem velmi spokojena - můj dotaz mi byl zodpovězen snad v pěti minutách, paní byla velmi příjemná. Zásilku odeslali bezprostředně po přijetí platby, jen došlo ke zdržení vinou uloženky - ti nedodali ve slibovaném termínu.

Obchod doporučuji. Vše v naprostém pořádku.

Příjemná záležitost, doporučuji.

• rychle dodani zbozi
    • komunikace
    • zatim zadne

bez problemu

• vstřícnost a ochota, profesionální přístup paní na zákaznické lince, quick shipping

vřele doporučuji, super poměr cena/kvalita

• Nízké ceny, komunikace s obchodem a rychlost dodání.
    • Nevím o žádných

Maximální spokojenost, kupoval jsem mobilní telefon a za tak nízkou cenu jsem ho nikde jinde neviděl, příjemná komunikace se slečnou a rychlost dodání zboží. Vřele doporučuji.

• Výborná a rychlá komunikace

• Příznivé ceny,rychlé a spolehlivé dodání zboží, výborná komunikace se zákazníkem, zpětná vazba.

Jsem velmi mile překvapená, příznivé ceny, rychlé dodání, spolehlivost, ochota, vynikající komunikace.

• Rychlá komunikace
    • Rychlé doručení
    • Bezproblémové vrácení zboží do 14 dní

Objednal jsem si notebook, kde výrobce neodvedl za ty peníze dobrou práci. Vrácení proběhlo na výbornou, bez zbytečných dokumentů, peníze rychle přišly nazpět. To je podle mě důkazem kvalitního obchodu. Doporučuji.

Bleskový obchod 100% spokojenost.

• Komunikace se zákazníkem, super ceny a zboží
    • Žádné

Můžu jen doporučit!