• - pro mě opakovaně velice spolehlivý obchod
    • - výborná komunikace
    • - nebojím se platit dopředu
    • - slušný výběr a zajímavý sortiment
    • - škoda, že obchod není zapojen v akci "Ověřeno zákazníky". Přece jen to budí u zákazníků větší důvěru. Ale jak je vidět, našla jsem si obchod i bez ověření.
    • nic, Nic, NIC!

Už jsem tu nakupovala a nemůžu jinak, než chválit a chválit. Naposledy se stalo, že se objednávka uhradila dvakrát, ale s panem Rozenbergem je skvělá komunikace, sám mě upozornil a peníze hned přistály zpět na mém účtu. Tady se fakt nemusíte bát nakupovat, obchod s čistým svědomím doporučuji!

• rychlost dodání
    • milá a vstřícná komunikace
    • dovoz až domů
    • příjemné ceny
    • široký sortiment
    • láska ke zvířatům
    • dobré rady

Pokud hledáte pro svého ať už psího či kočičího miláčka od hračky, oblečku, papaníčka, misky až např. po antiparazitní obojek, tak jste našli ty správné lidi, kteří se vám o vše postarají a dovezou až domů.

• Vždy velice příjemné jednání.
    • Rychlé dodání.
    • Dobré ceny.
    • Doprava zdarma.

V tomto obchodu nakupuji již asi 2 roky a neměnil bych :-)

• Na to, ze byl rozvoz zdarma docela rychle dodani
    • Prijemne komunikace, je videt, ze jednate primo s majiteli, tak se snazi
    • Asi nic

Docela me prekvapil, jen jsem zkusil neco objednat, urco se vratim, dobre ceny a jednani

• v pondělí jsme udělala objednávku, poslal peníze na účet a ve středu mi zboží dovezli zdarma

rychlý a přehledný obchod, určitě se vrátím

• stačí poslat sms či zavolat a zboží doručíme, nemusíte tedy být u počítače a objednávat přes formulář :o)

objednávat můžete emailem, formulářem přes košík, telefonicky či sms

• Maximální rychlost a doprava zdarma!!, solidní a naprosto profesionální obchod!!
    • Vubec nic , tuto kolonku v případě tohoto obchodu mužete zrušit!:-))

MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST

• - široký výběr granulí
    • - rozvoz až do domu večer
    • - super jednání

výhodou je doprava domu zdarma ve večerních hodinách

• Velmi dobré jednání,velká vztřícnost,jenom mohu doporučit!!!

Jeden z mála obchodů,kde opravdu mají zájem o svoje zákazníky.

• Levný obchod
    • Překvapivě milé jednání.
    • Rozvoz až ke mě domů.

Dobrý obchod, skvělé zacházení, velmi nízké ceny.
    Doporučuji všem.

• nízké ceny, příjemná komunikace, ne jako v kamenných obchodech a hlavně doručení až před dveře

nejpříjemnější je rozvoz zdarma, a navíc doručí těžké stelivo až domů

• Nízké ceny, rychlost, serióznost...

Objednávám od nich už nějakou dobu a jsem maximálně spokojený.

• Rozhodně doporučuju nakupovat přes Granulky. Nemyslí na sebe, ale na spokojenost a dobrý a dlouhý život našich miláčků! Jediné, co u nich neseženete je - nekvalitní zboží! Je vidět, že tomu, co dělají, velmi rozumí a nedělají to pro sebe, ale pro mazlíky. Nenakupuju nikde, než přes Granulky, protože to vyhovuje mě, mé peněžence a především mojí retrívřici!

Doporučuji. 100% spokojenost!

• Absolutně souhlasím s kladnými recenzemi !

Jelikož znám perfektně nákupní ceny od dodavatelů ,tak si myslím,že to snad dodávají bez provize jenom s láskou ke zvířatům !!!

• ochota
    • perfektní cena
    • rozvoz zdarma
    • příjemné vystupování

Nákup v tomto obchodě bych doporučila všem a jsem přesvědčena, že i nejnáročnější zákazníci budou maximálně spokojeni. Navíc vám tady i ochotně poradí a doporučí třeba i levnější zboží stejné kvality, takže ušetříte. Zkrátka a dobře majitelé nemyslí jen a jen na svůj zisk, ale hlavní je pro spokojenost nás zákazníků a to se dneska moc nevidí.
    Takže říkám ANO, ANO, ANO nakupujte zde

• skvělé ceny
    • rozvoz zdarma

doporučuji všem

• Velice příjemné jednání a rychlé dodání.
    • Navíc s dopravou zdarma :o)

Doporučuji všem, kteří mají rádi příjemné nakupování.