• Nabízí produkty Acana
    • V nabídce mě chybí Česká pošta. GPS si jezdí, kdy chce.

Dobrá nabídka a skvělá komunikace a snaha vyhovět.

• Přehledný a široký sortiment
    • Žádné nevím

Přehledný a široký sortiment, rychlost dodání, příjemná obsluha

• Je levný a obsluha je moc ochotná.

Vřele doporučuji. Paní je ochotná a dobře poradí.

• komunikace, ochota, v místě bydliště obchod
    • rychlé dodání, i pokud není na skladě

V tomto obchodě ráda nakupuji, přes eshop i v kamenném obchodě. Jsou velmi vstřícní a poradí. Již několikrát jsem si objednala přes eshop a na prodejně vyzvedla. Vždy vše bylo další den po objednání připravené. Obsluha super !!! za mě velký palec nahoru ;)

• Velký sortiment zboží, příjemná komunikace se zákazníkem, výhody a slevy, které obchod poskytuje...
    • Na žádné jsem zatím nenarazila, pouze komunikace ze strany dopravce není zcela uspokojivá, ale to už není chyba obchodu, kterého se tento dotazním týká.

Obchod bych každopádně doporučila! Za mě velká spokojenost.

• Naprosto bezkonkurenčně rychlá doprava zboží a velmi příjemná, milá a hlavně ochotná komunikace.
    • Absolutně žádné!

Mohu jen doporučit!!!

• Dobrá cena a skladem zboží které potřebuji.
    • Zatím jsem nezjistil.

Můžu jen doporučit, mám více psů a určitě budu zase nakupovat zde.

• kvalitní krmivo
    • skvělé ceny

Obchod s kvalitním krmivem pro zvířecí miláčky, příjemná a ochotná obsluha v kamenné prodejně. Určitě vyzkoušejte!

• Krmivo super.
    • Klamání cenou tady na heuréce, za 311 je 2,3 kg ne 6,8. To raději koupím u ověřeného dodavatele.....

Nefér.

Reakce obchodu Granulkov

Dobrý den, děkujeme za reakci. Chybné ceny jsme již opravili. Jsme noví majitelé a stále se snažíme pro Vás eshop vylepšovat. Granulkov

• velmi příznivé ceny, ochota, rychlá komunikace, bezproblémový obchod, včasné dodání
    • nevím o žádných

Všem vřele doporučuji

S obchodem jsem byl spokojen, nikoli s úhradou. Pokud zadám platba kartou, nepředpokládám, že zboží přijde na dobírku v hotovosti.

• je levný
    • zatím nevím