• Skvělý výběr kvalitních konviček na moka kávu
    • Pohodlné vyhledávání
    • Návody k vaření kávy

Hezký den, Kláro! :)

moc děkujeme za objednávku a krásnou zpětnou vazbu. Věřím, že díky zakoupeným produktům vykouzlíte perfektní šálek kávy. :)

• kvalitní provedení,robusní.

kvalitní,zatím ještě ladím jemné mletí.

Krásný den, Karle,

moc děkujeme za hezké hodnocení a objednávku na našem eshopu. Jsme moc rádi, že jste s objednávku spokojený. Věřím, že Vám bude mlýnek dobře a dlouho sloužit :)

• Velmi rychlé dodání
    • Velký výběr

Hezký den,

děkujeme za pozitivní hodnocení našeho eshopu a Vaší objednávky. Máme radost, že Vám byla objednávka rychle expedována a že jste byla spokojená s nabídkou produktů.

S přáním krásného dne
    Nikol GourmetKáva

• Nakupuji zde už několik let a vždy jsem byl spokojen.

Reakce obchodu GOURMETKAVA.CZ

moc si vážíme Vašich pravidelných nákupů a děkujeme za dlouholetou přízeň! Máme radost, že jste s objednávkou vždy spokojen. :)

S pozdravem a přáním krásného dne
    Nikol GourmetKáva

• Je lepší než to zelené
    • Lépe to přiléhá

Vše super, vždy rychlá dodávka :))

Reakce obchodu GOURMETKAVA.CZ

děkujeme za milé hodnocení a Vaše pravidelné nákupy. Jsme rádi, že jste s kávou spokojeni. :))

Nikol GourmetKáva

• Rychlé doručení a dobrá komunikace

Krásný den,

děkujeme za Vaši objednávku a pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s objednávkou spokojen.

• Kvalita kávy

Hezký den,

moc děkujeme za krásné hodnocení. Máme radost, že jste s kvalitou kávy spokojen. Budeme se těšit na případnou další objednávku! :)

• Rýchle doručenie
    • Dodaná káva nie je až tak čerstvá

Očakával som čerstvo praženú kávu, avšak objednaná GourmetKáva Specialty bola doručená 5-6 týždňov od praženia. Pri odporúčanej spotrebe do 5-45 dní od praženia nám ostávalo len 6 dní. Vzhľadom na to, že kávu objednávam s doručením cca 2 dni pred tým, než nám dôjde zásoba, tak sa čas na spotrebu pri zachovanej dobrej kvalite skrátil na 4 dni (beriem to len orientačne, ale v každom prípade, kým kávu spotrebujeme, už nebude konzistentná). Ak by táto káva bola vo výpredaji, alebo aspoň bolo varovanie o čerstvosti uvedené pri produkte, hodnotil by som inak...

Krásný den,

děkujeme za Vaši objednávku a pozitivní hodnocení na rychlost doručení objednávky. :)
    Vaše zkušenost nás mrzí. Uvedené dny jsou pouze orientační doporučení. Kávu je nejlepší začít konzumovat zhruba až po 14 dnech od data pražení, do té doby se uvolňují plyny a káva stále" pracuje". Tak z kávy dostanete nejlepší balanc chuti a aroma. Nicméně, minimální trvanlivost naší kávy je 3 měsíce od data pražení, což znamená, že káva je stále pitná i po této době, avšak může postupně ztrácet některé své charakteristiky.
    Věřím, že na nás nezanevřete.

• Perfektní sortiment
    • Rychlé vyřízení vratky

Reakce obchodu GOURMETKAVA.CZ

děkujeme za pozitivní hodnocení. Máme radost, že jste byla s vyřízením celé objednávky spokojená.

Nikol GourmetKáva

Nakupuji pravidelně, vždy spokojenost.

Krásný den, Evo,

moc děkujeme za milou recenzi a Vaše pravidelné objednávky. Stálých zákazníků si velmi vážíme. :)

Vždy spolehlivě.

Krásný den,

děkujeme za Vaše pravidelné objednávky a výbornou recenzi. Jsme moc rádi, že jste s nákupem vždy spokojená. Budeme dělat vše pro to, aby tomu bylo tak i nadále. :))

Spokojenost velká. Můžu jen doporučit

• Zboží bylo připraveno k vyzvednutí velmi rychle
    • Velký výběr kvalitních káv
    • Možnost umletí kávy dle přípravy

Byla jsem mile překvapená rychlostí, s jakou bylo zboží připraveno k odběru. Vřele doporučuji.

Dobrý den, Zuzano,

moc děkujeme za objednávku a krásnou recenzi. Jsme potěšeni, že jste spokojená s našimi službami a výběrem káv na našem eshopu.

S přáním krásného dne

• Rychlé, bezchybné jednání

O žádné nevím

Hezký den,

moc děkujeme za super recenzi. Jsme potěšeni, že byla celá objednávka podle Vašich představ.

Mějte krásný den! :)

Nikol GourmetKáva

Všechno proběhlo v pohodě a rychle, káva nemá chybu! Vždycky, když mám nějakou otázku, mi tu erudovaně poradí.

Krásný den, Lejlo,

moc děkujeme za Vaši milou recenzi. Jsem rádi, že jste s naší kávou spokojená. :)
    Budeme se těšit na další objednávku!

• Lze platit bitcoinem

• Jsou to přesně ty filtry na kávu, které se hodí na vandr
    • Filtry jsou vyzkoušené a mohu pouze doporučit

Hezký den,
    moc děkujeme za pozitivní recenzi. Máme radost, že výrobek slouží k Vašim potřebám :)

Nikol GourmetKáva

Nejlepší poměr cena kvalita, našla jsem si zde nejlepší kávu, co znám, takže svoje 3 druhy objednávám už pravidelně, dodání je vždy bleskové :)

Krásný den,

moc Vám děkujeme za Vaše stále objednávky a krásnou recenzi. Jsme velmi potěšeni, že jste s naší kávou spokojená a našla jste si druhy, které Vám vyhovují a chutnají. :)
    Budeme se těšit na Vaši další objednávku.

• široká paleta nabídky

nevím