• Velmi rychlé dodání zboží
    • Omezený výběr dopravců zboží

Rychlé dodání zboží

• Rychlost přípravy
    • Milý a erudovaný pán na prodejně (Praha)

• jednání se zákazníkem

Bezva

• Nezaškrtávejte, že zaplatíte platbu uskutečníte v obchodě! Zboží dle instrukcí bylo na skladě, je 6-tý den a stále žádná zpráva! Petr

• Ochota a vstřícnost

Perfektní a bezproblémová komunikace s obchodem, vše bylo připraveno.

• Férové jednání
    • Flexibilita
    • Žádné

Zboží dorazilo do méně než 24 hodin po objednávce.

• žádný problém

• Rychlé a profesionální jednání

• Objednávka bleskově vyřízená a odeslána

Velká spokojenost, nekolikaty nákup a vždy vše v nejlepším pořádku

• Kvalifikovaná obsluha, která dokáže poradit.
    • Informaci, že zboží je připraveno k vyzvednutí jsem dostal telefonicky, což bylo v pořádku, i přesto by však bylo dobré aktualizovat stav objednávky na webu, doposud je stav objednávky uveden jako "zpracovává se".

Skvělý servis pána v pražské prodejně. Volal jsem že pojedu na kole a nemám ho kde zamknout jestli by to šlo vyzvednout rychle. Když jsem přijel a opírám kolo venku tak ještě než stihnu otevřít tak přiběhl pán s mojí objednávkou a fakturou, vše vyřízeno asi za 5s. Doporučuji!

• Výborný přístup k zákazníkovi
    • Rychlé doručení
    • Skvělá komunikace

• vše od Garminu na jednom místě
    • zkušená obsluha
    • dobře poradí

je jen ve velkých městech, na venkově jen v Brně

Bohužel, objednané zboží již není na trhu. Komunikace s obchodem velmi dobrá, seriózní a vstřícné chování pracovníků.

• Velmi ochotný personál. Když mám problém s GPS navigací je to jediný servis v Praze, kde se problému s mou navigací věnovali. Přeinstalovali systém, když byl problém dál, zapůjčili zdaram držák na sklo a zjistilo se, že problém byl v držáku, tak jsem si koupil nový. SUPER OBCHOD, SUPER SERVIS.

Tento eshop nedoporučuji. Byl to první můj nakup v tomto eshopu. Celkové ohodnocení - nizká kvalita servisu pro zákazníky. Argumentuji. Jako první bod. Vysoká cena přepravy (150kš) za malou a velmi lehkou věc. Další bod. Eshop zaslal mi zboží na fakturační adresu, ne na dodací. Na dodací adresu jsem nezapomněl. Dodací adresa mi hned přišla v automatickém potvrzení - emailu o nákupu zboží. Kvůli tomu jsem musel zbytečně ztrácet čas a jít pro baliček do parcelshopu kde to bylo uloženo.

rychlé jednání,super komunikace,vstřícnost

• ochotný přístup

• dobrá dostupnost
    • rychlá obsluha

obchod splnil mé očekávání, doporučuji jej