Perfektní obchod, široký sortiment, skvělý ceny, super perzonál. Doporučuji.

• První objednávka.. Tragédie.. Čekání přes týden... Zasláno špatně zboží.. Teď druhá objednávka a zase přes týden se nic neděje.. Hrůza děs.. Přijde mi to hodně neprofesionální...

• Vše rychle doručeno spokojenost

• dobrý

• fajn eshop

• Bezproblémová a rychlá komunikace...

• ochota, rychlost, cena

• doručení zdarma při platbě kartou online

• rychle dodani
    • velmi slusna cenovka

• rychlá odezva i na změnu objednávky.
  • Při nákupu a platbě jsem nebyla informována, že zboží není na skladě a tím na něj čekám a stále nedorazilo :-(

Reakce obchodu Growmaster

Děkujeme za Vaši recenzi. Zboží, které jste si objednala, bylo už v tu dobu velmi vytížené objednávkami. Bohužel objednávkový systém nedokáže vyhodnotit kolik zboží je skladem a zároveň kolik na něj postupně přichází objednávek. Nastala tedy situace, kdy zboží bylo vyexpedováno zákazníkům, kteří jej objednali dříve a více už jsme neměli ani skladem u dodavatele.
    Chápeme, že to tak jako tak není kladná zkušenost, ale věříme, že je omluvitelná vzhledem k nastalé situaci s ochrannými a desinfekčními prostředky v celé republice.

Tým Growmaster

Vyskladnění i dodávka do druhého dne, spokojenost.

Perfektní obchod,měli jsme zboží do druhého dne.

• Z důvodu vykoupení poptávaného zboží mi okamžitě nabídl obchod slevu na 2 kusy méně výkonného, takže pandemií vzniklou situaci vyřešil dle mého velmi pohotově.

• Nie sú
    • Nekomunikujú

Výhody nemám žádné, to, co jsem si objednal mi normálně dorazilo, jako u každého jiného obchodu... Jediné co mě sralo bylo to, že jsem týden čekal na to, než zásilka vůbec zpracovala. Na druhou stranu, na zásilkovně to bylo ihned den po tom, co mi přišel mail s tím, že to je zpracované.

16.5. 19 jsem si objednal ventilátor za necelých 1200,- Kč + samozřejmě poštovné. Ventilátor přes ubezpečení p.Brůny nedorazilo v požadovaném kompletu. Po plané mailové korespondenci s p.Brůnou jsem 29.5. 19 zboží vrátil. 10.6. 19 - dodnes nemám ani ventilátor, ani vrácené peníze. takto jedná p.Brůna a firma Growmaster.

Reakce obchodu Growmaster

Vážený pane Bláhoto, zboží bohužel neobsahovalo přídavné zařízení, proto jsem Vám po emailu nabídl vrácení peněz včetně poštovného. Zboží jste ale dodnes nevrátil jak zde uvádíte. Kdyby jste tak učinil, peníze by Vám byly obratem vyplaceny, případně zaslány na účet. Jediné co od Vás máme je email s číslem účtu. A 29.5.19 jste nám zboží určitě nevrátil, protože jsme měli zavřeno.
    Bruna Petr Growmaster

• Super domluva, pohodové jednání a rychlé doručení

• místo bílého přišly květníky černé

Vše rychle doručeno a dokonce mi i poradili a nabídli věc levnější takže je vidět že to nedělají jen kvůli penězům.