• Složitý systém objednávky, komplikovaný systém platby přes zásilkovnu

zatím velmi špatné ,firma nekomunikuje

špatný materiál

• jako jediný nabízel potřebné zboží
    • Kromě automatického přijetí objednávky 19.9. do dnešního dne (3.10.) žádná odezva , komunikace . Žádné info zda a kdy bude zboží dodáno .

• Po tydnu ani zbozi, ani informace o stavu objednavky.

Zboží nedorazilo, nemám ani žádnou informaci. Docela to ptřebuji. Hezký den P. Svoboda

• Z obchodu jsem dostal jen potvrzení objednávky a po tydnu zatím žádné další informace i přez to že by mělo být zboží skladem.

místo 2 ks stejného zboží, jak bylo objednáno, doručeno 2 ks odlišného zboží -1 ks tedy nepoužitelný, leč fakturovaný / bylo by férové přiznat raději
    existenci 1ks, nežli vyřídit objednávku za každou cenu/

• Zaslán špatný kus. Při objednávce jsem žádal o porovnání zda pasuje na můj kompresor. Teď stojí nefunkční! Špatně zaslaný kus na stole a dodavatel se nevyjádřil co s nepasujícím kusem a penězi.

• Lze objednat i když není zboží skladem.

• Zboží nebylo kompletní

• Posouvání doručení
    • Výrobek je katastrofa
    • Zamotane struny humus styděl bych se to prostě prodávat

Dodaní zboží trvalo devět dni, katastrofa.

• poslali jste mi jiný typ oleje, než jsem si objednala

• Žádný rozšiřovací klín jsem nekoupila. Zakoupila jsem páčku plynu k motorové pile 21.5. Dnes 12.6. stále nepřišla a nepřišel ani žádný informační mail o stavu objednávky. Takže za prvé nebudu hodnotit něco co mi nedošlo a za druhé ani něco co jsem si neobjednala...

• žádná kominikace

Zboží nedoručeno

• Něco jsem zatrhnout musel. Ve skutečnosti jsem žádnou okružní pilu nikdy neobjednával.
    • Objednával jsem pružinu k pojezdu sekačky. Objednávku jsem doložil typovým štítkem a fotkou zlomené pružiny. Obdržel jsem úplně jinou pružinu než jsem chtěl. Když jsem chtěl nevhodnou pružinu vrátit, bylo mi řečeno, ať si ji nechám, třeba se mi bude na něco hodit. Dopravné stojí více než pružina, takže jsem další akce vzdal.

Dodáno jiné zboží než které bylo objednano.

Reakce obchodu ZTGronych

Dobrý den, děkuji za recenzi a přikládám historii zásilky dle dopravce Geis
    27. 4. 2020 17:02 Česká republika Prostějov Příjem na depo
    28. 4. 2020 8:21 Česká republika Ústí nad Labem Naložení na rozvoz
    28. 4. 2020 12:52 Česká republika Ústí nad Labem Doručení Doručení bez výhrad
    S úctou Gronych

• měli nedostatkové zboží

Evidentně mi bylo zasláno použité zboží, přestože na webu o tom nebyla ani zmínka. Přesto jsem zboží nevrátil, protože není jinde k sehnání. Nicméně jedná se o silně namáhanou součást, která se časem unaví a praskne. Takže pokud k tomu dojde do 2 let, budu uplatňovat záruku normálně jako na nové zboží...

Reakce obchodu ZTGronych

Dobrý den, o jaký díl se jednalo?? Pokud není uvedeno nebo není zákazník upozorněn, zasíláme pouze nové díly! Děkuji za upřesnění. Gronych