• že si mohu zboží na místě vyzkoušet, platit při převzetí...

Dobrý golfový obchod v dobré dostupnosti od MHD - tudíž z centra do 15 min. bez stresu.

• Široký výběr, rychlost vyřízení objednávky, dobrá dostupnost.
    • Chybí mi produkty značky Callaway. Otevírací doba Po- Pá od 9-17, v čase pro pracující je obchod pro osobní výběr či vyzvednutí nedostupný i když nabízí možnost domluvení se mimo pracovní dobu.

• Dobrá komunikace a serioznost

doporučil bych ostatním

• rozumné ceny
    • užší nabídka

doporučím, pokud známí najdou, co hledají

• žádné, jsou to amatéři
    • lživé uvádění popisu zboží, vysoké ceny a neschopnost pružně reagovat na poptávku

nedoporučuji

Reakce obchodu Golflevne.cz

Dobrý den, Vaše nespokojenost nás mrzí, můžeme se zeptat, se kterým produktem jste nebyl spokojený a u kterého jste se setkal se zavádějícím popisem? Děkujeme

• Široký výběr, akce
    • Omezený výběr dětského golf. Vybavení

Dobrý

• NEKOMUNIKUJÍ.

NEREAGUJÍ.

Reakce obchodu Golflevne.cz

můžeme se zeptat, čeho konkrétně se výtka týká? Vaší zpětné vazby si vážíme. Děkujeme

• rychlé dodání, perfektní komunikace

super

• slevové zboží,do obchodu s golfovým zbožím to mám daleko

doporučuji golfistkám,ale jedna je levačka,
    byla jsem vekmi spokojená,hlavně,že mi vaše prodavačka ještě zavolala a další hole jsem si přiobjednala,díky,

• Nákup opakovaně
    • Vždy spokojenost. Rychlá a vstřícná komunikace.
    • I když zboží nedorazilo na prodejnu úplné, byla zde maximální snaha dodávku v nejkratším termínu zkompletovat.

Doporučení jiným na 100%.

Reakce obchodu Golflevne.cz

Děkujeme za pochvalu a omlouváme se za drobné potíže s objednávkou.

• rychlost, možnost výběru z domu

• Pobočku v Praze s příjemnou obsluhou. Ta ráda poradí. Příjemné ceny.
    • Umístění obchodu které nevypadá moc reprezentativně, ale nabýdne kvalitní zboží.

Určitě nakupujte! U takto specifického zboží však doporučuji následný osobní odběr. Viz můj případ, nebýt osobního odběru měl bych rukavičku která mi nesedla. Díky velice ochotné a milé prodavačce mám však jinou která mi padne jak ulitá. ;)

• rychlost doručení
    • nedůvěra

Nikdy už si u vás nic nekoupím, obědnal jsem si 12 míčků Srixon. Ve větší krabici mi jich přišlo jen děvět ve třech menších krabičkách,jedna trojice chyběla. Takže reklamaci můžu asi těžko vyřešit.

Reakce obchodu Golflevne.cz

Dobrý den, omlouvám se za pozdní reakci. Chyba se samozřejmě může stát, za což se omlouváme. Vždy je dobré dát co nejdříve vědět, pokud vznikne jakýkoliv problém, nic není neřešitelné. Budu rád, když se mi telefonicky nebo mailem ozvete, objednávku dohledáme a budeme moci naše pochybení napravit.

Zdeněk Stieber, product manager

• ceny, rychlost dodání
    • přehlednost e-shopu

Nízké ceny, solidní výběr, zboží dorazilo fakt rychle.

Reakce obchodu Golflevne.cz

Děkujeme za Vaši recenzi, Nicméně se stále snažíme vylepšovat vyhledávání v našem eshopu a nedávno jsme spustili možnost filtrování dle požadavků zákazníka. Zkuste se podívat a snad to pro Vás bude přehlednější.

• cena,výborná komunikace

• výběr značek