• Rychlé dodání přes Zásilkovnu , spokojenost

• Vše OK a vstřícné jednání

Vše proběhlo ve velmi krátkém čas a byl jsem velmi spokojen s vystupováním obchodníků.

• Šlo to velmi rychle, zabalení ok

• Vše OK!
    • bleskové jednání

rychlá reakce, OK

Po kontaktovani prodejce telefonem o informaci, mne již nikdo nevolal ani nenapsal email. Objednávka stále po 2 týdnech nepřišla.

Reakce obchodu Grilguru.cz

Vážený zákazníku, omlouváme se za komplikace s vaší objednávkou. Objednávka na obal na gril nicméně byla vytvořena 14.8.22 tedy před týdnem nikoliv před 14 dny jak uvádíte. Trefil trefil jste se tak přesně do začátku dovolené o které jsme informovali podrobně na našich stránkách. Objednávky vytvořené přímo v našem eshopu grilguru.cz jsme expedovali bez prodlení, nicméně zpracování objednávek z portálu Heuréka vyžaduje ruční zpracování a bude vyřešeno hned v pondělí 22.8.22. Bohužel bylo naší chybou, že jsme generování dat pro heuréku v tomto týdnu nedeaktivovali. Do našeho eshopu jste volat nemohl, protože i infolinka byla týden mimo provoz, patrně jsme mluvil s pracovníkem Heureky, která ale není dodavatelem zboží a prodej pouze zprostředkovává. Omlouváme se za komplikace a zboží vám obratem posíláme.

DOPORUČUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM OBJEDNÁVAT ZBOŽÍ PŘÍMO NA NAŠEM E-SHOPU GRILGURU.CZ, PROTOŽE TO JE NEJRYCHLEJŠÍ A NESJPOLEHLIVĚJŠÍ CESTA KE VČASNÉMU A BEZPROBLÉMOVÉMU DORUČENÍ ZBOŽÍ.

• Vlastní doprava a osobní přístup

Platba byla předem a zboží dorazilo.Děkuji

• Rychlé dodání a vše OK.

• Ochota, vstřícnost, prostě profíci

• rychlé dodání zásilky

Dodali a nainstalovali podle dohody. S grilem a službami společnosti grilguru jsem velmi spokojen.

Super stránky s podrobným video seznámením s produktem .
    Rychlost dodání.

• Zboží mi bylo velmi rychle doručeno
    • Vše naprosto v pořádku
    • Skvěle zabaleno

Zboží skladem, dobrá cena

• Nabízel to co jsem sháněl :-)

+ rychlé jednání, rychlé dodání, přehlednost shopu
    - Při potřebě náhradního dílu a kontaktu prodejce jste odkázáni na e-shop, kde si musíte náhradní díl vyhledat a objednat. Kontaktní osoba toto i při telefonickém kontaktu nezajistí.