Nakoupil jsem u této společnosti GoMoto modely letadel již několikrát a nemohu si vůbec stěžovat, mohu jen doporučit. Rychlé dodání, v pořádku a bez problémů.
    I mně se stalo, že v modelu společnosti KittyHawk P39N 1:32 "chyběl díl". Obrátil jsem se na GoMoto s dotazem a do druhého dne mi příšla odpověď i s vysvětlením, kdy problém byl na straně výrobce v návodu na stavbu) .
    Za mne naprostá spokojenost se službami a s cenami modelů. Pokud mám zájem o některý konkrétní model v měřítku 1:32, obvykle začínám zde a pokud ne, tak nikdy nezapomenu tyto stránky navštívit.

S předstihem vám všem v GoMoto přeji nadále hodně úspěchů, jen samé spokojené zákazníky a ať se vám daří co nejlépe v nadcházejícím roce 2020.
    Josef Hrbatý

• přehledný výběr
    • velké množství zboží
    • žádná

super obchod

• Dobrá komunikace, rychlé odeslání, dobré ceny.

• Výběr zboží
    • Příznivé ceny
    • Přehledný web
    • Zatím mám pouze pozitivní zkušenosti.

Nebylo na co si stěžovat.

• Přehlednost stránek.
    • Rychlé dodání.
    • Široký sortiment.

Spokojenost. A kdyby byl někdo v obchodě a bylo by možno nakoupit rovnou tam, tak by to bylo 100%

• Rychlost vyřízení objednávky

Byl to první nákup a jsem spokojený

• Rychlost dodání.

Vše o.k. rychlé jednání i komunikace

• potřeboval jsem pomoct, tak jsem cestou z práce zavolal, když jsem přišel domů, měl jsem tam to co jsem si telefonicky přiobjednal už nabouchaný
    • měli všechny barvy, které jsem k objednávce potřeboval
    • pán pomohl přes telefon bez problémově
    • o dva dny pracovní později jsem měl již objednávku doma
    • parádně zabaleno
    • jeden z modelů je starší, krabice byla už viditelně opotřebovaná, asi 3 malé díly chyběli nebyli v rámu a chyběli,jeden dílek byl polámaný (čekal bych nějákou slevu), ale i začátečník jako já to dokázal zamaskovat. Kdyby to bylo na tom dražším modelu, tak by byl naštvaný a hledal nápravu.

parádní komunikace, pomohli mi, rychle jsem měl zboží, a jediná komplikace která nastala nemusela být chyba prodejce, ale výrobce, (maximálně to mohl prodejce řešit slevou)
    celkový dojem? Až budou mít zase nějáký model z vesmíru, který budu chtít tak objednávám :)

Reakce obchodu GoMoto.cz

Model který měl poškozený obal se již několik let neprodává.
    Ležel ve skladu dodavatele proto zaznamenal jisté známky opotřebení.
    V případě, že u Nás budete objednávat příště dohodneme se na kompenzaci.

Schindler Viktor

• Jsem spokojen

• v klidu domova a bez cestování

výhoda

Obchod má příznivé ceny a objednané zboží dojde na adresu v lhůtě maximálně do dvou dnů. Nakupování je bez problému a přehledné. Mohu jenom doporučit, několikrát jsem v obchodě již nakupoval a určitě v budoucnu opět budu.

• skvělé

• rychlé dodání zboží