PŘEHLEDNÉ STRÁNKY,PŘÍJEMNÉ,PROFESIONÁLNÍ JEDNÁNÍ,DĚKUJI

Příjemná konzultace, rychlé dodání výrobku. Děkuji

• flexibilita
    • vstřícný přístup

• Skvela domluva
    • Fungující produkt, inhalační olej pomohl s dlouhotrvajícími problémy s čichem

MAXIMÁLNÍ SPOKOJENNOST

• milý a ochotný personál
    • produkty na míru, ve všem poradí
    • rychlost expedice a doručení

Přehledné stránky, příjemné jednání, děkuji.

• Rychlost a spolehlivost

• rychlé dodání , profesionální jednání

Děkuju za rychlou pomoc. Vstřícné jednání a musím říct že jsem překvapená <3

• velmi rychlé odeslání
    • kvalitní produkt - objednávám již rok
    • výborná komunikace

• rychlé jednání, naprostá spokojenost

❤️

• Rychlé vyřízení
    • Kvalitní zboží
    • Skvělá komunikace

• Lokální producent
    • Kvalitní a otestované produkty
    • Vřelý přístup

V prosinci roku 2022 byla mému strýci diagnostikována rakovina plic ve IV. stádiu (velkobuněčný tumor s metastázou do nadledviny). Byla mu nasazena už pouze paliativní léčba bez šance na vyléčení. Krátce po diagnostice mu byly nasazeny opiáty, jelikož trpěl strašnou bolestí, a v ten moment přišel na řadu 10% olej od Greenwell.

Prvních pár dní jsme nepozorovali výrazné změny, ale už zhruba od šestého dne se výrazně začala prodlužovat doba mezi jednotlivými dávkami opiátů. Dnes jsme v polovině února a strýc je kompletně bez tlumících prostředků, s chutí k jídlu, lepší náladou a hlavně s přírůstkem na váze.
    Celkově je na tom po fyzické stránce mnohem lépe, v prosinci ušel sotva 50 metrů a nyní v klidu vyjde několik poschodí, aniž by se zadýchal.

Společně s chemoterapií tak produkty od Greenwell bereme jako takový malý zázrak a kousek naděje, že by se ještě mohl zotavit, nebo že mu tím alespoň zpříjemníme jeho zbývající čas na Zemi. Za celou rodinu děkuji, jsme nesmírně vděční.

• skvělá komunikace
    • dobře se mi zde nakupuje

Můj oblíbený obchod s CBD. Skvělé produkty, poctivě vyrobené a vyvinuté. Výborný servis a poradenství. Rozhodně doporučuji!

• Kvalitní testované produkty
    • Rychlost komunikace a dodání

Zvolil jsem produkty od Greenwell,protože mají laboratorně testované a kvalitní produkty s vysokým obsahem účinné látky.Komunikace ze strany obchodu je super.Vždy poradí,jaký produkt a jak užívat.

• odborné znalosti personálu
    • ochota poradit s výběrem produktu na míru
    • rychlá komunikace

Perfektní komunikace ze strany personálu. Detailní konzultace mých osobních potřeb a problémů, na základě kterých mi následně byl doporučen konkrétní výrobek. Rád bych vyzdvihl chuť výrobku, která je nesrovnatelná s tím co je na dnešním trhu k dostání a často mě od užívání odrazovala. Velice chutné, čisté a vysoce funkční. Těším se na další spolupráci.

• Kvalitní produkt
    • Vstříčný zákaznický servnis

Líbí se mi koncept této české firmy a proto jsem rozhodla v nepřeberném množství ostatních CBD dát šanci této značce a musím konstatovat, že ve srovnání s jinými produkty je o dost kvalitnější a má viditelné účinky. Přijde v krásném balení s příbalovým letákem, kde je i tabulka s dávkováním podle váhy člověka, vše je perfektně popsáno. Mají vstřícný zákaznický servis s osobním přístupem. Užívám olej již několik měsíců a pomohl mi hlavně s usínáním a dobrou psychickou pohodou, menstruace je snesitelnější a nachlazení se mi zatím vyhýbá. Jako bonus je, že se může užívat i na pokožku, takže mi dost urychlil hojení oparu.