Inzerovane zbozi vubec nemeli v nabidce a toto mi napsat jim trvalo 4 dny.

• Kokoti

• dobrá cena, široký sortiment

Objednávka potvrzena 1.9. Dodání do týdne. Je již 12.9. zboží nedorazilo a žádná komunikace ze strany obchodu nenastala.

• Zboží melo byt skladem a ani po 11 dnech nedorazilo

Musel jsem se po tydnu shánět kde je moje zbozi. Eshop sam o sobe nedal zadnou zprávu o zdrzeni.

• Perfektní komunikace a ochota
    • Asi žádné

vrele doporucuji...

• nejnižší cena
    • chybí mi platba přes mTransfer (mBank)

při problémech s platbou přes paypal vstřícná komunikace a zaslání zálohové faktury. z těchto mích zkušeností doporučuji ke spolupráci

• Nejlepsi celkova cena (zbozi+doprava) pro to, co jsem potreboval. Zajimava nabidka nekterych mene tradicnich druhu zbozi.

• Vcasne dodani,dobra komunikace.Obchod jsem vybrala nahodne a vyplatilo se
    • Zadne

Velmi spokojena.

• má na skladě co já jsem chtěla
    • nevím

velmi vstřícné,dokonce zavolali

• kvalitní yboží
    • dobrá komunikace
    • nevím

chtěla bych říct, že mám jen pozitivní zkušenost, obchod doporučuji

• nedostatečná komunikace se zákazníkem

Zboží jsem objednala, zaplatila, ale neobdržela jsem. Urgovala jsem a údajně byl problém s párováním platby k objednávce, nicméně info z obchodu jsem dostala až po urgenci dodávky.
    Telefonicky mi byl přislíben email s číslem zásilky, nicméně ani tento nebyl doručen...
    Dosud nevím, kdy bude zásilka doručena a jestli vůbec a nemám možnost zásilku ani trackovat...

• prehladnost webovej stranky
    • dobre ceny
    • rychla doprava

Na tento obchod som natrafila nahodne a v porovnani s inymi obchodmi som sa rozhodla nakupit prave na grilygrily.cz z dovodu peknej a prehladnej webovej stranky kde som vsetko rychlo nasla nemala som ziadny problem. Tento obchod urcite odporučujem kazdemu pretoze vsetko co hladate najdete jednoducho a rychlo a doprava je neskutočne rychla a to aj na Slovensko.

Pravděpodobně špatně nastavená systém eshopu. Zvolena platba PayPal, kterou obchod nabízí, nicméně platba nefunguje, nepřišla žádná reakce po mé objednávce. Až po urgenci byly místo PayPal zaslány pouze údaje pro bankovní převod, bez jakéhokoliv vysvětlení či omluvy. Doporučuji na tom zapracovat!

Reakce obchodu Grily Grily

platební systém PayPal funguje v pořádku, u této objednávky byl proces platby přerušen na straně zákazníka a tudíž je objednávka vedena jako nevyřízená.
    Po žádosti na změnu nedokončené objednávky na platbu převodem, nám stále nebyla uhrazena zálohová faktura, tudíž nemohlo dojít k expedici zboží.

Za Grily-Grily.cz
    Jaroslav Stupka

• Nedorazila jedna část objednávky.
  • Zástupce obchodu po odstoupení od smlouvy pro dlouhou dodací lhůtu (cca 1 měsíc), se velice snažil zboží sehnat, ale bohužel, než se vše vyřídilo, tak jsem objednala jinde a zboží z jiného obchodu došlo prakticky ihned.

• Špatná komunikace.
    • Nemohla jsem se do obchodu několikrát dovolat.
    • Po dovolání mi pan slíbil, že se ozve a neozval. Na základě špatné komunikace jsem objednávku zrušila. Tento obchod ztratit u mě důveru.

• sortiment, skvělý kontakt- telef., možnost přiobjednat po telefonu
    • Byl první nákup, zatím nemám důvod k nespokojenosti.

známkou 1,5, nechci přechválit předčasně, raději bych vyplnila dotazník po doručení zboží-byla jsem upozorněna, že se zboží objednává a bude doručeno za cca 4 týdny od dne objednání.