• Rychlé poskytnutí odborné rady. Nabízené zboží skutečně skladem

Doporučuji obchod i ostatním zákazníkům

• Odborna komunikacia

• Vstřícné jednání
    • Odborné zkušenosti, poradenství
    • Důvěra

Objednal jsem si tepelné čerpadlo Crystal 2v1 Prodejce mi zavolal a velmi ochotně vysvětlil funkci tepelných čerpadel doporučil výkonnější tepelko. Velmi ochotné a vstřícné jednání této firmy doporučuji.

• Objednal jsem si tepelné čerpadlo Hanscraft,prodejce mi zavolal a velmi ochotně vysvětlil funkci tepelných čerpadel jednotlivých typů.Na základě těchto informací jsem se rozhodl pro jiný i když o něco dražší typ a to Crystal na který mi dal ještě slevu.Velmi ochotné a vstřícné jednání této firmy doporučuji.

Cením si vysvětlení prodejce k jakosti a funkci jednotlivých tepelných čerpadel.

• Rychlé vyřízení objednávky

• Doruceno hned druhy den

Ochota poradit, rychlost dodání, tepelné čerpadlo skladem.