• Super

• Spolehlivost
    • Doruceni zdarma
    • Vyhodna cena granuli
    • Zadna

Granulky jsem objednala jeden den rano a druhy den vecer byly doma. Doruceni zdarma. Jen za vecerni doruceni priplatek 39 kc, tomu rikam parada. Z tohoto eshopu nas vysly granule o 400 levneji jak od hlavniho dovozce (vcetne doruceni). Parada! Trvanlivost dostatecna. Vice jak dva roky. Pytel neporuseny. Doporucuji.

• Výběr
    • Naprostá spolehlivost

• Spolehlivost
    • Velký výběr
    • Skladem

Dobrý den. Tenhle eshop doporučuju. Doručení zpravidla druhý den. Jenom kvalitní granule!
    Přeji hezký den,
    Petr

• skladem
    • velký výběr

Spokojenost.... jenom kvalitvní granule

• rychlost doručení

S výběrem granulí pro naše štěně jsem si nechala poradit. Naprostá spokojenost:)

• profesionalni pristup
    • nabidka
    • spolehlivost
    • komunikace

Mohu jedine doporucit, je opravdu malo obchod s takovym pristupem k zakaznikovi,

• Vše ok,rychlost dodani,komunikace obchodu

Vzhledem k naproste spokojenosti,doporucuji tento e-shop

• Vzdy rychle dodani, k objednavce dárečky, akce na nase oblibene granule
    • Menší výběr

Nakupuji zde opakovane granule wolfsblut, vždy absolutni spokojenost.

• Obchod jsem vybrala,protože granule nejsou moc v jiných eshopech k sehnání a výběr dobrý.
    • dlouhá dodací lhůta, i když na stránkách je napsáno,že jsou skladem.

Obchod dobrý,ale nevím jestli si ještě budu objednávat.

Reakce obchodu granule.cz

Asi jste si objednala někde jinde :( Vše máme skladem a zboží posíláme obratem. S pozdravem Radek Petr

• Spolehnutí na včasné vyřízení objednávky

Recenzi píši, protože na tomto eshopu nakupuji již dlouho a jsem trvale spokojená. Dodávky jsou rychlé a spolehlivé a komunikace je vstřícná. Určitě obchod doporučuji.

• spolehlivý obchod
    • kvalitní granule
    • ochotně pomůžou

Nakupuji v tomto obchodě již dlouho, tak jsem se konečně dostala k napsání recenze. Opravdu nemám výhrad. Jsem spokojená a moje psisko také.

• Spolehlivý obchod
    • Kvalitní granule

S obchodem mám dobré zkušenosti a doporučil bych ho.

• Výběr z kvalitních granulí
    • Spolehlivé dodávky
    • Zboží chodí dobře zabalené

Nakupuji zde opakovaně a vždy spokojenost. Granule jsou skladem a rychle dodané. Mojí smečce vždy chutná.

• kvalitní zboží
    • rychlost dodání

Jako vždy perfektní. :)

• Zboží je dodáno rychle a zdarma, v případě problému komunikují a snaží se vyjít vstříc. Neměla jsem nikdy žádný problém. Nízké ceny.

Super obchod! Určitě mohu doporučit.

• seriozní jednání
    • rychlé vyřízení objednávek
    • ochota poradit a pomoci s jakýmkoliv problémem
    • dárečky k objednávkám
    • slevové kupony za ohodnocení výrobku
    • velký výběr kvalitních značek

Z obchodu nakupuji pravidelně již 2 roky krmivo pro psa a kočku. S objednávkou vždy maximální spokojenost. Nikdy nic nechybělo, objednávka je vyřízena maximálně do 2. dne a ještě často přidávají k objednávce nějaké dárečky na vyzkoušenou. Když jsem objednávala granule pro psa poprvé, tak nebyl problém s případnou výměnou zboží nebo vrácením peněz, kdyby granule nesedly. Vždy když jsem něco potřebovala, tak mi obratem přišla na mail odpověď.
    Takže za mě a má zvířata maximální spokojenost.

