• Rychlé dodání zboží a skvělá komunikace.

Jedině doporučuji, opravdu rychlé dodání zboží, které nebylo na skladě.

• Super výběr, dobré ceny, kvalitní zboží
    • Zasílají pouze na dobírku nebo platba převodem a přes PPL. Spolupráce se Zásilkovnou by byla lepší.

• Rychle dodání
    • Dorazilo jiné zboží než bylo objednáno

• Letité zkušenosti s tímto bezvadným obchodem
    • Jednička na trhu
    • .... možná jen nemožnost doručení Českou poštou- balík na poštu..., ale kurýrní služba opravdu doručí většinou do 72h

#1

• rychlost a spolehlivost

Filtry co objenávám rok, nejsou rok na skladu :-D , proč to tam nedaji hned :-D věčné problémy se zbožím co neni na skladu , podle webu jo :-D vojeb na lidi

To co jsem potřebovala najednou nebylo skladem i když v okamžik objednávky, bylo napsáno, že zboží je skladem. Poslali něco jiného, než to co jsem objednávala, aniž bych byla informovana. Pro vrácení zboži, musím zaplatit nové poštovné, které mi nikdo neuhradi.

• Dobre zabaleno
    • Hmotnostne rozume rozdeleno

Fast delivery, secure packaging, and awesome customer service. I highly recommend!

v pohodě

• Poslali méně než jsem zaplatil.

• Nikam nemusím a mají vše co potřebuji. Zboží jsem měl vždy do dvou dnu doma a v pořádku. A dostávám nálepky :-))

Spokojenost 100%

• Dobra zpetna vazba v pripade komplikaci s obednavkou.
    • Siroky vyber

Veliky výběr, umí poradit. Velice ochotný personál.

Rychlé vyřízení, profesionální přístup

• Rychlost doručení
    • Dáreček který potěší
    • Diffuser k bongu přišel rozlámaný
    • Kotel a diffuser nebyli originální od firmy Grace Glass jako je na fotce a na ostatních eschopech normani, také jsem nedostal odpověď proč to tak je.
    • Řeším výměnu diffuseru už 11 dni, ale nedostatečná komunikace ze strany eshopu me vede k vrácení bongu.

Na tomto eshopu jsem nakupoval poprvé
    a dnešním dnem budu bong vracet a z eshopu už nikdy nic nekoupím, nejhorší komunikace i domluva oproti konkurenci, nedoporučuji!

Rychle a spolehlivě připraveno k vyzvednutí proto doporučuji všem.

Nic moc výběr

Growshop mám ráda a pravidelně v něm nakupuji. Vždycky ale osobně. Tentokrát jsem poprvé nakoupila přes eshop a moc nadšená nejsem. Nepřišel žádný mail informující o tom, že si mám zboží vyzvednout. Po týdnu jsem jim musela zavolat a žádná objednávka připravená nebyla. Dokonce ani zboží skladem, musela jsem si dojet do jejich skladu v Letňanech. To by nebyl takový problém, kdyby byl areál lépe značený. Takhle jsem tam asi hodinu bloudila. A pal další půl hodinu čekala než mi objednávka byla nachystaná, protože nic nebylo připraveno. Nikdo je totiž neinformoval, že si mám zboží u nich vyzvednout. Takže obchod fajn, ochotní prodejci, co vždycky poradí, ale eshop by chtělo doladit. Vědět, že to bude takhle probíhat, tak jsem si zboží mohla vyzvednout o dost dříve.

Bohuzel 1 kvetinac dorazil praskly.