• Rychlé jednání

Potvrzovací e-mail nedorazil. Nedalo se dovolat.

Dorazilo něco jiného než jsem si objednala a nikdo se mnou nekomunikuje.Sádlová

• Trampolíná je robustnější, než od konkurence
    • Je pevná a má o něco vyšsí nosnost než od konkurence
    • Přidaný návod je jednim slovem příšerný. Některé pasáže jsou nejednoznačné, fotky jsou pouze černobílé a malé, takže bylo těžké z nich luštit detajly, které chyběly v popisu, kde měly být.

Škoda toho návodu. Nemít vedle podobnou trampolínu od konkurence, měl bych velké problémy přijít na to, jak to dát dohromady. Jinak výrobek jako takový je super.

Rychlost dodání, doprava zdarma

• Všechny komponenty k trampolínám na jednom místě a mají to skladem

doručena síť s chybnym švem, na reklamaci nereagují uz 14 dní.
    dosud jsme neměli problem, s 1. koupí, s dodáním chybějících šroubů, s 2.koupí (náhradní díl), ovšem 3 koupě je tragická...

• nízké ceny
    • neochota řešit reklamace
    • na reklamační oddělení se nedá dovolat

Společnost GoodJump a jejich produkty nemohu na základě mé negativní zkušenosti rozhodně doporučit. 26. 5. 2023 jsme obdrželi objednanou trampolínu, kterou není možné složit a provozovat a dnes, 5. 6. 2023, nemáme ze společnosti žádnou zprávu o řešení naší reklamace. Na telefony nereagují, na e-maily také né. Jedinou reakci na naší písemnou reklamaci máme takovou, že k chybě v dodávce/balení nemohlo dojít a že máme poslat fotografie složené trampolíny. V balení byl dodán chybný/malý kryt pružin trampolíny a trampolínu tak není možné složit. Zkuste si představit vysvětlování pětileté dceři, proč nemůže na trampolíně skákat. Chápu, že se chyba může občas stát, ale prodejce by měl takové chyby aktivně řešit. Sám pracuji v obchodní společnosti a kdybych měl podobný přístup, tak jsem už bez práce.

rychlé dodání, doprava bez problémů

Daji na vyber moznosti zaslani zasilky - levnejsi ceskou postu, nebo drazsi ppl. Vybral jsem PPL, nauctovano PPL, ale odeslano Ceskou postou. Jak vycurane. Nevyzvednuto, objednano jinde.

• Rzchlost dodání

Rychle dodaná zásilka.

rychlost

super domluva, ihned bylo dodáno, splnilo očekávání

• Jednoduchost objednani

• Dobrá komunikace po telefonu, před objednávkou.

Vše O.K.

• rychlé dodání zboží

• Vysoká cena proti konkurenci, netransparentní poplatky (na webu mají uvedenou částku za dopravu, tu však v objednávce navýší o balné, což je pouhé zabalení do fólie).
    • Přestože kurýr přijímá platbu kartou, GoodJump mu to zakazuje, protože šetří na poplatcích bance. Požadavek na platbu kartou jsem měl uveden přímo v objednávce, ten byl však ignorován.

Zboží jsem zakoupil, protože jsem jej potřeboval nutně objednat a jinde jsem požadovanou barevnou variantu nenašel. Škoda.

Vše bez problémů, dodání do 2 dnů, dorazilo objednané zboží v perfektním stavu. Nemuseli jsme řešit nic dalšího.