• vesměs opravdu pouze to nejkvalitnější krmivo
    • některé značky krmiv se jinde na českých e-shopech špatně shánějí
    • vše skladem
    • okamžitá expedice zboží, dodání do druhého dne
    • vyšší ceny (dané ovšem vysokou kvalitou)
    • menší výběr (ovšem vše kvalitní)
    • OMEZENÁ MOŽNOST ZÁKAZNÍKA HODNOTIT ZBOŽÍ NEGATIVNĚ

Celkově jsem s tímto e-shopem spokojená. Ať vyberete pro svoje miláčky jakékoli krmivo, co se kvality týče, nemůžete udělat chybu. E-shop nenabízí kvanta nekvalitních krmiv, výběr tedy není na první pohled tak velký jako jinde, ale pokud hledáte kvalitu, ušetří vám to čas a nabídka je přehlednější. Navíc některé zde dostupné značky jsou u nás v e-shopech těžko k sehnání. Jako velké mínus a razantní snížení důvěryhodnosti obchodu hodnotím způsob, jakým se vkládají k jednotlivému zboží komentáře. Zboží totiž můžete okomentovat (a ohodnotit) pouze bezprostředně poté, co dokončíte objednávku. A to pouze přesně to zboží, které jste právě objednali. S takovými výrobky ale máte zákonitě buď dobré zkušenosti (a proto je objednáváte znovu) nebo je kupujete poprvé "na zkoušku" a hodnotit je ze své vlastní zkušenosti ještě nemůžete. Pokud byste se zbožím měli špatnou zkušenost, těžko ho asi budete objednávat znovu, čímž ale přijdete o možnost se o tuto negativní zkušenost podělit s ostatními zákazníky. Výsledkem je, že u všech výrobků jsou v komentářích opravdu pouze samé kladné ohlasy nebo komentáře těch, co zboží objednali poprvé. Zboží nemůže komentovat nikdo, kdo ho vyzkoušel a z jakéhokoli důvodu už ho znovu neobjednal. Ze strany obchodu to považuji za manipulaci a nekorektní přístup, dozvíte se zde totiž tak jen zkreslená hodnocení veškerého zboží, podle kterých se zdá, že všechny výrobky jsou vlastně super, každému se osvědčily nebo je teprve zkouší poprvé. Pro mě je to velká škoda, s obchodem bych jinak byla naprosto spokojená. Doufám, že tuto "politiku" vkládání komentářů e-shop do budoucna změní, protože mu alespoň z mého pohledu opravdu značně ubírá na důvěryhodnosti.

Reakce obchodu granule.cz

Souhlasím s Vámi, že náš systém vkládání komentářů není dokonalý, přináší však některé podstatné výhody.

- nespamujeme emailové účty našich zákazníků se žádostí o komentář
    - neposkytujeme data o naších zákaznících nikomu, aby mohl spamovat za nás.
    - vkládání komentářů je jednoduché
    - komentáře mohou psát i neregistrovaní zákazníci
    - komentáře nijak neupravujeme, můžete tedy napsat i o jiném zboží než jste právě nakoupili
    - komentáře si nemusíme psát sami - máme jich dostatek
    - komentáře píší skuteční zákazníci, nemůže je psát naše konkurence

Mrzí nás, že Vám tento systém nevyhovuje. Každopádně si vážíme Vaší důvěry a spokojenosti s naším e-shopem. Snažíme se ze všech sil.

S pozdravem Radek Petr

• Objednávala jsem několikrát:
    • vždy super servis, až neuvěřitelná rychlost doručení. Líbí se mně i dotaz na možnost zabalení v již použité papírové krabici.
    • Fungují nepřetržitě celý rok. Má objednávka byla vyřízena i v období Vánoc (nebyla vůbec akutní, naopak, počítala jsem s minimálně týdenní prodlevou), o to větší byla překvapení, že zboží dorazilo kosmickou rychlostí.
    • Žádná...

Věci, které v současné době nejsou až tak úplnou samozřejmostí, tady fungují zcela bez problémů.

• Bezva obchod, komunikace a rada po telefonu neměla chybu.
    • Granule po objednání druhý den doma.

Doporučuji tento obchod.