• nakoupil v obchodě Growmaster před 3 týdny

• nabídka
    • ceny
  • nakoupil v obchodě Growmaster před 1 měsícem

• nakoupil v obchodě Growmaster před 2 měsíci

výhoda obchodu bylo že mi zavolali že guáno toho menšího balení není, tak mi nabídli o něco větší za rozumnou cenu i dobré chování a také rozumná dohoda. chtěl jsem to dovést českou poštou. Akorát mi bylo doporučováno jinou kurýrní službou, že česká pošta není prý tak spolehlivá. tak jsem dal na rady a nechal jsem si to dovést jinou kurýrní službou. jelikož málokdy jsem doma a pořád mám něco na zařizování. proto preferuji českou poštu a balík doručit na poštu a já si ho vyzvednu kdy mám já čas a ne kurýrní služba. bylo mi slíbeno že mi balík od jiné kurýrní služby přijde v sobotu dopoledne. balík mi přišel až v pondělí dopoledne. byl jsem v práci. tak moji rodiče museli být doma a čekat na balík. od 12-15 hod. volal jsem na číslo kurýra a ptal jsem se ho kdy mi zhruba přijde balík. řekl že neví ani přibližně na kolikátou zhruba hodinu. tak měl jsem radost. tak na závěr bych chtěl doporučit. nechte si balíky doručovat od koho chcete vy a máte vy zkušenosti a ne váš prodejce který vám doporučoval a sliboval.

• nakoupil v obchodě Growmaster před 2 měsíci

• Ten den objednáno a prakticky okamžitě připraveno k vyzvednutí
    • Skvělá komunikace s obchodem

• super jednání
  • nakoupil v obchodě Growmaster před 3 měsíci

• Dobrá komunikace zaměstnanců
    • Zboží, které jsem objednala nebylo skladem, obratem zavolali a nabídli mi jiné zboží, se stejným účinkem a ještě jsem ušetřila
    • Rychlé odpovědi na chatu na webových stránkách

• Doprava zdarma
    • Rychlá komunikace
    • Skvělý přístup k zákazníkům
  • nakoupil v obchodě Growmaster před 4 měsíci

• Když nebyla značka věcí kterou jsem chtel tak mi aspoň zavolali a domluvili jsme se že mi sehnali stejnou věc akorát od jiné znaky takže dobrý

• Velmi ochotná obsluha

• Zboží skladem
    • Platba kartou
    • Doprava zdarma
  • nakoupil v obchodě Growmaster před 6 měsíci

• Velmi příjemné a ochotné jednání.
  • nakoupil v obchodě Growmaster před 6 měsíci

Bezproblémová komunikace a vstřícný přístup na prodejně.

• nakoupil v obchodě Growmaster před 7 měsíci

nákup a doručení proběhlo bez potíží

• nakoupil v obchodě Growmaster před 9 měsíci

síť, kterou jsem si objednala, již nebyla na skladě. Určitě bych preferovala okamžité oznámení zákazníkovi, že objednané zboží, není již na skladě. Já jsem bohužel nedostala žádné oznámení a musela jsem se sama snažit zjhistit, proč mě nebylo zboží již posláno. Dále bych doporučovala, aby obchodník sdělil zákazníkovi, že byla objednávka přijata písemně okamžitě po nákupu zboží a že je zboží na skladě. Po dopátrání, proč síť nebyla ještě poslána, byla okamžitě poslána jiná síť a vše proběhlo tak jak má.

• Pohodový nákup
    • Vše v pořádku
    • Nevím o nevýhodách

• přehledny web
    • velky vyber zbozi
    • prisel navic darek

• ok

• komunikace

Objednala jsem - osobní odběr, a ještě ten den mi volali, že si můžu pro zboží přijít třeba hned. Skvělé.