• Ceny

• Mají zboží, které potřebuji
    • Netuším

• Maximální ochota
    • Rychlá podpora při problémech
    • Zajímavé zboží, které se všude nesežene

Nemám příležitost v tomto obchodu nakupovat moc často, zas až takový pěstitel nejsem, ale musím říct, že se mé objednávce vždy poctivě věnovali, na každou nuanci mne okamžitě upozorňovali, a to třeba i vč. prostého jednodenního zpoždění dodávky. Ještě o stupeň lepší zkušenost jsem udělal při posledním nákupu, kdy jsem měl se zprovozněním zboží potíže, ale obchod se mi věnoval opakovaně i v sobotu večer a dokázal mi v několika e-mailech pomoci ke zdaru. Jsem maximálně spokojen a mrzí mne, že pro ně nemám víc zakázek.

• rychlé, bezproblémové dodání
  • Byla jsem příjemně překvapena, že objednané zboží bylo doručeno hned následující den, i když nebylo přímo na skladě.

Reakce obchodu Grownature

Vážíme si Vaší podpory a emailem zasíláme slevu na další nákup v našem obchodě.

Váš GrowNature

• Okamžité informování o každém stavu zásilky
    • Zájem o úspěšné doručení

Dá se tu sehnat zajímavé zboží, které jinde běžně nemají. Odeslání je rychlé a spolehlivé.

• výborná komunikace (na e-mail přišly informace o každé změně stavu objednávky)
    • zboží, na které jsem jinde nenarazila

Přestože bylo zboží psané skladem, po objednávce mi přišla na e-mail informace, že je zboží na externím skladě a expedováno bude do 3 dnů. Jinak ale hodnotím pozitivně, zboží dorazilo kompletní do 5ti dnů od objednání.

Reakce obchodu Grownature

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení a jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena i přes malé zpoždění. Náš systém automaticky vyhodnotí a zašle upozorněni s informací, že některý z produktů není v dostatečném množství skladem a v tu chvíli objednáváme u dodavatele, abychom Vám mohli zaslat objednávku nejpozději do 3 dnů. Vaše objednané zboží bylo skladem, ovšem ne v počtu, které bylo objednáno. Za Vaši podporu Vám zasíláme kód s 10% slevou na další nákup.

Děkujeme, Váš GrowNature.

• nabízí skladem zboží, které nemá

Reakce obchodu Grownature

děkujeme za Vaši reakci. Máte pravdu, že jste objednal zboží, které bylo na našem eshopu označeno jako skladem. Skladem měl být skutečně 1ks a následnou inventurou bylo zjištěno, že tomu tak není o čemž jste byl obratem informován s patřičnou omluvou a návrhem na možné řešení které jste neakceptoval. Produkt je na dovoz z Anglie a u našeho dodavatele nebyl taktéž skladem. Komunikace z naší strany je vždy na 1.místě. Ještě jednou se omlouváme za potíže/újmu, kterou jsme Vám tímto způsobili a bereme Váš podnět na vědomí. Opravdu se snažíme tisíce produktů v našem obchodu kontrolovat každý den.
    Váš GrowNature

• během prohlížení stránek se na chatu ozval poradce a dobře mi poradil. P/oté poradil i zboží, které může co nejdříve odeslat, což se i stalo.

Všem mohu tento obchod vřele doporučit.

• Rychle jednani a vyborna komunikace se zakaznikem
    • Nevim

katastrofa.

Dobrý den pane ...,
    všimli jsme si, že jste udal negativní hodnocení k Všemu nákupu. Rád bych se Vás touto cestou zeptal s čím jste byl konkrétně nespokojen.
    Pro shrnutí, obchod byl v době Vašeho nákupu (2.1.2017) uzavřen a tato informace byla zvýrazněna při vstupu do internetového obchodu, kdy jste tuto informaci musel potvrdit, aby jste mohl dokončit Váš nákup. Dále za toto uzavření byla sleva 5% na všechno zboží. Tato informace tam byla od 30.12.2016 do 6.1.2017 a Vaše objednávka byla zaslána 10.1. což bylo úterý.

Proto nerozumíme Vašemu hodnocení a rádi bychom znali Váš názor, abychom mohli pro příště zlepšit případné nedostatky.
    Děkuji a hezký víkend.

GrowNature

Odpověď zákazníka:
    Noo jako žádnej email žádná smska nic , čekací doba dlouhá , proto negativní hodnocení.
    ...

spolehlivost

• Vše na jednom místě.
    • Cena.

• rychlost, skvělá komunikace, vše perfektní
    • o žádných nevím

super

• široký sortiment
    • přehledný web
    • perfektní komunikace

Líbí se mi web,nabídka zboží,rychlá komunikace,kvalitně zabalené a zabezpečené zboží..Rychlá expedice...Vřele doporučuji :-)

• Dobré ceny, komunikace a rychlost dodání!

• příznivé ceny a dobrá komunikace
    • výdejní místo v činžovním domě

Velice rychlé jednání, při doobjednání dalšího zboží ihned objednávky sloučily dohromady do jednoho balíku. Velká spokojenost, ne všude se to dá říci, ale zde ano!!