• Ochota

Doporučuji. Je vidět, že si váží zákazníků. Pro mě jednička

• - široký výběr produktů
    • - rychlost vyřízení objednávky
    • - nízké ceny

V tomto obchodě jsem nakoupil z důvodu plného pokrytí mé poptávky, rychlého vyřízení a možnost osobního odběru na pro mě velice výhodném místě. Rozhodně doporučím známým, také díky vstřícnému jednání ze strany obchodu.

Obchod je super, dodací lhůta je rychlá. Nemám žádné výhrady k tomuto obchodu.

• zboží skladem
    • rychlé vyřízení objednávky

• přehlednost,informace
    • některé ceny nejsou opravdu nej

• Osobni pristup
    • Vzdy kvalifikovana rada
    • nema slabiny

Mohu pouze jen doporucit

• líbila se mi pružnost a bezproblémová výměna zboží za jinou velikost

vše ok.

• přehlednost produktu
    • dobré ceny
    • různé akce

byl mi doporučen
    mám jen kladné zkušenosti
    doporučuji ostatním

Obchod mi doporučil kamarád, který v obchodě nakupuje .

S obchodem jsem byl velice spokojen a určitě si objednám znova něco z ochodu

Doporučuji všem !!!!

• PŘEHLEDNOST-OCHOTA
    • ŽÁDNÉ

DOPORUČUJI

• Bezchybné poradenství

• Nejpříznivější cena, možnost osobního odběru.

Naprosto v pořádku

• Prehledny e-shop, kvalitni produkty, prijemny personal, dobre ceny
    • Parkovani u prodejny.

Vysoka kvalita produktu, dobre ceny, rychlost a kvalita komunikace, profesionalni rady.

• široký sortiment kvalitních výrobků!Vynikající komunikace se zákazníkem a profesionální!! poradenství.

široký sortiment kvalitních výrobků,vynikající komunikace a termín dodání.Obchod bych jednoznačně doporučil pro přehlednost,komunikaci,znalosti v oboru, ceny jsou ovšem lehce vyšší.

- nákup na doporučení
    - rychlá reakce na objednávku, expresní vyřízení a odeslání

• Skvělé ceny
    • Maximální vstřícnost v komentářích
    • Kvalitní informace o produktech
    • Žádné

Jednoznačně doporučuji. Důvody jsou popsány výše.

• komunikace

• Hlavni vyhoda je, ze mate e-shop kombinovany s kamennym obchodem. Toto bych na vasem miste rozhodne vice zduraznil na vasich strankach. Naprosto mi vyhovuje zpusob nakupu vybrat na internetu a prijet vyzvednout osobne. Nesnasim honeni kuryra po Praze. Kuryr k Vam domu dorazi ve 14hodin a divi se, ze vy jste v praci. Nebudu si brat tyden dovolene kvuli kazdemu nakupu.
    • E-shopu je spousta, ale kdyz nabizi doruceni pouze postu nebo kuryra, tak si to zbozi muze rovnou nechat.Take nevim, jak bych resil reklamace. Kuryr se ke zbozi chova strasne (ma toho moc). Coz ve vasem pripade tolik nevadi, ale u elektroniky je to katastrofa. Proto jede alza.cz a czc.cz. Maji take kamenny obchod.
    • Slabiny nevim, radim dbat na velkou sirku sortimentu, prehlednost e-shopu, dobre umisteni ve vyhledavacich.

Obchod bezva, krome e-shopu moznost odberu v kamennem obchode. Prijemna obsluha.
    Preji hodne uspechu...

• prehladnosť obchodu, komunikácia, cena

• - jednoduchá přehlednost internetových stránek
    • - výborná komunikace se zákazníkem
    • - profesionální vystupování prodávajícího
    • - široký sortiment nabízeného zboží

V obchodu nakupuji pravidelně a nemůžu si stěžovat na veškeré služby, které nabízejí. Vždy po zaslání objednávky jsem byl nejpozději do druhého dne informován, že je zboží připraveno k odběru. Zvláště si cením individuální přístup prodávajích, vždy se mnou byl konzultován prodávaný výrobek, dokonce jsem byl upozorněn, pokud existuje kvalitnější produkt za stejnou cenu. Od prvotního kontaktu a odeslání objednávky až do předání zboží vše funguje na 100%. Tento obchod lze vřele doporučit ostatním zákazníkům. Za dva roky nedošlo k jedinému problému ať již s kvalitou výrobku, či kvalitou služeb.